Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

3 месеца след измисления рекорд..

нова песен...

 

Айде тая да приемем, че не е толкова яка...

 

Ами "Да гори в любов"? Вижда се, че е най-големият й хит от "Моето слабо място" насам и във времето се задържа повече от "Изтриваш". Защо направи само 360К?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжи и манипулиране на дребно няма как да ми направят рана. Има как да се смея на тях, особено когато истината лъсне. :3fdb8960598fa63e:

 

Азис слушан в 10 държави с мегахит, направил +60 млн. дебютира с 485К

 

Преслава слушана в една държава с мизерно население дебютира с 500К

 

На следващата година след дълга почивка (и съответен глад от стана на публиката) + повече абонати в канала на Планета Преслава изкарва видимо по-голям хит от "Не се изтриваш" и дебютира с 360К

През 2018, ако не броим "Гледай как се прави" няма попфолк песен, която да е направила над 400k гледания за 24 часа. Дори Азис, след едногодишна пауза направи направи едва 264k за 24 часа на "Позна ли ме" . По твоята логика и той ли е купувал гледания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2018, ако не броим "Гледай как се прави" няма попфолк песен, която да е направила над 400k гледания за 24 часа. Дори Азис, след едногодишна пауза направи направи едва 264k за 24 часа на "Позна ли ме" . По твоята логика и той ли е купувал гледания?

Обясни тогава логично откъде е тая разлика м/у Не се изтриваш и Да гориш, при условие че 2рата е с много по-добри условия да направи повече гледания - хем я харесвате повече, хем Пресли повече от година нищо не беше пускала, хем повече абонати, хем беше суша, хем уж е много по-голям хит? Защо направи много по-малко гледания, като трябваше да направи повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обясни тогава логично откъде е тая разлика м/у Не се изтриваш и Да гориш, при условие че 2рата е с много по-добри условия да направи повече гледания - хем я харесвате повече, хем Пресли повече от година нищо не беше пускала, хем повече абонати, хем беше суша, хем уж е много по-голям хит? Защо направи много по-малко гледания, като трябваше да направи повече.

Каква 1 година? Разликата между Обратно в играта и Да гори е някъде 7 месеца. Чудите се какво да си измислите, за да принизите Преслава :D Примерът с Азис беше доста уместен, да не би и той да купува?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква 1 година? Разликата между Обратно в играта и Да гори е някъде 7 месеца. Чудите се какво да си измислите, за да принизите Преслава :D Примерът с Азис беше доста уместен, да не би и той да купува?

Обратно в играта или сръбския дует дори Преса не ги помни вече, ама аз да се хабя нали.

 

И това не отговаря на съвсем логичните върпоси, които възникват, но е много удобно да прехвърляте топката в чуждото поле, в случая на Азис. Нужно ли е дори да посочвам как канала на Азо 175 хиляди абоната, а този на кокошарника - 9 пъти повече?

 

Или се вече сме съгласни с тезата, че тоя канал и гледанията в него от години смърдят, освен когато ви изнася, а позитивите от тия гледания са пренебрежителни, освен да си ги мерим тука из форума? Щото гледаме в момента същата работа - Мадам К. има по-малко гледания от Лияна, а канала на Съни има по-малко абоната дори от Азо (125 хиляди).

 

Ама иначе като се поставят сериозни въпроси, на които смислен отговор дето да ви изнася няма, много бързо млъквате като ЖПСта ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От години не бях сънувал чалгарка.

Сънувах, че съм на някаква почивка в чужбина, но ми беше скучно и изведнъж се оказах в компанията на отегчената от живота Лияна, която също беое сама. Обикаляхме някакви места двамцата, докато изведнъж не влязохме в някаква стая и се оказахме свидетели на някякво престъпление. Не помня какво. Тогава престъпниците казаха, че ще убият само първия пристъпил прага. Спогледахме се, понеже не бяхме обърнал внимание кой е влязъл първи. Оказа се тя, не й пукаше и пристъпи към тях. През старовремска телефонна слушалка й напълниха ухото с отрова. След това отидохме да плуваме. По-късно я видях да тича. Чакахме да умре. Вече не бях с нея, но виждах как е на фризьор и като каза, че всеки момент ще умре, фризьорите се оказаха индийци и почнаха да правят планове колко скъпо ще й продадат косата...

 

Янева, Кондьо, Лельоан, тълкувайте!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2018, ако не броим "Гледай как се прави" няма попфолк песен, която да е направила над 400k гледания за 24 часа. Дори Азис, след едногодишна пауза направи направи едва 264k за 24 часа на "Позна ли ме" . По твоята логика и той ли е купувал гледания?

 

Точно така, през 2018 няма попфолка песен с дебют над 400К - включително и по-големият от "Не се изтриваш" хит на Преслава - "Да гори в любов".

 

Азис изкара посдредствена и неслушаема песен. Има 6 млн. гледания и сигурно няма да достигне 8. Мегахитовете му са с 65-80 млн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква 1 година? Разликата между Обратно в играта и Да гори е някъде 7 месеца. Чудите се какво да си измислите, за да принизите Преслава :D Примерът с Азис беше доста уместен, да не би и той да купува?

 

Хахахах, ама ти си пълен смях бе.

 

Ако примерът с Азис е много удачен, то какво остава за абсурдния дебют на Преслава. По-малко Алисия, повече акъл за тебе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От години не бях сънувал чалгарка.

Сънувах, че съм на някаква почивка в чужбина, но ми беше скучно и изведнъж се оказах в компанията на отегчената от живота Лияна, която също беое сама. Обикаляхме някакви места двамцата, докато изведнъж не влязохме в някаква стая и се оказахме свидетели на някякво престъпление. Не помня какво. Тогава престъпниците казаха, че ще убият само първия пристъпил прага. Спогледахме се, понеже не бяхме обърнал внимание кой е влязъл първи. Оказа се тя, не й пукаше и пристъпи към тях. През старовремска телефонна слушалка й напълниха ухото с отрова. След това отидохме да плуваме. По-късно я видях да тича. Чакахме да умре. Вече не бях с нея, но виждах как е на фризьор и като каза, че всеки момент ще умре, фризьорите се оказаха индийци и почнаха да правят планове колко скъпо ще й продадат косата...

 

Янева, Кондьо, Лельоан, тълкувайте!

 

Една дума: Клеа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От години не бях сънувал чалгарка.

Сънувах, че съм на някаква почивка в чужбина, но ми беше скучно и изведнъж се оказах в компанията на отегчената от живота Лияна, която също беое сама. Обикаляхме някакви места двамцата, докато изведнъж не влязохме в някаква стая и се оказахме свидетели на някякво престъпление. Не помня какво. Тогава престъпниците казаха, че ще убият само първия пристъпил прага. Спогледахме се, понеже не бяхме обърнал внимание кой е влязъл първи. Оказа се тя, не й пукаше и пристъпи към тях. През старовремска телефонна слушалка й напълниха ухото с отрова. След това отидохме да плуваме. По-късно я видях да тича. Чакахме да умре. Вече не бях с нея, но виждах как е на фризьор и като каза, че всеки момент ще умре, фризьорите се оказаха индийци и почнаха да правят планове колко скъпо ще й продадат косата...

 

Янева, Кондьо, Лельоан, тълкувайте!

 

Веднага взимай прави резервация в бар Рио да се пречистиш и др път да не сънуваш разни Лияни вместо който трябва. Ели напрао се обади на Бойка от Пазара, тя щта земе и ште се возиш напрао с шефката.

 

Иначе я да фърля боба и да видим, на Клеа нова коса не и трябва, Лияна не и пречи нищо, начи шса боядиса черна и ще правят тандем да кавърдисват индийска песен може би? Другото ще е сценария на клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага взимай прави резервация в бар Рио да се пречистиш и др път да не сънуваш разни Лияни вместо който трябва. Ели напрао се обади на Бойка от Пазара, тя щта земе и ште се возиш напрао с шефката.

 

Иначе я да фърля боба и да видим, на Клеа нова коса не и трябва, Лияна не и пречи нищо, начи шса боядиса черна и ще правят тандем да кавърдисват индийска песен може би? Другото ще е сценария на клипа.

Клеа & Лияна - Dilbar, dilbar/Chaya, chaya 2019

 

Иначе си прав - вчера слушах хита само веднъж и бях наказан с кошмар!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага взимай прави резервация в бар Рио да се пречистиш и др път да не сънуваш разни Лияни вместо който трябва. Ели напрао се обади на Бойка от Пазара, тя щта земе и ште се возиш напрао с шефката.

 

Иначе я да фърля боба и да видим, на Клеа нова коса не и трябва, Лияна не и пречи нищо, начи шса боядиса черна и ще правят тандем да кавърдисват индийска песен може би? Другото ще е сценария на клипа.

 

Ти видя ли каква каза колосът на мисълта - чудели сме се какво да измислим, за да принизим Преслава. :1000 (10): В тази държава няма здрава логика, няма аргументи, аз се чудя някои хора как изобщо са се научили да четат, камо ли да осмислят прочетеното. Ти им задаваш нормални въпроси - те или мълчат като пукали, или махат с ръка "Искате да я принизите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блу, и към теб щях да се обърна за анализ, но не те видях на линия и сметнах, че си в Бар Рио. Ако все пак е така, много поздрави на Шефката!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига да можеш да си го позволиш и това е решение. От нерви и злобеене се състарява кожата, получават се бръчки. Ще ти е нужно.

 

Тези оригиналници така и не проумяха, че това с ботокса беше шега. Ще го повтарят до второто пришествие в желанието си да те засегнат. :1000 (10):

 

Пускай това парче и ботоксирай на отсвира:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти видя ли каква каза колосът на мисълта - чудели сме се какво да измислим, за да принизим Преслава. :1000 (10): В тази държава няма здрава логика, няма аргументи, аз се чудя някои хора как изобщо са се научили да четат, камо ли да осмислят прочетеното. Ти им задаваш нормални въпроси - те или мълчат като пукали, или махат с ръка "Искате да я принизите".

 

Мдам, то не е интересно и да се троли вече, колкото повече затъва бившето Пете, толкова по коне с капаци стават, даже не стават за тролене вече.

 

Аз затва си правя Клеа-ва промивка на ушита и кротко си планирам отпуската с посещение на забележителностите на с Воден и най-вече - бар Рио.

 

Почвам и медитация всяка вечер преди заспиване за по-интерактивни сънища на поп-фолк тематика.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...