Jump to content



Препоръчани коментари

Не, сериозно, тези песен и клип ако бяха излезли през 90-те щяха да са тотална класика. Нещо в тях е тоооооолкова необяснимо зарибяващо. :D

На мен пък ми изглежда модерно, дори изпреварило времето си. Това ще е стилът на 2021-2030.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зарибяваща наистина, точно като това меме, ако на някой му е познато - нищо кой знае какво, а не можеш да спреш да го гледаш.

 

Удачен пример!

 

На мен пък ми изглежда модерно, дори изпреварило времето си. Това ще е стилът на 2021-2030.

 

Чалгата така или иначе се върна в 90-те... та кой знае. Клеа може да се окаже новата Сашка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, сериозно, тези песен и клип ако бяха излезли през 90-те щяха да са тотална класика. Нещо в тях е тоооооолкова необяснимо зарибяващо. :D

Пак почваш :) Шефа и шефката и сега си е класика, нищо че е на 1 седмица! Това е песента на бъдещето, в която и година да беше ни удостоила с излизането си, пак щеше да е класика!

 

Веднага се покай с билет до с. Воден и резервация в бар Рио!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече няма да се отчитам пред никого, дори и пред колегите-фенове! Само аз си знам с какво е специална КЛЕА за мен, пък който иска да ми вярва! :D

 

ПП: Посещението на бар Рио все пак е задължително за всеки, който се нарича нейн фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че в клипа участва онзи, който Джулия пребиваше в Твоя бях? Дори той предпочете Цлеа пред най-пробутваната певица на Пайнер.

 

Ще се моли Джулия да си прави промоцията в бар Рио, ама не е познала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално е,че кралицата Клеа кани млади актьори в клиповете си!

Те се самопоканват, че и пари й предлагат, но тя е състрадателна и не им ги взима. Само ти лансира безвъзмездно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че в клипа участва онзи, който Джулия пребиваше в Твоя бях? Дори той предпочете Цлеа пред най-пробутваната певица на Пайнер.

 

Ще се моли Джулия да си прави промоцията в бар Рио, ама не е познала!

Когато младежите от клиповете на Коя? (No35) са по разпознаваеми от вечната дебютантка. Нищо, поне вече има връзки и ще мое се примоли на Цлеа да я включи като статистка в следващия инста хит, белким някой я отрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те се самопоканват, че и пари й предлагат, но тя е състрадателна и не им ги взима. Само ти лансира безвъзмездно.

Истинска икона на изкуството! Обединява и музика,и театър/филми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислям се, Клеа от Клеопатра ли идва :)

Аз мисля, че Клеопатра идва от Клеа. :dontknow:

А това другото момче от клипа кое е? Не този от клипа на Коя?, а брадатият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки един от жадните за слава дебютанти си мечтае за вниманието, което получава Клеа в момента. За какво иначе мислите, че ги правят тия клипове, ако не за да направят впечатление? Горкото момиче, трябва да се засрамим, че сбъднахме мечтата й да е коментирана и слушана. :mf_surrender: Омръзнало ви било, банално било - направи се тема само и само да не ви пречим в Скандалите, кой ви кара да влизате в нея? :mf_surrender: Подозирам, че се вълнувате от това колко страници има темата и дали са повече от дискусиите за вашата любимка, което пък е страшно детинска глупост. Обсъждането на Клеа е едно от малкото забавни и ненатоварващи неща случващи се във форума в последно време - даже Остапа и Момо прописаха покрай нея. Няма само глупавите ви спорове Деса-Кама и Галя-Преса да четем.

 

Поздрав за добро утро! :a040:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки един от жадните за слава дебютанти си мечтае за вниманието, което получава Клеа в момента. За какво иначе мислите, че ги правят тия клипове, ако не за да направят впечатление? Горкото момиче, трябва да се засрамим, че сбъднахме мечтата й да е коментирана и слушана. :mf_surrender: Омръзнало ви било, банално било - направи се тема само и само да не ви пречим в Скандалите, кой ви кара да влизате в нея? :mf_surrender: Подозирам, че се вълнувате от това колко страници има темата и дали са повече от дискусиите за вашата любимка, което пък е страшно детинска глупост. Обсъждането на Клеа е едно от малкото забавни и ненатоварващи неща случващи се във форума в последно време - даже Остапа и Момо прописаха покрай нея. Няма само глупавите ви спорове Деса-Кама и Галя-Преса да четем.

 

Поздрав за добро утро! :a040:

 

21 759

 

Да, тия клипове се пускат, за да не правят впечатление и да не бъдат коментирани. Много им се иска да не бъде забелязана, както Ивайловци, Андита и прочее, но няма да им се получи! Царицата се качи на трона и няма да слезе в близките години!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

21 759

 

Да, тия клипове се пускат, за да не правят впечатление и да не бъдат коментирани. Много им се иска да не бъде забелязана, както Ивайловци, Андита и прочее, но няма да им се получи! Царицата се качи на трона и няма да слезе в близките години!

Хич не се усещат какви щуротии бръщолевят - все едно аз сега да вляза в Иванината тема примерно и да напиша "Писна ми да се коментира Ивана, банално ми е". :1000 (10): Ама така е, феновете на другите певачки завиждат колко бързо КЛЕА се качи на чалга трона! :notworthy:

 

Клеа - Дебют на 2018 и 2019 едновременно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес празнува приятелство с Айшенур!

 

Пресни снимки от последните 2 дни:

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CFA09F5

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CFDF65A

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CF47985

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес празнува приятелство с Айшенур!

 

Пресни снимки от последните 2 дни:

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CFA09F5

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CFDF65A

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CF47985

В клипа изглежда по различна. Все едно не е тя. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В клипа изглежда по различна. Все едно не е тя. :1000 (29):

Всеки ден е различна. Жена-Хамелеон! Направо не ми се мисли с какво ще ни изненада в следващ клип. Прави каквото си иска с визията си.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам, взимайки предвид периода 1-28 януари, както следва:

 

-Най-добра визия от клипа на Шефът и шефката - тази от подписа ми; всички

-Най-добър цитат от текста на Шефът и шефката - "В наш'та фирма много богата минималната е 5 бона заплата"; всички

-Най-добър момент от клипа на Шефът и шефката - 3:50; всички

-Най-добре изпят момент от Шефът и шефката - 3:50; всички

-Най-добър шеф (мъж) от клипа на Шефът и шефката - Клеа

-Най-добра шефка (жена) от клипа на Шефът и шефката - Клеа

-Най-добър канал с клипа на Шефът и шефката - Clea

 

Спонсорски награди за простолюдието:

-Най-голям хит в подножието на Шефът и шефката - Анелия - Сърцето ми

-Най-добър клип в подножието на Шефът и шефката - Анелия - Сърцето ми

-Най-добра певица в подножието на Клеа - Татяна

-Най-добър певец в подножието на Клеа - Готи

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато за маникюр е дала повече, отколкото за клипа и песента взети заедно :Vishenka_05: Това се казва размах!

п.с. Много ми харесва без вежди! Всички си рисуват едни дебели, само Цлеа ходи кабрио 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...