Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Известната диетоложка д-р Емилова днес е била приета по спешност във варненската болница Св. Ана за отстраняване на ябълка от ректума. След изваждането на есенния плод оттам се показала и Глория. "Не, нее, мен ме оставате. Ивана с хит през 2019, аз да си седя тук".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мигом я взимай Преси всеедно чух следващия хит на Преслава :3fdb8960598fa63e:

 

Това по щеше да отива на Джена, Преслава прави само чалга песни

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимките ми са завършили офталмология :Vishenka_05:

 

Има ли такива силни капки за очи

Разбирам те по мокрите очи

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Известната диетоложка д-р Емилова днес е била приета по спешност във варненската болница Св. Ана за отстраняване на ябълка от ректума. След изваждането на есенния плод оттам се показала и Глория. "Не, нее, мен ме оставате. Ивана с хит през 2019, аз да си седя тук".

 

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Задавих се! (с ябълка....)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайно се натъкнах на профила на бившата попфолк певица Жулиета. Доста се е промила на външен вид и е родила наскоро.

 

yAWrajl.jpg

HXsmJjq.jpg

Една от моите любимки! Прекрасна! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия глупаци уж рекламират вече албума на Калудова, а днес го нямало в магазина на Пайнер. :mf_surrender:

 

Между другото някой ходил ли е там скоро? Продавачката е като бавно развиваща - да не би да са я взели с някой ТЕЛК, за да спестяват данъци, давайки работа на недъгави? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Между другото някой ходил ли е там скоро? Продавачката е като бавно развиваща - да не би да са я взели с някой ТЕЛК, за да спестяват данъци, давайки работа на недъгави? :gun_bandana:

 

Много злоба блика от теб обаче. Ужас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия глупаци уж рекламират вече албума на Калудова, а днес го нямало в магазина на Пайнер. :mf_surrender:

 

Между другото някой ходил ли е там скоро? Продавачката е като бавно развиваща - да не би да са я взели с някой ТЕЛК, за да спестяват данъци, давайки работа на недъгави? :gun_bandana:

:roll1: :roll1: :roll1:

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото е казана цинично.
Ок, но вие сте твърде чувствителни само в случаите, в които аз съм цинична. За други такива примери сте слепи и глухи. :3fdb8960598fa63e:

 

Защо ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, но вие сте твърде чувствителни само в случаите, в които аз съм цинична. За други такива примери сте слепи и глухи. :3fdb8960598fa63e:

 

Защо ли?

Нямах това предвид.

Ти си казваш всичко право в целта, де се вика, колиш и бесиш. :1000 (29):

 

Иначе имам сходни впечатления за продавачката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах това предвид.

Ти си казваш всичко право в целта, де се вика, колиш и бесиш. :1000 (29):

 

Иначе имам сходни впечатления за продавачката.

Ами не виждам смисъл от увъртане, при положение, че нещата са прости и ясни.

 

Пред мен в магазина имаше възрастни хора, които си купуваха дискове с естрада и Тони Димитрова и Орлин Горанов, но тя упорито и твърде настойчиво ги уведомяваше, че е заредила нов албум на Емануела. Нямаше си идея, че Борис Дали е издал и фолклорен албум, гледа като натровена винаги, вечно всичко е потънало в прах, а тя си стои на столчето, съзерцавайки мечтателно навън през прозореца. Да не говорим колко често няма нищо изложено, докато складът долу се пръска от дискове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не виждам смисъл от увъртане, при положение, че нещата са прости и ясни.

 

Пред мен в магазина имаше възрастни хора, които си купуваха дискове с естрада и Тони Димитрова и Орлин Горанов, но тя упорито и твърде настойчиво ги уведомяваше, че е заредила нов албум на Емануела. Нямаше си идея, че Борис Дали е издал и фолклорен албум, гледа като натровена винаги, вечно всичко е потънало в прах, а тя си стои на столчето, съзерцавайки мечтателно навън през прозореца. Да не говорим колко често няма нищо изложено, докато складът долу се пръска от дискове.

Имах високи очаквания откъм разнообразие, но главно бяха нови дискове, разбъркани и по много бройки.

Къде е този склад?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах високи очаквания откъм разнообразие, но главно бяха нови дискове, разбъркани и по много бройки.

Къде е този склад?

Да, всичко е разбъркано и хаотично.

Складът е долу в офиса им, който е в същата сграда, но не пускат винаги, веднъж когато исках да си купя повече неща с мой приятел, пуснаха него да иде да ми ги донесе, защото е правил текстове там и познава няколко човека от офиса. Мен не ме пуснаха. А тази твърди, че каквото имало в склада, го слагала и в магазина, което, разбира се, не е вярно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...