Jump to content



Препоръчани коментари

Времената са такива, че стриймингът дава много по-точна и ясна представа за популярността на песните от реакцията в която и да е дискотека. Само в този форум предпочитате да живеете 10 години назад и да ги издигате на пиедестал. "Изтрезняваш ли" е популярна във всички платформи и няма доказателства за какъвто и да било фалшив трафик. Както сами видяхте, в извадката от YouTube Charts няма нищо съмнително.

 

Пълни глупости. Един хит се вижда точно по реакцията на хората дали избухват и го пеят с пълно гърло. Това е музиката - емоция, а не изманипулирани цифри.

 

Каза ти се 100 пъти, че вече има сайтове за купуване на гледания от конкретни държави, за лайкове, за споделяния, дори и за коментари. Престани да ни пробутваш изсмуканите от пръстите си глупости, защото олекваш страшно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Времената са такива, че стриймингът дава много по-точна и ясна представа за популярността на песните от реакцията в която и да е дискотека. Само в този форум предпочитате да живеете 10 години назад и да ги издигате на пиедестал. "Изтрезняваш ли" е популярна във всички платформи и няма доказателства за какъвто и да било фалшив трафик. Както сами видяхте, в извадката от YouTube Charts няма нищо съмнително.

 

По големи глупости трудно може да съчиниш - престани с тоя стриймийг. Пепа не е изкарала и една стотинка от такова нещо, тоест всичките ти теории кое прави някоя песен популярна са със същата нулева стойност. Повече пари е изкарала от РЕКЛАМА НА СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСРАСТЯВАНЕ НА 11-13 ГОДИШНИ МАЛКИ ДЕЦА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво ме молиш, аз не ги споменавам с лошо - ти си този, който плюе Галена, че била участвала в кавър - попитах Преслава никога ли не е правила, че одиш да лееш жлъчни коментари по сайтовете.

 

И да плюя Галена тук е форум за тях ,за изпълнителите и всеки един от тях е бил плют, какво общо имат децата ми с Галена тцтцт излагате се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да плюя Галена тук е форум за тях ,за изпълнителите и всеки един от тях е бил плют, какво общо имат децата ми с Галена тцтцт излагате се!

А тогава защо се снимаш с нея? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ми харесва като жена как изглежда , яка п**ка е, но като певица не. Не отричам факта , че има много хитове.

 

Нали беше Майкъл Джексън с пришитото лице, сега пък била яка п*тка и имала много хитове, нещо много бързо обърна палачинката. Или жената ти е натиснала чехъла

Link to comment
Сподели в други сайтове

А да, и специално за @Fast че забравих като го навирах в кучия г*з предния пост

 

Като ми се пениш толкоз за стрийминг, да ти припомним как в ЕДИНСТВЕНАТА такава услуга, която не само брои на Митьо кокошките за живи, ами и активно ги промотира, колкото и да не струва, Галя миналия месец се разполагаше на 3 места в топ 5, включително първо с песен на повече от половин година, докато толбухинска Пепа не присъстваше изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали беше Майкъл Джексън с пришитото лице, сега пък била яка п*тка и имала много хитове, нещо много бързо обърна палачинката. Или жената ти е натиснала чехъла

 

Много сте нервни в последно време , разбирам защо е хахах :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Един хит се вижда точно по реакцията на хората дали избухват и го пеят с пълно гърло. Това е музиката - емоция, а не изманипулирани цифри.

 

Каза ти се 100 пъти, че вече има сайтове за купуване на гледания от конкретни държави, за лайкове, за споделяния, дори и за коментари. Престани да ни пробутваш изсмуканите от пръстите си глупости, защото олекваш страшно.

Ако дискотеките и концертите са по-важни и определящи за теб, защо ни наду и продължаваш да ни надуваш главите с гледанията на Шефката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали беше Майкъл Джексън с пришитото лице, сега пък била яка п*тка и имала много хитове, нещо много бързо обърна палачинката. Или жената ти е натиснала чехъла

 

Дава на заден, защото с Дейнджи му вкарваме филми. ФИЛМИ = хората притихват. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако дискотеките и концертите са по-важни и определящи за теб, защо ни наду и продължаваш да ни надуваш главите с гледанията на Шефката?

 

"Шефката" е феномен по всички показатели

 

1) реакция в клубовете

2) звучене от коли, паркове, банкети

3) гледания - №1 за 2018

4) празници - №1 на Нова Година, въпреки че тогава вече беше стара песен

5) зазвуча под формата на народна музика в ресторантите

 

Песента на Преслава по кой показател е феномен? По показател "Несътветстие между цифри и реалност".

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Преслава Скумриева си слуша нейните песни в колата си. Побърка се да пуска клипчета, интересно защо в тях пее на живо, а на участията дъни плейбека. И от участия пуска клипчета само на малкото изпяти на живо песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Преслава Скумриева си слуша нейните песни в колата си. Побърка се да пуска клипчета, интересно защо в тях пее на живо, а на участията дъни плейбека. И от участия пуска клипчета само на малкото изпяти на живо песни.

 

На стоп кадъра прилича на един колега с ръбесто лице. :1000 (29):

 

@Preslava

 

Направи си операция за по-овални форми на лицето. Като се целуваш с Павката, му бодеш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискотеките са посещавани от определен таргет, докато интернет има всеки трети българин.

 

Фаст, хората които посещават дискотеки са основните слушатели на фолка. Не спря да говориш срещу дискотеките, а очевидно Преслава пусна последната си песен с цел да ги превзема. Интересно ми е какво ще кажеш ако извади тотален дискотечен хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискотеките са посещавани от определен таргет, докато интернет има всеки трети българин.

 

И ти твърдиш, че хората над 35-40 години слушат този изкопиран мазньоч на Преслава? :1000 (29):

 

Точно по-младият таргет е основен двигател на гледанията, а както виждаме дори не знаят текста на песента.

 

Дори и ти самият го осъзнаваш колко нелепа ситуация се получава, но продължаваш да упорстваш в манията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фаст, хората които посещават дискотеки са основните слушатели на фолка. Не спря да говориш срещу дискотеките, а очевидно Преслава пусна последната си песен с цел да ги превзема. Интересно ми е какво ще кажеш ако извади тотален дискотечен хит?

Не съм против дискотеките. Просто съм на мнение че на са такава сила. каквато бяха и България не е по-назад от стрийминг вълната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм против дискотеките. Просто съм на мнение че на са такава сила. каквато бяха и България не е по назад от стрийминг вълната.

 

Но тази стрийминг вълна не се припокрива с реалността навън, защо продължаваш да се правиш на будала? Ти излизаш ли от вас изобщо? Тази песен прави гледания като за тотален монстър мегахит, а не съм я чул никъде навън, нито някакви младежи да я слушат, нито 20-30 годишни да я коментират. Мегахитовете получават отзвук в обществото, всички разбират за тях. На тази песен хората в дискотеките, където се води, че са най-запалените слушатели на жанра, не реагират по никакъв начин. За пореден път си затваряш очите пред очевадни неща. Дори хора на участия на самата Преслава не й знаят текста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм против дискотеките. Просто съм на мнение че на са такава сила. каквато бяха и България не е по-назад от стрийминг вълната.

 

Вчера каза, че били вмирисани. Плюеш ги, а не си против тях.

 

Кажи защо според теб песен с толкова гледания не буди реакция в хората и не я знаят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен прави гледания като за тотален монстър мегахит, а не съм я чул никъде навън, нито някакви младежи да я слушат, нито 20-30 годишни да я коментират. Мегахитовете получават отзвук в обществото, всички разбират за тях.

Това може да го каже всеки за всяка песен. :whistling: Според мен гледанията не ти изнасят, защото е песен на Преслава и се опитваш да я дискредитираш по всякакъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може да го каже всеки за всяка песен. :whistling: Според мен гледанията не ти изнасят, защото е песен на Преслава и се опитваш да я дискредитираш по всякакъв начин.

Той би го дчказал и за Сърце, но не и за Азисовата, например. Що Преса не гърми така?

И колко пари е спечелила от прословутите си гледания - 0. Даже е на загуба, защото се набута да купува гледания на този провал. Сто про умира от яд. Хак да й е.

Заплатата си изкарва във вмирисаните дискотеки, като всяка друга. Другото е бошлаф.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...