Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това е любимата ми песен на Ивана, която не я е пяла на нито един концерт. Като цяло е доста пренебрегвана и ощетена.
Правата не притежава. Иначе по участия я е пяла. Наистина много ощетена песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Из статия за набедения като настоящ тъпкач на Коя? и как никому неизвестната бедна жена от народа щяла да го запознава с Митьо Инженера, уж за да влизат в Пайнер. Най-много да си разменят рецепти за някви химийки като гледам. И то ако и излезе късмета.

 

Двойката е истинска чалга симбиоза, и двамата имат спорна известност и кариера, той е бивш масажист от гръцкия рай на хомосексуалните Миконос, тя пък дълго време беше любовница на Фики, но така и няма запомнящи се хитове.

 

Голяма лидерка, голямо чудо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правата не притежава. Иначе по участия я е пяла. Наистина много ощетена песен.

 

Грешна нощ, Уморени и студени, Не искам да знаеш, Ти и той, тези песни трябва да се пеят на голяма сцена, стига 100 години едни и същи до болка втръснали парчета. Тази жена имам чувството, че е мръднала съвсем, а да има златни песни. Ако не ги е оправила правата, не е като да няма пари.

Да не говорим за бутафорния "албум", който е пуснала. Някви чекии и версии, никому ненужни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешна нощ, Уморени и студени, Не искам да знаеш, Ти и той, тези песни трябва да се пеят на голяма сцена, стига 100 години едни и същи до болка втръснали парчета. Тази жена имам чувството, че е мръднала съвсем, а да има златни песни. Ако не ги е оправила правата, не е като да няма пари.

Да не говорим за бутафорния "албум", който е пуснала. Някви чекии и версии, никому ненужни.

Съгласна съм за доста неща, но не смятам, че "Твое копие" и новата песен са "чекии". Версията на "Не ме боли" също е много интересна и не си прав, че е ненужна.

Иначе за голямата сцена - така е, спокойно може да пее всеки път различна златна песен и така да разшири малко списъка с хитовете си. "Грешна нощ" си я попяваше едно време, но "Уморени и студени" и "Ти и той" ги е заебала, прави ми впечатление, че "Последна чаша" гони милиона в канала на Планета от един клип, а тя сякаш я е забравила. "Седем дни" също е чудна нейна песен, тя пък има почти два милиона гледания. А на "Не искам да знаеш" Ванча така и не заложи, сега е направила клубна версия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласна съм за доста неща, но не смятам, че "Твое копие" и новата песен са "чекии". Версията на "Не ме боли" също е много интересна и не си прав, че е ненужна.

Иначе за голямата сцена - така е, спокойно може да пее всеки път различна златна песен и така да разшири малко списъка с хитовете си. "Грешна нощ" си я попяваше едно време, но "Уморени и студени" и "Ти и той" ги е заебала, прави ми впечатление, че "Последна чаша" гони милиона в канала на Планета от един клип, а тя сякаш я е забравила. "Седем дни" също е чудна нейна песен, тя пък има почти два милиона гледания. А на "Не искам да знаеш" Ванча така и не заложи, сега е направила клубна версия.

 

Нямам против новите версии, вероятно за вас, ней-големите й фенове е нещо яко и интересно, но това спокойно можеше да бъде допълнелние към основен албум, с нови песни, а не албумът да е основан само на нови версии, които не представляват никакъв интерес към останалите.

Всичкото това сама си го прави, пропадането, забравянето и т.н. Ивана толкова да я уважавах едно време, но поради липса на стратегии и ред други неща, пропадна жестоко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам против новите версии, вероятно за вас, ней-големите й фенове е нещо яко и интересно, но това спокойно можеше да бъде допълнелние към основен албум, с нови песни, а не албумът да е основан само на нови версии, които не представляват никакъв интерес към останалите.

Всичкото това сама си го прави, пропадането, забравянето и т.н. Ивана толкова да я уважавах едно време, но поради липса на стратегии и ред други неща, пропадна жестоко.

И аз помня, че я харесваше преди време. Въздържам се към определението "пропадна жестоко", защото много от нещата, които пускаше в по-слабия си период са ми най-на сърце. Ще дам пример с "Миг като вечност", "По дяволите Рая", "По всяко време", "Уникална", "Ало, мамо", "Всичко е наред", "Пий едно", "Не искам да знаеш", "Аз съм с теб", "Остави ме" и ред други. Да, не станаха хитове като всичко онова в златния период 2002 - 2007, но са ме карали да не се отказвам от Ваня и да остана нейна почитателка. Иначе тя самата няма идея как се движи попфолка, как да надгражда вече постигнато, не е амбициозна сигурно от 7-8 години, много е своенравна и не допуска до себе си критика и трезво мислещи хора, които да се противопоставят на нейните "идеи".

 

Ако ме вземе за консултант и мениджър, ще се завърне ударно и много бързо в топ-а.

Уволнявам Стояна и Румен, както и тия двамата, дето грачат бек вокали зад нея и ги пращам да свирят и пеят пред съдебната палата за стотинки в шапка, а Ванча пускам сингъл на промоция за всички големи клубове в страната, тъй като хората много се влияят от реклами коя къде пее и е канена.

Слагам я по бански в клип и фотосесия и звъним на Пашев и Ганев за умерени любовни песни с кахърни Мариетини текстове и добър бийт отдолу. И е готова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз помня, че я харесваше преди време. Въздържам се към определението "пропадна жестоко", защото много от нещата, които пускаше в по-слабия си период са ми най-на сърце. Ще дам пример с "Миг като вечност", "По дяволите Рая", "По всяко време", "Уникална", "Ало, мамо", "Всичко е наред", "Пий едно", "Не искам да знаеш", "Аз съм с теб", "Остави ме" и ред други. Да, не станаха хитове като всичко онова в златния период 2002 - 2007, но са ме карали да не се отказвам от Ваня и да остана нейна почитателка. Иначе тя самата няма идея как се движи попфолка, как да надгражда вече постигнато, не е амбициозна сигурно от 7-8 години, много е своенравна и не допуска до себе си критика и трезво мислещи хора, които да се противопоставят на нейните "идеи".

 

Ако ме вземе за консултант и мениджър, ще се завърне ударно и много бързо в топ-а.

Уволнявам Стояна и Румен, както и тия двамата, дето грачат бек вокали зад нея и ги пращам да свирят и пеят пред съдебната палата за стотинки в шапка, а Ванча пускам сингъл на промоция за всички големи клубове в страната, тъй като хората много се влияят от реклами коя къде пее и е канена.

Слагам я по бански в клип и фотосесия и звъним на Пашев и Ганев за умерени любовни песни с кахърни Мариетини текстове и добър бийт отдолу. И е готова.

 

Под "пропадна жестоко" имам предвид, че не устоя на себе си и това, което е градила до едно време, когато й връчиха Мегазвезда. Имам чувството, че с тази награда, тя тотално се отдръпна от всичко и едва ли не се отказа, след това й беше по-трудно да се мобилизира.

Виж една Преслава, която въпреки всичко и всеки, не се отказа, търсеше алтернатива по всякакъв начин и винаги толкова година е в топ-а. Защо Ивана да не можеше да направи съшото? Не знам дали по едно време й писна, но спокойно можеше да продължи да е актуална и до днес!!

Яд ме е за такива имена като нея, които доброволно странят, от това не губят само те, а и феновете.

 

Всичко е въпрос на песен, няма значение нещо друго. През годините сме ставали свидетели как Милко изкара хит като "За да те забравя", Соня Немска пусна "Правена съм за ръцете ти" и т.н. Дано попадне на нещо силно, че сегашните й песни, дори не мога да ги изтърпя докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една пренебрегвана песен от лелча. Не я е пяла на голям концерт откакто е излязла, може би.

 

И тя е с близо милион гледания, а е качена едва преди 2 години.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи и аз. Особено за Fast. Мъчно ми е за него, защото виждам качества в този човек, които остават в сянката на умопомрачението му. :confused:

Какво да направя, че творчеството и не ме впечатлява по никакъв начин? :dontknow:

Всеки си има вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Под "пропадна жестоко" имам предвид, че не устоя на себе си и това, което е градила до едно време, когато й връчиха Мегазвезда. Имам чувството, че с тази награда, тя тотално се отдръпна от всичко и едва ли не се отказа, след това й беше по-трудно да се мобилизира.

Виж една Преслава, която въпреки всичко и всеки, не се отказа, търсеше алтернатива по всякакъв начин и винаги толкова година е в топ-а. Защо Ивана да не можеше да направи съшото? Не знам дали по едно време й писна, но спокойно можеше да продължи да е актуална и до днес!!

Яд ме е за такива имена като нея, които доброволна странят, от това губят само те, а и феновете.

 

Всичко е въпрос на песен, няма значение нещо друго. През годините сме ставали свидетели как Милко изкара хит като "За да те забравя", Соня Немска пусна "Правена съм за ръцете ти" и т.н. Дано попадне на нещо силно, че сегашните й песни, дори не мога да ги изтърпя докрай.

За Милко и Соня си напълно прав, но те така и не можаха да повторят успеха на споменатите хитове и те им помогнаха доста за кратко, към настоящия момент те пак са си просто Милко и Соня и не станахме свидетели на по-сериозен възход, освен, че за въпросната година бяха с най-силните парчета. Докато Преслава винаги е наблюдавала много внимателно какво се случва и накъде духа вятъра, тя е болно амбициозна и е готова да направи всичко, в името на едното име. Което не е лошо, разбира се и със сигурност много радва нейните фенове. Тя отслабна до неузнаваемост, когато всички започнаха да коментират в захлас визиите на Андреа и Галя, когато Мара, Галя и Цура настъпиха с табели, лейбъли и по едно време ставаше нетърпимо с парада им ("Какво правим сега", например), Преслава си намери стилист и избяга от кошмарните тоалети с които я виждахме в периода, в който тя просто излизаше да пее и никой не обръщаше внимание с какво перде са се увили Ванча и Петя, просто защото тогава пеенето беше на първо място. Отделно, Преса направи песни с всички топ композитори, които направиха първо хитове за нейните конкурентки (Кости, Оцко, Пашев и Ганев), единствено със стила на Драганински тя беше първа в прокарване на няколко вида звучене ("Дяволско желание", "Лъжа е", "Моето слабо място"...) Изпя дуети с всички актуални имена за съответната година. Това сме го говорили много. Ванча няма да звънне на никой за дует, нито ще тръгне да търси Оцко. Което си е нейн минус, разбира се.

За последните две песни не си справедлив - много си се слушат "Твое копие" и "Едно обичам те".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че има връщане към старите песни на Ивана, може би се дължи на факта, че феновете, които сме израснали с тази музика, търсим нещо качествено и стойностно, което може да намерим в нейните песни. То и затова непрекъснато се увеличават гледанията на златните й песни.

Въпреки че на мен не ми харесва последната й песен, наблюдавам че коментарите са свързани с това как липсва Ивана и нейното творчество като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една пренебрегвана песен от лелча. Не я е пяла на голям концерт откакто е излязла, може би.

 

И тя е с близо милион гледания, а е качена едва преди 2 години.

 

Пяла е и доста след като излезе.

 

"Последна чаша" защо е с две тв версии? Едната е с близо милион, другата с малко над половин:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога я е пяла? Единствено се сещам на турнето през 2005 и после на лайв партито.

 

За сметка на дежурните песни, от които ми е втръснало вече.

 

п.с. Едната ТВ версия на "Последна чаша" е от коледна програма, другата е от любовния филм, който засне с албума "Блясък в очите".

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога я е пяла? Единствено се сещам на турнето през 2005 и после на лайв партито.

 

За сметка на дежурните песни, от които ми е втръснало вече.

 

п.с. Едната ТВ версия на "Последна чаша" е от коледна програма, другата е от любовния филм, който засне с албума "Блясък в очите".

На лайв партито я изпя просто превъзходно. Имаше и една акапела на едни награди, но не мога да ти кажа коя година.

А тук изпълнението на "Полужива" ми е най-любимо:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още една световно неизвестна разкошотия в албума "Блясък в очите". :Vishenka_05:

 

Там няма слабо в този албум, Кайли! :Vishenka_05:

 

А в микса от 2008, който съм постнала, пее за финал "Вържи очите ми" - справя се великолепно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там няма слабо в този албум, Кайли! :Vishenka_05:

 

А в този микс от 2008, който съм постнала, пее за финал "Вържи очите ми" - справя се великолепно.

Много хубав микс, жалко обаче че откриваше концерта и не получи много силен прием.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубав микс, жалко обаче че откриваше концерта и не получи много силен прием.
Да, определено тогава е била с по-чист глас отсега.

 

 

Просто класика! Що рев е падало на тая песен. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...