Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коцето като направи дуетите с Райна още си беше в Орфей и сега се сещам, че се премести в Пайнер, когато продуцентите от Орфей са му обявили, че спират да се занимават с продуцентска дейност на изпълнители и ще развиват само разпространителската си, която правеха още от 90- те с излъчването и лиценз на чуждестранни клипове за българските канали. Те и без това май само Лияна и Коцето им бяха останали. Тогава Константин се премести в Пайнер, а Лияна в Сънни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, съгласен съм, но никой не го знае като изпълнител на Орфей :dontknow: А и ако не бяха Райна и Пайнер, той нямаше да е това, което е сега.

Винаги е бил, даже според мен най- силният му период е точно с "Като сън", "Да те усещам" и "Ти си само осми клас", тогава мачкаше, то нямаше и други готини мъже изпълнители във фолка, по които да въздишат момичетата, хаха. За Орфей като име на компания сигурно вече са забравили всички, понеже само той и Лияна останаха като техни изпълнители от 2000 до към 2005, които издаваха. Цялата друга дейност на фирмата беше с разпространение на чуждестранна продукция, но за мен най- големите му успехи са тогава. В Пайнер през последните години също поддържаше добро ниво действително, изкара няколко хубави песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги е бил, даже според мен най- силният му период е точно с "Като сън", "Да те усещам" и "Ти си само осми клас", тогава мачкаше, то нямаше и други готини мъже изпълнители във фолка, по които да въздишат момичетата, хаха. За Орфей като име на компания сигурно вече са забравили всички, понеже само той и Лияна останаха като техни изпълнители от 2000 до към 2005, които издаваха. Цялата друга дейност на фирмата беше с разпространение на чуждестранна продукция, но за мен най- големите му успехи са тогава. В Пайнер през последните години също поддържаше добро ниво действително, изкара няколко хубави песни.

 

Аз помня Орфей. Свалих си всичко от канала на Планета, така няма да ме е яд, че няма да ги имам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз помня Орфей. Свалих си всичко от канала на Планета, така няма да ме е яд, че няма да ги имам.

Ние като по- старата генерация е нормално да помним. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние като по- старата генерация е нормално да помним. :3fdb8960598fa63e:

 

Андреа как си е запазила всички клипове и изяви в Пайнер в канала си? Платила ли е солидна сума на Пайнер, за да си ги вземе?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа как си е запазила всички клипове и изяви в Пайнер в канала си? Платила ли е солидна сума на Пайнер, за да си ги вземе?

Някой тук беше казвал, че си ги е платила. Те затова май са пускали и още пускат и пайнерските й по Фен, защото са откупени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой тук беше казвал, че си ги е платила. Те затова май са пускали и още пускат и пайнерските й по Фен, защото са откупени.

 

На Коцето явно не му се дават пари да си ги купи. Негови неща дето си е плащал за песни и клипове да не може да си ги вземе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Балансирам аз по острието, колко много струва ми това, всеки миг предавам сърцето, как един да избера. Няма начин двамата любими във един да събера. Знам това е недопустимо, любовта била една...

 

Страшна песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Коцето явно не му се дават пари да си ги купи. Негови неща дето си е плащал за песни и клипове да не може да си ги вземе.

Екстра Нина, като беше напуснала, също си взе клиповете и ги даде на Фен ТВ, те доскоро въртяха Любовница в някакъв ретро микс. Индивидуална договорка е. Зависи в какви отнощения се разделят. Пък и тя си ги беше плащала и си имаше фирма, Пайнер само я издаваха. Продължиха да й печатят рекламни материали, а и по някое участие уреждаха.

 

Ако няма проблем между продуцента и Коцьо, може и да си ги вземе. Може и затова да чака и да се мота с пускането на своя канал. Те все още му излъчват клипове, концертни изпълнения... Не вярвам да има драма. Щом ти е казал, едва ли се готви да им забие ножа. Иначе щеше да си трае.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балансирам аз по острието, колко много струва ми това, всеки миг предавам сърцето, как един да избера. Няма начин двамата любими във един да събера. Знам това е недопустимо, любовта била една...

 

Страшна песен!

Остро, остро наточен, моят мерник е винаги точен!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивано, как може само осем трака, ма? :gun_bandana:

 

Иначе е похвално, че се е сетила за "Не ме боли" и "Не искам да знаеш", които заеба най-безразсъдно!

Къде забрави вечните хитове 100 патрона, Вик, Късно е, Добра среща приятели, Уморени и студени?

Абе като цяло първия и албум си беше най!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде забрави вечните хитове 100 патрона, Вик, Късно е, Добра среща приятели, Уморени и студени?

Абе като цяло първия и албум си беше най!

Няма правата на "100 патрона" и "Късно е".

Старите песни - остави, ами защо поне не е запълнила до 10 с "Ще ти взема всичките пари" и "Кралете"?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма правата на "100 патрона" и "Късно е".

Старите песни - остави, ами защо поне не е запълнила до 10 с "Ще ти взема всичките пари" и "Кралете"?!

Дето се казва много шум за нищо!

Разочарован съм. :yelling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин снима клип.

Излиза до 2 седмици.

Кой е Галин?

 

Айде ти си... :1000 (29):

 

Ивано, как може само осем трака, ма? :gun_bandana:

 

Иначе е похвално, че се е сетила за "Не ме боли" и "Не искам да знаеш", които заеба най-безразсъдно!

Чете ти постовете, опитва се да се съобразява донякъде.

 

ами защо поне не е запълнила до 10 с "Ще ти взема всичките пари"

Огромен пропуск! Нали уж щеше 20 песни да включва, барем по-новите да беше набутала като бонус траЦи.

 

Сякаш на 1 януари се е събудила с идеята за албум и за 30 дни е успяла това да изцвъка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последното денонощие:

 

Максим - Мило мое 42.5К #13

Преслава - Да гори в любов 41.5К #15

 

Май Максим не смаза само старата генерация! :3fdb8960598fa63e:

 

А Тоти пак е скочила на 110К! :1000 (6):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За последното денонощие:

 

Максим - Мило мое 42.5К #13

Преслава - Да гори в любов 41.5К #15

 

Май Максим не смаза само старата генерация! :3fdb8960598fa63e:

 

А Тоти пак е скочила на 110К! :1000 (6):

 

На Галена двете песни и на Джена как са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш на 1 януари се е събудила с идеята за албум и за 30 дни е успяла това да изцвъка.

То е така буквално. Преди седмица видях пост на Ивана от страницата й с въпрос какъв албум искат почитателите й. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...