Jump to content



Online: Деси Слава и Фики - Да вдигнем шум


Препоръчани коментари

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не се шокирах колко е диво парчето главно защото вече го бях слушал в лайфовете, иначе навярно щеше да ми дойде като голяма изненада. :D Песничката всъщност е още по-зарибяваща като е с хубаво качество. И все пак, от Деси Слава искам други песни. Но не може да не се отбележи за пореден път колко е забележителна тази жена със способността си в различните стилове да изпраща гласа си в коренно различни насоки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява, да. Деса най накрая май ще има успешен кючек. От толкова време се мъчи и все не и се получават тези ритми.

Много яко я е изпяла :notworthy:

Поне е без клип. Иначе ще е хитачка ми се струва...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен потрес. За Фикрет е ясно ... Ама ДесиСлава вече тотално се закопа . И едно време правеше толкова стойностни неща. Абсулютен новатор а сега пълен шит...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се шокирах колко е диво парчето главно защото вече го бях слушал в лайфовете, иначе навярно щеше да ми дойде като голяма изненада. :D Песничката всъщност е още по-зарибяваща като е с хубаво качество. И все пак, от Деси Слава искам други песни. Но не може да не се отбележи за пореден път колко е забележителна тази жена със способността си в различните стилове да изпраща гласа си в коренно различни насоки.
Критикувал ли си Деса някога, ама сериозно, без да мажеш и да се лигавиш? :mf_surrender:

 

Песента е пълен боклук!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критикувал ли си Деса някога, ама сериозно, без да мажеш и да се лигавиш? :mf_surrender:

 

Песента е пълен боклук!

Да, критикувал съм я. Включително и за тази песен, но явно от известно време не си влизала в нейната тема, за да видиш как я определих като Анелия 2.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, майчице... Какво се случва с Деса?? Това, че Шушани и Шефки направиха някакъв краткотраен фурор, не значи, че всички живо трябва да запише такива песен. Аз обичам и веселяшки песни, ама това ми идва в повече. На Деса ѝ бе достатъчно, че направи солова песен в такова звучене, сега това от какъв зор дойде, не знам...

Приближените до нея фенове да ѝ кажат да започне да си подготвя фолклорния албум и да направи обещания концерт, вместо да пуска подобни излагации.

Преди време при Карбовски обясняваше как едно време със сълзи на очи записала по принуда "Сто парички, бате". Ми сега това какво е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, майчице... Какво се случва с Деса?? Това, че Шушани и Шефки направиха някакъв краткотраен фурор, не значи, че всички живо трябва да запише такива песен. Аз обичам и веселяшки песни, ама това ми идва в повече. На Деса ѝ бе достатъчно, че направи солова песен в такова звучене, сега това от какъв зор дойде, не знам...

Приближените до нея фенове да ѝ кажат да започне да си подготвя фолклорния албум и да направи обещания концерт, вместо да пуска подобни излагации.

Преди време при Карбовски обясняваше как едно време със сълзи на очи записала по принуда "Сто парички, бате". Ми сега това какво е...

Пак я принудиха, милата :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибява много, особено припева и гласа на Деси. По-добре да беше с Тони, една идея по поносим ми е от Фики, ужасно е неговото изпълнение. Песента също така има и много излишни части, а ако вече ги сравнявате с Шефката, като + им засичайте че я пускат премиерно и само в един канал. Успех!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина отвратително, смело мога да кажа, че ми падна в очите и в момента съм й по-малко фен! Гнусните кючеци на ниво Роксана, а аз очаквам да се присети и напомни на концерта "Мила моя, мили мой". Тотално си живея в измислени светове...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна гнусотия. Такъв глас да похабява за записването на подобни пошли неща.

Все едно не ни стига цялата циганизция, та и имена като Десислава, която преди година в Две капки вода пееше Бриндиси от Травиата да пуска такива парчета и то с толкова неприятния Фикрет.

И понеже такива неща се слушат, вероятно ще навърти някакви гледания, които аз се надявам изобщо да не са много. Заслужава провал на това "парче". С Много съм добра ѝ се размина, защото пеенето ѝ е на ниво и е някак по-интересна мелодията, но това е от най-гнусните и мазни кючеци, които лично мен ме карат да си тръгна от дискотеката.

Не може и не бива да се толерира това от нея. Според мен се ръководи от Галена, тъй като са много добри приятелки. Пуснаха песни в еднаква стилистика, а сега това е като продължение на Шефката, която и без това е същата гнусотия.

Да не говорим за лицемерието на Десислава. Не всичко е пари и чалга, жено. От теб очакваме много други неща, но не и подобни бълвочи, които е срамота да излизат след толкова години кариера. По 1000 интервюта се обикаля да се говори как 100 парички ги е пяла със сълзи на очи, има песни като Лудост е и колко английски парчета, а сега се пуска по пързалката. Не бива така. ДО момента за мен тя беше успяла да намери баланс между комерс и смислени приятни за слушане парчета, но с това тотално изгуби този баланс.

Надявам се да нес е възприеме, да се коментира негативно и да се усети, че ние не искаме от нея цигании, а качествена музика. И не бива да слуша хитрушата Галена, която ѝ пълни главата с идеи как да върви кариерата.

Десиславо, осъзнай се и се стегни, иначе ще разочароваш много от дългогодишните си почитатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...