Jump to content



Хит на първото 6месечие на 2019


Кой в хита на първото 6 месечие на 2019?  

104 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Определено Добре ли си. 11млн гледания за 2 месеца и половина са силен показател. Също и избухванията по дискотеките. Тръгвай си обаче, е най голямата сензация. 

Липсва Сърце. По-голям хит е от 2-3 от посочените песни. Колкото и да е забила към момента, се развиваше през всичките 6 месеца от годината.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Определено Добре ли си. 11млн гледания за 2 месеца и половина са силен показател. Също и избухванията по дискотеките. Тръгвай си обаче, е най голямата сензация. 

Липсва Сърце. По-голям хит е от 2-3 от посочените песни. Колкото и да е забила към момента, се развиваше през всичките 6 месеца от годината.

Слагал съм само тотални хитове. Не мисля, че има нещо по слабо от Сърце. Ако говориш за Кома, тук не я отразяваме, но гледанията и вървят стабилно, а и в клубовете такива песни са с дълъг живот. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за песните на Емилия и Денис, както и за дуета на Галин и Лидия.

На Цветелина Янева песента ми харесва много, но не я виждам като голям хит.

Песента на Преслава не съм я слушала от месеци, но пък както и да се върти и да се суче, тя е с най-големият самостоятелен хит до момента. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

“Добре ли си” и “Тръгвай си”, но първата според мен е по-голям хит. 

“Тръгвай си” е по-скоро нещо като сензация тип “Позна ли ме” на Азис - коментира се, получава много внимание и отзвук, но повече заради самия цялостен проект като сюжет и видео, отколкото заради самата песен. 

Редактирано от retr0
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галеновите гласуват само за Галена. А Пресовите и за Преслава, и за Емилия, че и за Галена. 

Дори да поведат в анкетата и на тях им е ясно, че има таман 2 по големи хитове засега. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Галеновите гласуват само за Галена. А Пресовите и за Преслава, и за Емилия, че и за Галена. 

Дори да поведат в анкетата и на тях им е ясно, че има таман 2 по големи хитове засега. 

Айде, айде те пресовите ще дойдат много обективни и толерантни. Даже може и за Преса да не са гласували, за да подкрепят простолюдието 😄🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Western каза:

Айде, айде те пресовите ще дойдат много обективни и толерантни. Даже може и за Преса да не са гласували, за да подкрепят простолюдието 😄🤣

Ти се шегуваш, но само 2ма Пресови са гласували за Преслава - Ванчо и Путин. 

 

За Галена са гласували 7 от феновете и. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Галеновите гласуват само за Галена. А Пресовите и за Преслава, и за Емилия, че и за Галена. 

Дори да поведат в анкетата и на тях им е ясно, че има таман 2 по големи хитове засега. 

И това го казва човека, който е гласувал за почти всички песни, включително и за Боже мой, но не е вотнал за най-големият хит. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова важно коя песен с какви гледания е тръгнала и колко млн. е натрупала, колкото това как се е развила. В този ред на мисли, дуетите на Емилия и Денис Теофиков се оказват най-хитови, че дори могат да минат и за по-стойностни проекти, разбира се по занижените до минимум вече критерии за качество в поп-фолка. 

Иначе освен тях подкрепих "Няма да ми мине" на Галин и Лидия, както и "Добре ли си" на Галена и Миле Китич.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какъв е проблема, че феновете на Галена сме гласували за нея? Нима песента не е хит и ние я бутаме? Или пък не сме гласували и за други песни... Какво необективно има? :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

И какъв е проблема, че феновете на Галена сме гласували за нея? Нима песента не е хит и ние я бутаме? Или пък не сме гласували и за други песни... Какво необективно има? :rolleyes:

Прочети още 3 пъти поста и може и да го схванеш. Знам, чв ти е трудно🤭

Няма проблем да се гласува за Галена. Смешно е, че гласуват само за нея при наличието на по големи хитове. Ти специално не влизаш в тази графа. Гласувала си не само за Добре ли си. А другите умишлено не дават вот за други, за да е Галя на първо място на всяка цена. Дори пак не бих казал, че е проблем, колкото че е детско и малко комплексарско. Важното е да го отбележа! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

Прочети още 3 пъти поста и може и да го схванеш. Знам, чв ти е трудно🤭

Няма проблем да се гласува за Галена. Смешно е, че гласуват само за нея при наличието на по големи хитове. Ти специално не влизаш в тази графа. Гласувала си не само за Добре ли си. А другите умишлено не дават вот за други, за да е Галя на първо място на всяка цена. Дори пак не бих казал, че е проблем, колкото че е детско и малко комплексарско. Важното е да го отбележа! 

Много добре схванах поста, не започвай да правиш опити да ме засегнеш, защото няма как да се получи. 

Да, виждам, че има Галенови, които са гласували само за Галена, има и такива, които са дали глас и за други песни. Като пускаш анкета, трябва да очакваш и такива неща.То и аз не виждам типичните Пресови да са гласували за "Добре ли си" например. По тази логика можем да кажем, че е нарочно за да не излезе Галена първа в класацията ти. Нагледали сме се на много ситуации в които Преславови са правили подобни неща. Винаги и било така и е имало такова поведение от определени фенове и на двете, не виждам какво те учудва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

За да избегнете дразги, просто пишете Клеа.

Много е досадно,че се вижда кой за какво гласува.

Напротив. Много е добре да се вижда дори. Това е една от яките екстри на новата версия на форума. Иначе то има опция и да се скрие,но не виждам причина защо вота да не е публичен. 

 

преди 10 часа , Stela каза:

 

Да, виждам, че има Галенови, които са гласували само за Галена, има и такива, които са дали глас и за други песни. Като пускаш анкета, трябва да очакваш и такива неща.То и аз не виждам типичните Пресови да са гласували за "Добре ли си" например. По тази логика можем да кажем, че е нарочно за да не излезе Галена първа в класацията ти. Нагледали сме се на много ситуации в които Преславови са правили подобни неща. Винаги и било така и е имало такова поведение от определени фенове и на двете, не виждам какво те учудва. 

А защо со мислиш, че съм учуден. Това фенско поведение ми е познато от години тук. Не, че няма и някой друг Пресов, който гласува по същия начин, но при Галеновите е масово този начин на гласуване. Та не съм учуден, просто го изтъквам умишлено публично, защото ще дойде време, в който да напомня за този факт. 

Типичните пресови дори още не са дали своя вот. А малкото, които са го направили, са гласували за повече от една песен. При Галеновите всяка година е имало амбиция да изкарат Галена с най големия хит. Така беше и с Пей сърце при наличието на Дай ми още, и с Моро му при наличието на Мотел, Не се изтриваш, Хиляда пъти и Шушана,и с Шефката, където верно си беше голям хит, но ако Галена не участваше, вероятно нямаше да се сложи и в топ 5,както друг път се е случвало с хитовете на Стораро.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Така е, като видяхте, че има пет по-големи хита вече ще се гласува на категории "самостоятелен, женски" и така нататък 🤣

Преси печели и в категория "Най-бързо забравен голям ХИТ на 2019".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...