Jump to content



Препоръчани коментари

Малко е грозно така да се подигравате на момичето. Предполагам, че всички имате някакви мечти и ще ми е много интересно ако постигнете някоя ваша мечта и изведнъж видите как група хора ви се подиграват. Първите дни беше смешно - вече лично на мен не.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е грозно така да се подигравате на момичето. Предполагам, че всички имате някакви мечти и ще ми е много интересно ако постигнете някоя ваша мечта и изведнъж видите как група хора ви се подиграват. Първите дни беше смешно - вече лично на мен не.

Кой се подиграва? Песента е трепач, всички я слушаме. Отдавна не сме имали радост в жанра. Не ни приписвай своята извратеност.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че при някои от нас не е само подигравка, а действително се кефим на сладката нелепост на проекта и се надяваме повече хора да го забележат. Също като с онзи на Сашка от миналата година- когато не особено актуален изпълнител поднесе нещо от душа и сърце, се забелязва.

 

Също така, аз лично много бих се изкефил ако някой се заеме да тунингова Клеа, да я вкара в някакви рамки и наистина да я направи звезда. Не е нужно да се сещаме за каква подигравка са били и повечето ни любимки в началото преди някой да се заеме с тях. Разбира се, в настоящето на поп-фолка не виждам това отново да се получи успешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След не много успешните миналогодишни награди в световния раздел не ми се занимава с такива неща, а и не мисля, че съм достатъчно достоен, за да организирам награди за име като КЛЕА. Който пожелае може да копира категориите и да добави още.

 

Ето ги отново по-добре оформени, не знам какво му стана на телефона преди малко:

-Най-добра визия от клипа на Шефът и шефката

-Най-добър цитат от текста на Шефът и шефката

-Най-добър момент от клипа на Шефът и шефката-Най-добре изпят момент от Шефът и шефката

-Най-добър шеф (мъж) от клипа на Шефът и шефката

-Най-добра шефка (жена) от клипа на Шефът и шефката

-Най-добър канал с клипа на Шефът и шефката

Спонсорски награди за простолюдието:

-Най-голям хит в подножието на Шефът и шефката

-Най-добър клип в подножието на Шефът и шефката

-Най-добра певица в подножието на Клеа

-Най-добър певец в подножието на Клеа

 

Предлагам наградите да са за периода, откакто Клеа краси българската музика с присъствието си т.е от 28.12.2018 до датата на създаване на темата.

Ние я открихме миналия петък. Нека да раздадем наградите съобразно тоя период.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че при някои от нас не е само подигравка, а действително се кефим на сладката нелепост на проекта и се надяваме повече хора да го забележат. Също като с онзи на Сашка от миналата година- когато не особено актуален изпълнител поднесе нещо от душа и сърце, се забелязва.

 

Също така, аз лично много бих се изкефил ако някой се заеме да тунингова Клеа, да я вкара в някакви рамки и наистина да я направи звезда. Не е нужно да се сещаме за каква подигравка са били и повечето ни любимки в началото преди някой да се заеме с тях. Разбира се, в настоящето на поп-фолка не виждам това отново да се получи успешно.

Аз пък искам да блокира всекиго, дръзнал да й дава съвети. Нека си остане неподправена в следващи проекти. Дано да са много!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние я открихме миналия петък. Нека да раздадем наградите съобразно тоя период.

Всъщност да, макар че така конкуренцията за мъжките спонсорски награди няма да е много голяма, аз лично не се сещам за някой, излязъл в този период. Нека повече хора да изкажат мнение по въпроса и тогава да се направи темата.

 

Аз пък искам да блокира всекиго, дръзнал да й дава съвети. Нека си остане неподправена в следващи проекти. Дано да са много!

Е, трябва си тунинг на външния вид и на проектите ако ще става истинска голяма звезда, с настоящите най-много да се отличи в стил Джорджано и Валентина Хасан. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че при някои от нас не е само подигравка, а действително се кефим на сладката нелепост на проекта и се надяваме повече хора да го забележат. Също като с онзи на Сашка от миналата година- когато не особено актуален изпълнител поднесе нещо от душа и сърце, се забелязва.

 

Също така, аз лично много бих се изкефил ако някой се заеме да тунингова Клеа, да я вкара в някакви рамки и наистина да я направи звезда. Не е нужно да се сещаме за каква подигравка са били и повечето ни любимки в началото преди някой да се заеме с тях. Разбира се, в настоящето на поп-фолка не виждам това отново да се получи успешно.

Личи си. Особено когато спомена концерт в зала О2.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина взе да става банално. :baaasmiley:

Банално е, че вече сме на пета страница, а все още никой ве е постнал клипа. Чувствайте се подканени да го сторите, че аз не чога сега.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои неща са бъзик, но други не са. Да напомням ли как започна възхода на Яница във форума?

95% от коментарите във форума са на бъзик. Сравнението с Яница е неуместно защото тя реално гонеше вече топ-а на бранша и наистина се появиха нейни фенове. И все пак не ангажирам никой с моето мнение, но е малко банално и пак казвам - не мисля, че тая заслужава това. Жената е имала мечка и я е сбъднала. Евала и правя.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

95% от коментарите във форума са на бъзик. Сравнението с Яница е неуместно защото тя реално гонеше вече топ-а на бранша и наистина се появиха нейни фенове. И все пак не ангажирам никой с моето мнение, но е малко банално и пак казвам - не мисля, че тая заслужава това. Жената е имала мечка и я е сбъднала. Евала и правя.

Изобщо нямаше да я забележим, ако нямаше хит и харизма. 95% й се кефят от душа. На когото му е банално, да съживи някоя от умрелите теми за бивши величия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

95% от коментарите във форума са на бъзик. Сравнението с Яница е неуместно защото тя реално гонеше вече топ-а на бранша и наистина се появиха нейни фенове. И все пак не ангажирам никой с моето мнение, но е малко банално и пак казвам - не мисля, че тая заслужава това. Жената е имала мечка и я е сбъднала. Евала и правя.

Аз не говоря за коментарите на другите, а за моите и на някои, които навярно са като мен. Да, подбъзиквам я, защото това сериозно раздвижва форума и разведрява доста хора, но същевременно наистина се кефя на фактът колко са забавни песента и клипа по ретро начин (с каквато цел са направени) и със сигурност не малко от гледанията са от мен. И сравнението с Яница си е много удачно, защото тя 10 години беше зачитана за треторазрядна във форума и постоянно ставаше за присмех и за коментари от сорта на 'Тая и още няколко имена трябва да се откажат вече'. Дори и когато "Всичко чуждо пожелаваш" ставаше хит тук до един етап беше по-скоро подигравка, никой не вярваше че това ще е нещо повече от случая на Соня Немска. Днес на никой не му е смешно.

Разбира се, осъзнавам, че при Клеа почти всичко е само бъзик. Но да добавя още веднъж, че в този живот никога нищо не се знае. Няколко доказателства:

 

 

И да повторя още веднъж- знам че това няма да стане с Клеа, в случай че някой си реши, че наистина я глася за звезда. :D

 

Хайде стига толкова размисли и страсти в тема, която е за разведряване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СГ, ти си предател и ако не се поправиш, ще бъдеш изключен от Цлеянството!

 

Иначе всички хиперболизираме, но нима Планета не са го правили при лансирането на всяка редова селянка...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники, аз мога да я извадя в топ 3 на най-гледаните, нали знаеш :)

Не е да не съм го правил с други, мога да извадя и големия списък с айпита, ма за сега не смятам за нужно :P

 

И не, не се подигравам. Забавно ми е, на фона на останалото което излиза, това е нещо свежо. Не съм фен, както всички знаят, но се интересувам дет се вика :D

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че при някои от нас не е само подигравка, а действително се кефим на сладката нелепост на проекта и се надяваме повече хора да го забележат. Също като с онзи на Сашка от миналата година- когато не особено актуален изпълнител поднесе нещо от душа и сърце, се забелязва.

 

Също така, аз лично много бих се изкефил ако някой се заеме да тунингова Клеа, да я вкара в някакви рамки и наистина да я направи звезда. Не е нужно да се сещаме за каква подигравка са били и повечето ни любимки в началото преди някой да се заеме с тях. Разбира се, в настоящето на поп-фолка не виждам това отново да се получи успешно.

 

Междудругото си за трепане, абсолютно съм съгласен. Чувствай се анатемосан от Цлеианството поне докато не си направиш една хубава терапия като слушаш Шефа и Шефката на рипийт поне 5 часа нон стоп, всеки ден, до края на февруари.

 

И не, не съм съгласен че има нужда от тунинговане - визията е перфектна както си е - непринудена и естествена, нека я запази докато се харесва.

 

Иначе за пари - явно и пари не и трябват - има си бар Рио жената, явно изкарва достатъчно, не е като да ти трябват милиарди за да си направиш хубава песен и клип.

 

Сравнения с Яница са неусместни - тя никога не е правила тоя фурор, който прави Шефа и Шефката. Само Гуца май за колко петилетки може да се сравнява, никоя друга не е правила такъв фурор с дебют.

 

За годишните Цлеа-награди ша гласувам после.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Межудругото, за всички хейтъри дето им било омръзнало, не им било интересно вече и прочее -

 

Чий точно го търсите тука тогава? Ние случайно да ходим по темите на останалите изпълнителки да обясняваме колко не са ни интересни?

 

И понеже забравих

 

21344

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави сте, не знам какво ми стана и защо влязох в обяснителен режим. :girl_cry2:

 

За компенсация ви поздравявам с:

 

Btw, на мен клипът на Клеа преди малко ми излезе на стената, това съвсем сериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не се вижда всеки ден... ти да коментираш чалга :1000 (29):

 

Е.. и на мен ми е позволено от време на време да сбъркам :)

Не сме безгрешни, но сме истинскии

 

 

П.С.: Мммм да, спирам да пия :D

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники, аз мога да я извадя в топ 3 на най-гледаните, нали знаеш :)

Не е да не съм го правил с други, мога да извадя и големия списък с айпита, ма за сега не смятам за нужно :P

 

И не, не се подигравам. Забавно ми е, на фона на останалото което излиза, това е нещо свежо. Не съм фен, както всички знаят, но се интересувам дет се вика :D

Ако ме дразнят тука, направи го! Извади я в топ 2.

Трябва да си я поръчаме другия път в Стораро Наргиле. Пасва на обстановката.

Межудругото, за всички хейтъри дето им било омръзнало, не им било интересно вече и прочее -

 

Чий точно го търсите тука тогава? Ние случайно да ходим по темите на останалите изпълнителки да обясняваме колко не са ни интересни?

 

И понеже забравих

 

21344

Да, чий го дирят тука? Да ходят в Райна, Преса или Деса, но явно няма нищо интересно покрай тях.

 

Дори на Кати звездата изгря с втората песен. Сенцации като Клея не се раждат всеки ден.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е.. и на мен ми е позволено от време на време да сбъркам :)

Не сме безгрешни, но сме истинскии

П.С.: Мммм да, спирам да пия :D

 

Ааа, недей, много си си добре така. Като едно време, когато беше по-активен във форума. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...