Jump to content



Препоръчани коментари

И никой нормален човек не отрича фактите само за да изкриви информацията както му изнася. Знам, че ти е гадно, че Преслава не е с най-гледаната песен за 2018-та и заради това буташ "Зоопарк", но истината е друга. А сега си вземи кърпичка и седни, защото ще ти кажа, че и през 2019-та Преси няма да е с най-гледаният клип. :3fdb8960598fa63e:

 

Недей обещава неща, който не зависят от теб! Като нищо "Жените кърти" ще е най- гледания клип за 2019, а вие ще събирате гледанията на 10+ клипа на Порцелановата кукла само и само тя да е най, както направихте със "Шефката", но номерът не мина! Сори

 

п.с. На Анелия е най- големия хит за 2018! Примирете се и стига злобяхте определени индивиди в тоя форум.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В дългосрочен план съм сигурен, че "Да гори в любов" ще мине "Зоопарк" за най-гледан клип на 2018.

 

"Не се изтриваш" пък е №1 за 2017. Кралица! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че не е. Никой нормален човек не събира по пет клипа и не брои още толкова изтрити, за да докара някакъв рекорд. :mf_surrender: Като класираш клиповете от 2018 по популярност, "Зоопарк" си излиза първа.

 

Хахаха, ах колко ти е вътрешно и кривичко на тебе. Никой нормален? :1000 (29): Точно ти, тлъстачке, броеше по хиляда клипчета на една песен преди 2014 година, но сега смени плочата. Защото Галена е с песен номер 1 за 2018 година. Няма нужда да въртиш изтърканата плоча "Ама тва е песен на Стораро". Видяхме, че самият Стораро я нарича дует, видяхме че, като връчват призове на парчето го третират като дует, точно както и масовия българин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, ах колко ти е вътрешно и кривичко на тебе. Никой нормален? :1000 (29): Точно ти, тлъстачке, броеше по хиляда клипчета на една песен преди 2014 година, но сега смени плочата. Защото Галена е с песен номер 1 за 2018 година. Няма нужда да въртиш изтърканата плоча "Ама тва е песен на Стораро". Видяхме, че самият Стораро я нарича дует, видяхме че, като връчват призове на парчето го третират като дует, точно както и масовия българин.

Аз съм фиданка. Тежа 68 кг., каква тлъстачка. :gun_bandana:

 

Нищо не съм броил преди 2014 г., пак си въобразяваш нещо. Смени дилъра.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм фиданка. Тежа 68 кг., каква тлъстачка. :gun_bandana:

 

Нищо не съм броил преди 2014 г., пак си въобразяваш нещо. Смени дилъра.

 

А ти смени изтърканите лафове.

 

Всички брояхме гледания от сума клипчета преди Planeta Official. Ако си забравил, проблемът е твой.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти смени изтърканите лафове.

 

Всички брояхме гледания от сума клипчета преди Planeta Official. Ако си забравил, проблемът е твой.

Тогава нямаше официални канали и всяка премиера се записваше директно от телевизията и се качваше по фен канали (и то предимно във Вбокс). Сега са съвсем различни времена. Никой не им е виновен, че не са заложили на песента да я издадат официално като хората.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава нямаше официални канали и всяка премиера се записваше директно от телевизията и се качваше по фен канали (и то предимно във Вбокс). Сега са съвсем различни времена. Никой не им е виновен, че не са заложили на песента да я издадат официално като хората.

 

Това, че обстоятелствата около тази песен са необичайни, не означава, че трябва да я зачеркнем от историята на жанра. Ти точно това правиш, лицемерке.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И никой нормален човек не отрича фактите само за да изкриви информацията както му изнася. Знам, че ти е гадно, че Преслава не е с най-гледаната песен за 2018-та и заради това буташ "Зоопарк", но истината е друга. А сега си вземи кърпичка и седни, защото ще ти кажа, че и през 2019-та Преси няма да е с най-гледаният клип. :3fdb8960598fa63e:

 

Стеле, прави ми впечатление, че хабиш прекалено много време в опити да дразниш феновете на Преслава.

Фактът, че Преслава продължава така силно да вълнува и в края на това десетилетие, така както вълнуваше и в края на предходното, е достатъчно показателен, какво име е и какво е постигнала.

Дреме ми дали ще е с най-гледаната песен. Важното е, че продължава да ниже хитове, да предизвиква разгорещени дискусии, да е актуална и вече толкова години да задържа позициите си. Така и не се появи някоя, която категорично да я избута от трона й. Минаха толкова години - заставаха до нея, разклащаха я, но никоя не успя да изживее нейните големи успехи, камо ли да ги надскочи.

 

За мен е без значение дали "Феноменален" е по-голям хит от "Изтрезняваш ли". И двете почти винаги имат актуална за сезона песен, и на двете участията са фул, и двете са топ, но Галена няма "Лъжа е", "Дяволско желание" и "Водка с утеха".

Не е и триумфирала по начина, по който триумфираше Преслава на турнетата и сборните пайнерски концерти.

Името Галена никога не е предизвиквало истерията, която предизвикваше името на Преслава. Когато Преслава подчиняваше на себе си всеки и всичко в чалгата, Галена лапаше п*шки и играеше Рамзи кючек.

Така че хапливите ти коментари и сравнения, опитвайки се да принизиш Преслава, не са на място. ;)

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някоя песен в последните години, която да е събрала цели 7 млн. на допълнително фенско клипче?

 

+ още 2 милиона от други 3 клипчета. Няма много ясно. Извъртащите истината обаче веднага се хванаха за това. Като долнопробните политици са, които собствените си престъпления ще нарекат "грижа за благото на народа". Най са ми противни хора, които отричат истината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така че хапливите ти коментари и сравнения, опитвайки се да принизиш Преслава, не са на място. ;)

 

Те и други неща тук не са на място, например изказвания на твои съфенове, но за тях си мълчиш. Колко удобно и двулично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, прави ми впечатление, че хабиш прекалено много време в опити да дразниш феновете на Преслава.

Фактът, че Преслава продължава така силно да вълнува и в края на това десетилетие, така както вълнуваше и в края на предходното, е достатъчно показателен, какво име е и какво е постигнала.

Дреме ми дали ще е с най-гледаната песен. Важното е, че продължава да ниже хитове, да предизвиква разгорещени дискусии, да е актуална и вече толкова години да задържа позициите си. Така и не се появи някоя, която категорично да я избута от трона й. Минаха толкова години - заставаха до нея, разклащаха я, но никоя не успя да изживее нейните големи успехи, камо ли да ги надскочи.

 

За мен е без значение дали "Феноменален" е по-голям хит от "Изтрезняваш ли". И двете почти винаги имат актуална за сезона песен, и на двете участията са фул, и двете са топ, но Галена няма "Лъжа е", "Дяволско желание" и "Водка с утеха".

Не е и триумфирала по начина, по който триумфираше Преслава на турнетата и сборните пайнерски концерти.

Името Галена никога не е предизвиквало истерията, която предизвикваше името на Преслава. Когато Преслава подчиняваше на себе си всеки и всичко в чалгата, Галена лапаше п*шки и играеше Рамзи кючек.

Така че хапливите ти коментари и сравнения, опитвайки се да принизиш Преслава, не са на място. ;)

 

Аз никого не се опитвам да дразня. Не съм виновна, че подскачат от истината. Те са тези, които се опитват да дразнят вече 8-9 месеца извъртайки и отричайки истината само и само да нагодят нещата, както на тях им се иска. Всъщност в това число влизаш и ти. Факта, че в момента се обаждаш говори достатъчно. Ти виждаш нещата изкривено, не съм виновна за което.

 

Всичко казано от мен си е съвсем на място и не съм казала нито една лъжа, така че опитай пак. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз никого не се опитвам да дразня. Не съм виновна, че подскачат от истината. Те са тези, които се опитват да дразнят вече 8-9 месеца извъртайки и отричайки истината само и само да нагодят нещата, както на тях им се иска. Всъщност в това число влизаш и ти. Факта, че в момента се обаждаш говори достатъчно. Ти виждаш нещата изкривено, не съм виновна за което.

 

Всичко казано от мен си е съвсем на място и не съм казала нито една лъжа, така че опитай пак. :1000 (20):

Песента е на Тони Стораро а Галена е бек вокалистка а най-гледания клип за 2018 в тубата е Зоопарк на Анелия точка :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е на Тони Стораро а Галена е бек вокалистка а най-гледания клип за 2018 в тубата е Зоопарк на Анелия точка :3fdb8960598fa63e:

 

Не виждам да си сложил точка, нито някакъв друг препинателен знак. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си поръчах диска на Гергана "Губя те бавно", но го получих с променена обложка. Такава е имало още преди години, или сега като преиздават албума от "Пайнер" са решили да я променят?

 

http://prikachi.com/images.php?images/290/9523290S.jpg

Това е обложката на първия тираж (без цена)

5026.jpg

 

Тази е на втория (стикер 10,99 в сиво)

t200510283-b350568702_s400play.jpg

 

на третия тираж стикера е червен, цената е 11,99 и имаше надпис "Да се слуша силно!"

 

след това е имало и още един тираж но не знам как изглеждал

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

10 секунди се замисли какво да отговори. :3fdb8960598fa63e: Пърдялка.

 

ПС: А, тя го правила фино и никой не се усещал. Познайте къде е широчка. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей голяма досада са тия Галенови значи , ето Преса за пореден път мина по гледания Галенината песен и те пак гледат отгоре да изпъкнат , значи това се нарича нахалство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей голяма досада са тия Галенови значи , ето Преса за пореден път мина по гледания Галенината песен и те пак гледат отгоре да изпъкнат , значи това се нарича нахалство!

 

Чрез нахалство към прогрес. :3fdb8960598fa63e:

 

И спри да крадеш чужди лафове от типа "Пийте си хапчетата", "Някой е в нервна криза". Тези неща първо на теб ги казваха хората поради необуздани емоционални състояния. После нашият тръгна той ги говори на другите. Вероника го е изпяла - Не така... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей голяма досада са тия Галенови значи , ето Преса за пореден път мина по гледания Галенината песен и те пак гледат отгоре да изпъкнат , значи това се нарича нахалство!

Друго си е да си болен от "Пресомания".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуу,3 дена ме няма и тези пак осрали форума.Ще имат да си мечтаят за най-гледана песен на 2018 при наличието на тези:

Крайно време е някой да им тегли ножа на фенчетата на уродката от Погрешен завой,та да спрат да се мъчат. Поредното доказателство,че Шефката беше хит от типа "Барби","Яша бана бе" и тн.А твърдението,че е масово пускана по банкети е тотална глупост.По банкети Ивана е бетон.Единствеите песни на Стораро,които се пускат там са "Ако една звезда си" и чат пат "Кажи ми като мъж",а за оная дори няма смисъл да се говори.Тази година дори Андреа е с по-гледани песни от шафрантията. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...