Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

При Емануела се получава голям моментен интерес и първия месец всичко върви много добре, после нещо се чупи, но при Анелия някои хора едва разбират, че е издала нова песен. Специално дуетът и тази никой не ги отрази. Дано избухне с нещо като "Гот ми е" лятото, засега да почака, защото много бълва, сигурно и на нея й е кофти, че не става. То при нея никога го е нямало това.

 

 

Анелия направи дует или фийч с куцо, кьораво и сакато. Нормално е да не се приема насериозно. Вече като видиш Анелия си казваш - може да е пуснала боза. Преди 2-3 години се знаеше, че е направила поредната тупалка. Само се издъни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли имитацията на ДесиСлава и Руслан в Капките.

Кой бихте искали да я изпълни?

Надявам се да се падне на жена :3fdb8960598fa63e:

Още ме е яд, че в сезона с нея не накараха някой мъж да имитира "И на всички като тебе", щеше да е брутално забавно, особено с реакциите на Фънки. :1000 (29):

 

"Мила моя, мили мой" също я искам от мъж. Представям си какъв запомнящ се травестит ще бъде с онази рокличка, правейки се на невинно чалга момиче. :1000 (29):

 

Лидия още от песента с Весоу много ме кефи. :Vishenka_05:

Аз преди пробива й в чалгата не я знаех кой знае колко, но наскоро се изненадах да разбера, че е била популярна в попа, особено сред децата. Именно въпросната песен я помня, че доста време стоя в Трендинг, но не съм обръщал внимание на изпълнителката.

Встрани от визуалното й имитиране на стила на Ариана си струва да отбележим и колко добре успява да направи певческата комбинация между този тип изпълнение и поп-фолка, което на пръв поглед звучи невероятно. Но колкото повече й слушам песента с Галин, толкова повече установявам, че в постановката й на пеене има някои характерни и умишлено преследвани Арианини черти, но същевременно без да бяга от поп-фолка. Браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очертава се това да стане най-гледаната песен на секси Иви.Коментирай. :Vishenka_05:
Дали ще мине "Твое копие"?

 

 

На Анелия новата някой чува ли я по дискотеките, случйно ми я предложи Тубата и се сетих, че съществува. Много ми е кофти за нея, това е сигурно трето парче, на което залага и не се получава, ама изобщо. Преди как гърмеше, певица на годината, не си обяснявам какво се случи с нея.
Ако става дума за "Заради тебе ще умра, ела да видиш ти жена", или там нещо от сорта, на няколко места откриха чалгата с нея. Не се приема лошо, между другото, макар да е блудкава.

Но засега не съм видяла по-силен прием от този на "Яко ми е" напоследък, всички пеят доста сериозно, сякаш е нова песен, която е избухнала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това темпо определено.Ако не флопне предполагам,че като нищо ще направи 3-4 милиона.Предният уикенд беше направила почти 50к.
Забавна песньовка, но не си обяснявам този интерес...

 

Това вече е друго нещо:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавна песньовка, но не си обяснявам този интерес...

 

Това вече е друго нещо:

Като излезе дори не я изслушах и бях готов да я оплюя,че заради подобни песни залезе,но наскоро я чух случайно по Планета и не е чак толкова зле.

Иначе да,Твое копие е ненадмината засега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като излезе дори не я изслушах и бях готов да я оплюя,че заради подобни песни залезе,но наскоро я чух случайно по Планета и не е чак толкова зле.

Иначе да,Твое копие е ненадмината засега.

Дъ куин ли как се е почувствала, като е разбрала, че лелча ще пее на една сцена с Цеца в Банско тая година? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете ми са хипер антипатични,Ивана или смърт! :3fdb8960598fa63e:
И аз бях така допреди няколко годинки, но сега ги харесвам и трите.

На Цеца това ми е толкова любимо...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз бях така допреди няколко годинки, но сега ги харесвам и трите.

На Цеца това ми е толкова любимо...

 

На Цеца не се сещам да имам любима песен. От големите сръбсси певици най-много любими песни имам на Драгана Миркович. От Глориевите песни харесвам някои от старите й като "Крепост","Любовен дъжд" и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца е друга вселена. Няма го онова натрапчивото сръбско пеене, онзи мирис на скара, какъвто лъха от Индира, Лепа, Весна и т.н.

Излъчва грация, класа, божество.

 

 

Тоз Милко ме уби. Как сравни Любо и Мария с него си и с Мира :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Цеца не се сещам да имам любима песен. От големите сръбсси певици най-много любими песни имам на Драгана Миркович. От Глориевите песни харесвам някои от старите й като "Крепост","Любовен дъжд" и подобни.

До албума Благодаря Глория поддържаше много добро ниво. Ако те няма влезе в дискотеките с дийпзоун ремикс. След 2010 изтреще нещо баба ви

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ако разкара тъпата Петя Радева и отиде при Николай Пашев може да се получи голям летен хит.

Но и Заради теб, и Подлудяваш ме с гръка съм ги чувал по клубовете, както и новата на Емануела - те са абонирани май.

Но Направи така на Емануелица си е голям хит, не съм съгласен, че е провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Изтрезняваш ли не намерих, но вчера е качила уникален лайв на Безразлична. Въпреки, че няма клип и не я е налагала през годините, цялата дискотека откача.

 

Преслава е феномен просто. И кво ревете все, че била на плейбек. Последно време си пее доста често на живо. Все сте недоволни някои. Опитвате се да я изкарате най голяматс плейбек певица, а някои като Емануелс и по една песен на живо не пее. А Галена да се учи как се пее. Не само да квочи и да пука шотове и да се прави на шут, а вие да говорите, че правила шоу. Това не и е цирк арената :focus:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ми хвалите тука тия смешници Скандау :mf_surrender:

 

skandalat-prodaljava-toto-se-pohvali-kak-napalnil-zala-arena-armeec-s-evtini-bileti-ako-biaha-pusnali-bezplaten-vhod-shtiaha-i-da-ia-prepalniat-1.jpg

 

Концертът на „СкандаУ“ постави рекорд за най-ниска цена на билети. Справка със сайта, в който те са пуснати в продажба, сочи, че най-високата цена за пропуск е 10 лева и забележете – за правостоящи! Има по 10 лева и за седящи в близост до сцената. Най-евтиният билет е от 8 лева -за най-отдалечените редове в залата, на които явно никой не желае да поседне и да погледа музикално шоу.

 

Щеше да е голям цирк, ако не бяха запълнили такъв капацитет с билети от… 10 кинта. В историята на музикалните BG концерти, провеждани някога в „Арена Армеец“, няма пропуски, които да са били толкова евтинджос.

Друго подобно събитие за месец април, макар с няколко дни по-късно от това на СкандаУ, е концертът на Михаела Филева в „Зала 1“ на НДК-а. Макар че тя е с по-дълъг стаж във висотите на музикалния шоубизнес, е проявила скромност и си е избрала по-малка зала. При нея най-ниската цена на билетите е 15 лева, а най-високата – 40. Вероятно схемата с 10-те лева работи отлично, тъй като при Мишето има доста свободни места…

 

Самият Криско, който стои на топа на поп музикалния шоубизнес, все още не си е позволил лукса да пее в „Арена Армеец“, извън поканите да бъде гост-изпълнител там, макар че той също ще я запълни и то не на ниски цени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво ми хвалите тука тия смешници Скандау :mf_surrender:

 

skandalat-prodaljava-toto-se-pohvali-kak-napalnil-zala-arena-armeec-s-evtini-bileti-ako-biaha-pusnali-bezplaten-vhod-shtiaha-i-da-ia-prepalniat-1.jpg

 

Концертът на „СкандаУ“ постави рекорд за най-ниска цена на билети. Справка със сайта, в който те са пуснати в продажба, сочи, че най-високата цена за пропуск е 10 лева и забележете – за правостоящи! Има по 10 лева и за седящи в близост до сцената. Най-евтиният билет е от 8 лева -за най-отдалечените редове в залата, на които явно никой не желае да поседне и да погледа музикално шоу.

 

Щеше да е голям цирк, ако не бяха запълнили такъв капацитет с билети от… 10 кинта. В историята на музикалните BG концерти, провеждани някога в „Арена Армеец“, няма пропуски, които да са били толкова евтинджос.

Друго подобно събитие за месец април, макар с няколко дни по-късно от това на СкандаУ, е концертът на Михаела Филева в „Зала 1“ на НДК-а. Макар че тя е с по-дълъг стаж във висотите на музикалния шоубизнес, е проявила скромност и си е избрала по-малка зала. При нея най-ниската цена на билетите е 15 лева, а най-високата – 40. Вероятно схемата с 10-те лева работи отлично, тъй като при Мишето има доста свободни места…

 

Самият Криско, който стои на топа на поп музикалния шоубизнес, все още не си е позволил лукса да пее в „Арена Армеец“, извън поканите да бъде гост-изпълнител там, макар че той също ще я запълни и то не на ниски цени.

 

Именно, а и да не говорим, че раздадоха 100 билита безплатно в клип, а сигурно много повече по принцип.

 

@Slavi, изпълнението на "Изтрезняваш ли" го е качила на стори, жестока!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата и на вход 5 лв. няма да събере повече от 1000 човека.

Айде, чак пък толкова. Виждаме, че при 10 лв. вход на последните концерти в Арена имаше може би около 4000 души.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, чак пък толкова. Виждаме, че при 10 лв. вход на последните концерти в Арена имаше може би около 4000 души.

2000 бяха довлечени зорлЯН от ДПС.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно, а и да не говорим, че раздадоха 100 билита безплатно в клип, а сигурно много повече по принцип.

 

@Slavi, изпълнението на "Изтрезняваш ли" го е качила на стори, жестока!

Току що го изгледах и изпаднах в нирвана. Прави си каквото поиска с публиката. И кой да видя там да се мята - наша Петьофи по екзалтирана от всякога :roll1:

 

2000 бяха довлечени зорлЯН от ДПС.

Това са наши предположения, но неподплътени с реални доказателства. За мен бяха над 4000.изглеждаха ми поне 6 хилки. Но такива сборни не са показателни като цяло. Щом една Софка събира 10 000,то повечето от топ имената биха събрали повече отколкото на сборните. А и Тони Стораро хем беше там...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...