Jump to content



Online: Емануела - Направи така


Препоръчани коментари

Тая жена пръска просто.Ей това е да нямаш слаба песен и от първото слушана ми хареса,а Емануела е супер красива,както винаги.Песента много ми прилича на "Соня Немска - Като стъкло,особено в куплетите само че е по-бърза,ако си я запеете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

same

 

Исках да напиша същото под твоя първи коментар за песента на Галин. Отвлякоха ми вниманието обаче, а след това си казах "айде да не се натрапвам". What is going on lately? 1000%20(23).gif

 

Емануела набира страшна сила последните години, много й се кефя. Единствената, която може да е конкуренция на Галена.

 

Но е хипер проста, на някакво много махленско ниво. Срам за зодията ви. Как го толерираш това?

 

Не гледам ВИП-а и не знам какво става там, как се представя?

 

Тази боза е супер възхвалявана, а песента на Галин - супер оплюта. Необяснимо ми е.

 

Тази песен ми е на ниво последните й в Ара - нищо. Даже и по дискотеките няма да върви, доколкото нещо на Емануела не може да върви.

Не я сравнявайте нито с Галена, нито с Преслава, разликата в класите е светлинни години.

 

same :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ги усеща нещата, голяма лисичка :1000 (29): Всички пуснаха мазни чалгии, тя заби с клубно парче. Много тъп текст, само това ме спира да си я пусна пак, но ще ѝ се кефя в бара, няма как :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитов припев, макар да прилича на още много припеви на хитове от 90-те даже. Но пък пак си е хитов. Текстът е тъп, повече от ясно е. Визиите ми харесват. Клипът си е чалгарски.

В аранжимента има нещо интересно и приятно, мелодия обаче няма кой знае каква. Ганев какви песни правеше, като се появи, а сега... да го оставят малко да си почине.

От Емануела харесвам песни като "Почти перфектен" и "Без чувства". Иначе е ясно, че нейният най-силен период беше в Ара, в последните години трудно ѝ различавам песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела набира страшна сила последните години, много й се кефя. Единствената, която може да е конкуренция на Галена.

 

+11111

 

Топ е просто! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми прилича на "От моята уста" и ме дразни как нищо не остава, защото тя му изяжда живота със следващото парче. Иначе не е лоша и ще гърми. В дискотеките общо взето поне 30-40 минути са за Емануела, все едно си й на участие. Никоя от другите не е толкова масово въртяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми прилича на "От моята уста" и ме дразни как нищо не остава, защото тя му изяжда живота със следващото парче. Иначе не е лоша и ще гърми. В дискотеките общо взето поне 30-40 минути са за Емануела, все едно си й на участие. Никоя от другите не е толкова масово въртяна.

 

:sp_ike:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, че ми е жал и тя в какво се превръща като не вижда хит по друг начин... На нея и на Деса съм им бесен, едната безкрайно идейна, другата талантлива и да ми опират до мазнотии Стораровски... Поне Емануела си стои в обичайния комерс...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, че ми е жал и тя в какво се превръща като не вижда хит по друг начин... На нея и на Деса съм им бесен, едната безкрайно идейна, другата талантлива и да ми опират до мазнотии Стораровски... Поне Емануела си стои в обичайния комерс...

 

И обичайният комерс трябва да е това, което се котира понеже ти го предпочиташ? Точно той е една от няколкото причини, които отблъснаха десетки хиляди по-зрели хора от този жанр и от стадионите го навряха в клубове за по 300 човека.

 

Ми българският народ направи един кючек със закачалив текст хита на годината, това не ти ли подсказва, че еднообразният комерс е някак писнал? А случаят с Шушана миналата година - и тя не е комерс...

 

Освен това постът ми беше реплика към твоята фраза, че никоя друго не доминирала толкова в дискотеките, колкото Емануела. Ти на това ми отговаряш, че не ти харесват кючеци. В клипчето имаше само един кючек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, че ми е жал и тя в какво се превръща като не вижда хит по друг начин... На нея и на Деса съм им бесен, едната безкрайно идейна, другата талантлива и да ми опират до мазнотии Стораровски... Поне Емануела си стои в обичайния комерс...

:lol: :lol: :lol: Ама моля ти се. :1000 (29):

 

Снощи песента дънеше от някакво домашно парти. Хит! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...