Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Пълни глупости.

Шока за всички ни е, че Преслава след 15 години номер 1, и към днешна дата успява да предизвика такава истерия, а това не се е случвало никога преди. Нея я пенсионирват от 2008-9, защото винаги топ изпълнителки са имали 3-4 години живот, а при нея какво стана? Надживя всички, че и смачка днешните нови имена, които се предполага че трябва да кипят от живот. Преси е истински феномен за българската музика, не само за чалгата. Това не могат да преживеят скъпите ни съфорумци, че с клип за 5лв. и "Зоопарк" 3, успява да мачка. Харизма и глас, това им липсва на 99% от чалгата, за това и имат временен успех...или никакъв, просто изкуствено измислен. ;)

Не е била 15 години номер 1.1000%20(29).gif Но няма как да се отрече, че това нейното е забележително. И все пак също така няма как да се отрече, че има и други изпълнители, които са се задържали след дори повече години на сцена.

 

Още една петилетка трябва да мине, за да се заемат сериозно и със стрийминг платформите.

Винаги са били с 10 години назад.

Дотогава може би ще се е измислило слушане на музиката чрез въздуха, но Пайнер няма да знаят какво е това нещо въздух.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не визирам теб, скъпа. И аз лично се кефех и на двата трака на Галена, дори "Феноменален" ми е любимата песен за 2018.

Просто наистина тук се проведоха пет дневни дебати за тия гледания и на всички им дойде ту мач, което беше абсолютно излишно.

 

Аз също винаги съм те зачислявала към обективните Преславови. Но след помията, която се изля по Галена и то без причина няма как да си мълча и аз. Знаеш много добре от лятото още за какво чудо ставаше на въпрос.

 

Дано да зацепят на 509К, но не знам какви са страничните ефекти след голямата употреба на успокоителни...

 

Защо тази злоба?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е била 15 години номер 1.1000%20(29).gif Но няма как да се отрече, че това нейното е забележително. И все пак също така няма как да се отрече, че има и други изпълнители, които са се задържали след дори повече години на сцена.

Кои са тези други изпълнители? Единствено Преслава и Анелия са топ от началото-до днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това се питам за теб?

 

Къде видя злоба от мен, я ми посочи? От дни не си спрял да пускаш хапливи и ехидни коментари, а ми говориш на мен. Мнението ти се мени през ден, един ден плюеш едната, после другата, искаш чалгата да бъде смазана, а сега защитаваш рекордите на Преслава. Какъв ти е проблема ако Галин я мине? Лична полза ли имаш от гледанията на Преслава, или си си поставил за цел да дразниш определени хора?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде видя злоба от мен, я ми посочи? От дни не си спрял да пускаш хапливи и ехидни коментари, а ми говориш на мен. Мнението ти се мени през ден, един ден плюеш едната, после другата, искаш чалгата да бъде смазана, а сега защитаваш рекордите на Преслава. Какъв ти е проблема ако Галин я мине? Лична полза ли имаш от гледанията на Преслава, или си си поставил за цел да дразниш определени хора?

Според мен си прави експерименти. След някой ден ще почне да плюе Преса :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайните заподозрени, които толкова дни повтаряха едно и също като папагали, че било невъзможно да се направят толкова много начални гледания днес мълчат или казват, че на Галин и Лидия били реални. :3fdb8960598fa63e: Прозрачни сте.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нима не са осъзнали, че са въздух под налягане?

 

1000%20(29).gif

Кои са тези други изпълнители? Единствено Преслава и Анелия са топ от началото-до днес.

Анелия си е единия пример- 17 години в Топа. Другите не ми се посочват, защото не ми се спори. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичайните заподозрени, които толкова дни повтаряха едно и също като папагали, че било невъзможно да се направят толкова много начални гледания днес мълчат или казват, че на Галин и Лидия били реални. :3fdb8960598fa63e: Прозрачни сте.

Колегите трябва да намразят Преса още повече, защото вдигна летвата за купени гледания и сега всички тъпаци ще трябва да се овътрят повече, за да изглеждат вървежни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

495k! 3k to go...

Преслава - Изтрезняваш ли | 24 часа

498319 гледания

26516 харесвания

991 коментари

38110 споделяния

 

След обновяването:

510086 гледания

26535 харесвания

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде видя злоба от мен, я ми посочи? От дни не си спрял да пускаш хапливи и ехидни коментари, а ми говориш на мен. Мнението ти се мени през ден, един ден плюеш едната, после другата, искаш чалгата да бъде смазана, а сега защитаваш рекордите на Преслава. Какъв ти е проблема ако Галин я мине? Лична полза ли имаш от гледанията на Преслава, или си си поставил за цел да дразниш определени хора?

Хапливи коментари имам към 3мата потребителя, които не спираха да спамят последните 5 дни. Да не си се дразнила и ти, но просто да не си писала? Преслава не съм я плюл никога, особено последна година-две. А за гледанията - нормално да искам песента която харесвам, да има повече от другата боза. Нещо ненормално?

 

А твоята злоба е специално към мен и с тоя пост ми доказа съмненията ми. Не е нормално да спреш да контактуваш с мен или да не съм ти симпатичен, само защото съм харесал нещо на Преслава. Ако за теб Галена=Стела, при мен такива неща не съществуват. А мнението как си го меня си е изцяло моя работа. Когато някой ме впечатли - хваля го, когато някой ме разочарова - плюя го. Никой не ми е толкова важен, че да съм му верен до гроб. Съветвам те по-малко значение да отдаваш на чалгата и повече не отношенията между хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Изтрезняваш ли | 24 часа

498319 гледания

26516 харесвания

991 коментари

38110 споделяния

 

След обновяването:

510086 гледания

26535 харесвания

498 417!!! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава - Изтрезняваш ли за 24 часа

 

498319 гледания

26К харесвания

991 коментари

 

 

Галин и Лидия - "Няма да ми мине" за първите 24 часа:

 

505,189 views

30К харесвания

1,114 Comments

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...