Jump to content



Препоръчани коментари

Тихо, тихо... това за бъзика може да е престорено изказване, да си имаме някакаква вратичка в случай, че бъдем изпратени на психиатър от хората, които не могат да видят какво забелязваме в КЛЕА и затова завиждат, че още от дебюта си е по-коментирана от всичките им любимки. :1000 (30):

 

Не сме обсъждали коя е любимата ви визия от клипа, а навремето във форума на Планета такива теми бяха широко популярни по разделите на звездите. И двете са умопомрачително яки, но тази къдравата от 'сюжетните сцени' може би ми е фаворит!

 

На мен ми е любима тази с правата коса от обложката на клипа. Някой ако може да ме снабди с подходящ аватар с тази визия, че съм по вързан в ръцете в това отделение и от Дора и няма да се справя подобаващо за звезда от величината на Клеа със задачата.

 

Персонажи, отричащи се от нашата нова религия, Цлеианството, не заслужават да им се обръща внимание! А час за психиатър си имам записан вече, в село Воден разбира се, кабинета Й е в бар Рио :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам аватар и подпис от конкретни моменти, но и за сегашните съм благодарен на Бесния Фен, който се отзова веднагически.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цлеа си е махнала бутона за сприятеляване във ФБ, издига се на нови висоти!

 

А според вас кой е бате Шеф, спонсора на проекта? Ако е Вип Авто, дето й е праснал <3 на последната снимка не е никак проста :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро ще сливам тази тема със скандалите. Не питайте къде е ако изчезне.

 

И защо? Страх те е, че за Клеа се пише повече отколкото за Преслава и скоро тая тема ще по-коментирана от нейната. Всъщност в тая на Преслава от почти 2 месеца няма един пост. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както каза Фокси, ново поколение звезди се задава, а главатарката е ясна! Свиквайте:

 

 

Фаст, не е далеч мигът на сливане - то и в Скандалите Клеа е редовна тема.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо? Страх те е, че за Клеа се пише повече отколкото за Преслава и скоро тая тема ще по-коментирана от нейната. Всъщност в тая на Преслава от почти 2 месеца няма един пост. :whistling:

Според мен имаше предвид, че това е най-активната тема, а и в двете се обсъжда едно лице - Цлеа/Клеа/Клея/Клия

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм... Нали ни се дразниха, когато я обсъждахме в Скандалите - защо тогава да не си пишем за нея в отделна тема? Ясно си личи, че КЛЕЯ е неудобна на феновете на другите певици!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако темата, раздвижила форума, бъде затворена, ще се вдигнем на сериозен протест. Нищо няма да ни спре!

При цялата суша откъм събития не разбирам защо трябва да се затварят и малкото активни теми. Някога ежедневно се публикуваха такива. А и тази е обединяваща, глобална Клеа тема. В случай че бъде затворена, ще пускаме отделни теми за всяко събитие около нашата тигрица.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...