Jump to content



Препоръчани коментари

Новото лого е готово!

 

f59krr.jpg

Евала! Много фино и стилно.

Имам ли право да си го сложа под или над сегашния подпис, без да го махам?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала! Много фино и стилно.

Имам ли право да си го сложа под или над сегашния подпис, без да го махам?

Мерси!

Нямам представа, някой по-вещ да каже. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

20 473 гледания общо от 18 Януари до сега! Още малко и ще настигне Ивайло, който с Оцкова песен качена на 7 Януари има близо 29K.

И ще има повече реални гледания от всички пайнерки! Само Шефката и Шефът знаят как да радват от душа!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

20 473 гледания общо от 18 Януари до сега! Още малко и ще настигне Ивайло, който с Оцкова песен качена на 7 Януари има близо 29K.

 

Тва са си почти 250 гледания от нощеска до сега! Тая година всички дружно могат да се борят за 2рото място, първото е вече трайно окупирано!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва са си почти 250 гледания от нощеска до сега! Тая година всички дружно могат да се борят за 2рото място, първото е вече трайно окупирано!

Снощи сто про Клеа се е вихрила в Бар Рио, както ще бъде и днес - да видим след изявата й колко ще скочат гледанията. Прибирайки се вкъщи, със ситурност впечатлените от новата прима си пускат хита и го въртят до откат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз допринасям сериозно за гледаемоста на клипа. Ето, даже си правя списък с айпитата, които съм ползвал, за да не повторя случайно някое и да не ми се зачете :)

 

IMG2-1548569887.jpg

 

 

Предлагам да запазим целия клуб Рио и да си направим там годишната форум среща!

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради вашето грубо мракобесие ми се е забила в главата и си разсъждавам - какви са аджеба тия шефове, дето лирическата героиня ги има. Хем шефка, хем шеф и то толкова добри, дашни, принц и принцеса, че да подканва да му се даде на шефа. Някой от колектива ще изгори с шефа. :1000 (29): Страшна фикция.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз допринасям сериозно за гледаемоста на клипа. Ето, даже си правя списък с айпитата, които съм ползвал, за да не повторя случайно някое и да не ми се зачете :)

 

Предлагам да запазим целия клуб Рио и да си направим там годишната форум среща!

Уоу, топ Клеа фен! :1000 (33): :notworthy:

 

Щом зарибихме и админа, смяната на логото и условието да споделиш клипа за да публикуваш коментар не са далеч! :D

 

Жал ми е за певачките, изявяващи се в бар Рио - всички погледи са приковани към КЛЕА и на никой не му пука кой пее! Въпреки това, слуховете гласят, че кандидатурите за позиции в заведението са се повишили драстично - всеки иска да работи там, слушайки колко готини били шефът и шефката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз допринасям сериозно за гледаемоста на клипа. Ето, даже си правя списък с айпитата, които съм ползвал, за да не повторя случайно някое и да не ми се зачете :)

 

IMG2-1548569887.jpg

Предлагам да запазим целия клуб Рио и да си направим там годишната форум среща!

Мислех, че вече не слушаш чалга, а дори гледаш усърдно и коментираш! Клеева революция! Постигна всичките си цели само за 7 дни. Други се борят с години.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цлеа си е махнала бутона за сприятеляване във ФБ, издига се на нови висоти!

 

А според вас кой е бате Шеф, спонсора на проекта? Ако е Вип Авто, дето й е праснал <3 на последната снимка не е никак проста :3fdb8960598fa63e:

Как съм пропуснал този коментар... Добре, че препрочетох темата, та да го видя.

Значи няма смисъл да се връщам във фейсбук 😐

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеа трябва да се възползва от този ударен старт и манията по нея, за да се пробва направо в O2 или Уембли. Убеден съм, че ще има достатъчно хора, които да отидат чак дотам, за да слушат микс от Шефът и шефката, Шефът и шефката, Шефът и шефката и като за закриване- Шефът и шефката, а като я викнат на бис- Шефът и шефката, разбира се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеа трябва да се възползва от този ударен старт и манията по нея, за да се пробва направо в O2 или Уембли. Убеден съм, че ще има достатъчно хора, които да отидат чак дотам, за да слушат микс от Шефът и шефката, Шефът и шефката, Шефът и шефката и като за закриване- Шефът и шефката, а като я викнат на бис- Шефът и шефката, разбира се!

Демек, моят плейлист от последните 8 дни!!!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Демек, моят плейлист от последните 8 дни!!!

 

И моят също!Щом е сезонът на наградите мисля, че е време да си направим и наши форумски КЛЕА награди!-Най-добра визия от клипа на Шефът и шефката-Най-добър цитат от текста на Шефът и шефката-Най-добър момент от клипа на Шефът и шефката-Най-добре изпят момент от Шефът и шефката-Най-добър шеф (мъж) от клипа на Шефът и шефката-Най-добра шефка (жена) от клипа на Шефът и шефката-Най-добър канал с клипа на Шефът и шефката

Спонсорски награди за простолюдието:-Най-голям хит в подножието на Шефът и шефката-Най-добър клип в подножието на Шефът и шефката-Най-добра певица в подножието на Клеа-Най-добър певец в подножието на Клеа

Link to comment
Сподели в други сайтове

След не много успешните миналогодишни награди в световния раздел не ми се занимава с такива неща, а и не мисля, че съм достатъчно достоен, за да организирам награди за име като КЛЕА. Който пожелае може да копира категориите и да добави още.

 

Ето ги отново по-добре оформени, не знам какво му стана на телефона преди малко:

-Най-добра визия от клипа на Шефът и шефката

-Най-добър цитат от текста на Шефът и шефката

-Най-добър момент от клипа на Шефът и шефката-Най-добре изпят момент от Шефът и шефката

-Най-добър шеф (мъж) от клипа на Шефът и шефката

-Най-добра шефка (жена) от клипа на Шефът и шефката

-Най-добър канал с клипа на Шефът и шефката

Спонсорски награди за простолюдието:

-Най-голям хит в подножието на Шефът и шефката

-Най-добър клип в подножието на Шефът и шефката

-Най-добра певица в подножието на Клеа

-Най-добър певец в подножието на Клеа

 

Предлагам наградите да са за периода, откакто Клеа краси българската музика с присъствието си т.е от 28.12.2018 до датата на създаване на темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...