Jump to content



Препоръчани коментари

Наща шефка убива ги и днеска!

Важното е, че Клеа е чиста и clean-ва всичко като всепомитаща лавина!

Сладурана!

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CFD3BD5

 

Често е споделяла песни на Преса, но и на Емануела, Константин, Галена.

Хейти Бойко.

Била е доста съпричастна към изтребването на животни в Ямболско миналото лято.

Писала е някакви текстчета на руски и се е подписвала на тях!

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също така Стела или Фаст да предложат на Момо да прекръсти форума от Рамания на Клеамания с нейна снимка вместо тази руса жена.Предлагам и да си създадем лого както когато бяхме лапета-"фен на Клеа се родих,фен на Клеа ще умра,но и от гроба ще крещя Клеа е върха!!!"

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като упорито избягва медийни изяви, отказвайки над 20 интервюта, нека ние се заемем с писането на биографията й.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям! Също всеки, който дръзне да не я възхвалява, да получи доживотен бан!

Заповядай!

 

https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/v/t1...amp;oe=5CC10E82

Благодаря!

 

16 000

Кралицата не спира да мачка!

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв бъзик, пепел ти на клавиатурата, да те блокира кралица Клеа в Телеграм дано!? Ние тука сме си сериозни фенове от първото слушане и няма никакъв бъзик в цялата работа!

Тихо, тихо... това за бъзика може да е престорено изказване, да си имаме някакаква вратичка в случай, че бъдем изпратени на психиатър от хората, които не могат да видят какво забелязваме в КЛЕА и затова завиждат, че още от дебюта си е по-коментирана от всичките им любимки. :1000 (30):

 

Не сме обсъждали коя е любимата ви визия от клипа, а навремето във форума на Планета такива теми бяха широко популярни по разделите на звездите. И двете са умопомрачително яки, но тази къдравата от 'сюжетните сцени' може би ми е фаворит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен фаворит ми е визията от подписа ми. По-естествена е.

С другата е прекалено божествена и не мога да се примиря, че е по висша от мен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее чувствам се толкова гузен... Написах, че визиите в клипа са две, защото съвсем бях забравил къдравата не-сюжетна от аватара ти. Как можах да предам по такъв безобразен начин кралица Клеа! :girl_cry2: Оставям ви да ми измислите наказание, ще приема всякакво предизвикателство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелее чувствам се толкова гузен... Написах, че визиите в клипа са две, защото съвсем бях забравил къдравата не-сюжетна от аватара ти. Как можах да предам по такъв безобразен начин кралица Клеа! :girl_cry2: Оставям ви да ми измислите наказание, ще приема всякакво предизвикателство.

Дори и мен подведе! Визията от аватара ми е на трето място в личния топ 3.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам местността е обитавана още от Античността. Вековете и хилядолетията са подготвяли с. Воден за звездата, която ще изгрее там!

 

Ох, какво направи тази жена с нас. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...