Jump to content



Препоръчани коментари

Много си странна, скъпа. Харесваш турския космат шопар, а не един изтънчен господин.
Първичният секс няма нищо общо с изтънчеността, Кауинка!

Питай дамата от Айтос!

 

 

Мелодията в началото е страхотна. :Vishenka_05:

Можеше да направи едно клипче госпожата, песента носи заряд, но с тази тъпа тв версия... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Петте, които съберат най-много гласове в анкета, ще участват в Нереализираните, но ще се състезават с всички предложения, които се споменаха дотук...

 

 

Дилън бих го любила много!

 

Той си е за е Мой Мой Мой

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той си е за е Мой Мой Мой
Виж, с теб имаме по-сходен вкус за мъже. И за Ванчи! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Янева, нямам търпение за Нереализираните. Ще вади нечии очи :Vishenka_05:
Ще почакам още малко вот за Азо в сегашния кръг, а утре Асилумът обеща да изтипоса анкета кои да са петте позабравени чалга диви и пръчове, които да нахлуят мощно, преди отново да врътнем голямата петица Мега звездата/ Кралицата/ Секс бомбата Кама/ нашето си Деси и майката на Паола... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, с теб имаме по-сходен вкус за мъже. И за Ванчи! :3fdb8960598fa63e:

Ще почакам още малко вот за Азо в сегашния кръг, а утре Асилумът обеща да изтипоса анкета кои да са петте позабравени чалга диви и пръчове, които да нахлуят мощно, преди отново да врътнем голямата петица Мега звездата/ Кралицата/ Секс бомбата Кама/ нашето си Деси и майката на Паола... :whistling:

Таман да мигрират обратно стари форумски познайници.

Водя тежки преговори със сенуж, Сашо и Стефимир :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таман да мигрират обратно стари форумски познайници.

Водя тежки преговори със сенуж, Сашо и Стефимир :1000 (6):

Би било разкошно да се завърнат! :Vishenka_05:

Със Стефимир ще си пишем чаршафи с разсъждения за кралицата-майка и нейните творчески търсения, със Сашконката ще нищим гъзарките и стайлинга им, а мадам Нуша е безценна в графиките! :whistling:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Таман да мигрират обратно стари форумски познайници.

Водя тежки преговори със сенуж, Сашо и Стефимир :1000 (6):

 

Сенуж каза, че ако върнем Стефимир се връща и той!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било разкошно да се завърнат! :Vishenka_05:

Със Стефимир ще си пишем чаршафи с разсъждения за кралицата-майка и нейните творчески търсения, със Сашконката ще нищим гъзарките и стайлинга им, а мадам Нуша е безценна в графиките! :whistling:

Мисията е трудна, но ако се наложи ще ги подкупвам с почивки до Тенерифе :3fdb8960598fa63e:

Аз пропуснах историята със Стеф. Но наистина са успели много да го обидят.

Гледах теми от 2015-2016. Гласували са по 200 потребителя в анкетите. Сегс 50 едвс се минсва ксто бройка...

 

Ооо,нямаме нужда от още лицемери пропангадиращи изкуствен морал тук. :mf_surrender:

Кой визираш. Всъщност имаме нужда точно от потребителите които направиха този форум това, което е. И тримата блестят със собствен почерк и светлина. А не като ония копи пейст, които прогониха целия форум

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисията е трудна, но ако се наложи ще ги подкупвам с почивки до Тенерифе :3fdb8960598fa63e:

Аз пропуснах историята със Стеф. Но наистина са успели много да го обидят.

Гледах теми от 2015-2016. Гласували са по 200 потребителя в анкетите. Сегс 50 едвс се минсва ксто бройка...

Кой визираш. Всъщност имаме нужда точно от потребителите които направиха този форум това, което е. И тримата блестят със собствен почерк и светлина. А не като ония копи пейст, които прогониха целия форум

Фенът на Глория,не му знам името. Преди ме кефеше,че е интелигентен,но след това го надуших какъв е,а малко след това избухна и скандала около него и се убедих,че съм бил прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Култов е. Не може да му се отрече :1000 (19):

Не сме ли всички малко или много куку :1000 (29):

Ами не. Има разлика между това да пуснеш някой лаф и неговото, което е плоско и дразнещо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенът на Глория,не му знам името. Преди ме кефеше,че е интелигентен,но след това го надуших какъв е,а малко след това избухна и скандала около него и се убедих,че съм бил прав.

 

Стеф е много готин и точен тип. Придава нс форума друг цвят. Просто покрай онези си останал с леко грешни впечатления за него. Не знам точно какво се е случило, но монетата има винаги две страни.

Ами не. Има разлика между това да пуснеш някой лаф и неговото, което е плоско и дразнещо.

Хората порастват и се променят. Аз също съм бил потрисан преди, но Сенуж има един рядък интелект. Минал е периода, в който се правеше на маймуна. А и няма ли да е хубаво форума дс се възроди ксто феникс от пепелта. :girl_witch:

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и Виктория Моля се липсва в тубата. Срамотия. Голямото отлротие на Про мюзик. Беше по успешна от Чужди устни на Анелия. А как си дигсше палаво зурлата на "И НЕ ИСКАМ ДА ПРИЗНАЯ, ЧЕБТОВА Е КРАЯЯЯ"

 

Бях чул че иска да покрие чалга кариерата си след като е станала телевизионна водеща и затова са изтрити клиповете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях чул че иска да покрие чалга кариерата си след като е станала телевизионна водеща и затова са изтрити клиповете.

Тя нямаше ли само една песен - Моля се. А какво е водила. Имс ли някакви нейни фотоси от последните години. Сигурно няма да я позная

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нямаше ли само една песен - Моля се. А какво е водила. Имс ли някакви нейни фотоси от последните години. Сигурно няма да я позная

 

Google

 

Водеше новините и сутрешния блок по ТВ7, после беше в BgOnAir, а сега гледам е в ТВ+.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооооо, на Деси Ковачевица даже имам любимо парче, гръцко, убиец е!

 

Ако не те мързи, спретни една анкета, защото трябва да са само 5 изпълнителите, а има доста варианти, нека потребителите изберат певците!

Туй ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...