Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защо не е включила ''Тук и сега''?

Иначе три нови песни - евала. Отдавна не сме имали такъв албум. Преди години се радвахме на 10-тина нови песни а сега на 3.

Кои са тия три нови, виждам една за някакъв размазан грим?

 

Обложката е супер. Психотичното излъчване няма как да се скрие, но има артистичност в заснемането.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Джулия беше толкова незначителна и незабележима нямаше да има този успех. Други певици също работят с Пашев, с Ганев, пеят за същите неща, но нямат този успех, който има тя. Да не говорим, че прави купон по участията си, и за визията й, която в момента точно е жестока.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер прекаляват с тия обложки. Не забелязват ли колко аматьорски изглеждат? И все пак тази е по-добре от на Емануела. Просто ми изглежда малко ретро.

На Емануелица й липсваха крака ли, ръце ли... Снимките са готини, но според мен и лапе може да направи по-добра обгожка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са тия три нови, виждам една за някакъв размазан грим?

 

Обложката е супер. Психотичното излъчване няма как да се скрие, но има артистичност в заснемането.

''5-6 минути'' финален вариант.

''Размазания грим''.

''Измъкни ме''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

''5-6 минути'' финален вариант.

''Размазания грим''.

''Измъкни ме''.

Ба, аз прочетох Излъжи ме - всяка певачка има такава песен и я взех за стара :D

Тя май няма да залага на тез песнопения, обаче.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От много години насам рядко купувам албум, но още като си бях купил "Траяна 2012" бях забелязал, че обложката е размазана и с ниско качество, по- лоша от аматьорска. От тогава явно нещо са променили и обложките им изглеждат ужасно. И дума не може да става за сравнение с обложките им от 90- те до около 2005-та- като ги сравнявам със сегашните- предните са с много по- високо качество и по- изпипани. Преди сме го имали за даденост и не сме обръщали внимание, дори и фотошоп са ползвали на снимки от 90- те, което ме учудва, но много по- леко отсега и стоят естествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките им обложки са като направени с Пейнт. Не 2002, а направо 80-та с първите компютри.

Динев, Пачо и останалите които се занимават с Фотошоп, какви неща могат да направят...че и лев ще изкарат, но тия чалгарки и шефовете им са трагични.

 

 

Иначе за Спотифай - Андреа е кралица там! Единствената която е качила всичките си албуми, барнала е готини обложки и има най-много слушания. Поздравявам я.

Link to comment
Сподели в други сайтове

eJjiHLE.jpg

Най-силният албум в последно време, поне за мен! Зле те чувам, Бразилка, Ако е - да е, Принцеса, Няколко рокли, Сафари и Виновен са ми много любими песни и ме изненада, че е успяла да включи последната. Очакваме и новите три, дано са хубави. Липсва ми Тук и сега в албума, трябваше да я включи и нея. За Хвана ли ми и Много се лъжеш не е голям пропуск, но трябваше да ги добави и тия трите песни както Борис Дали пусна албум с 18 песни. За обложката вярно, че не е от най-добрите, но съдържанието е важно. Определено "Зле те чувам" е най-добрата песен в албума! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като на изпълнителите им се свидят парите, ще пускат албуми с ниско качество на снимките и зле направен дизайн.

 

Може пък да не смятат тази инвестиция за сериозен ангажимент? А е възможно и да го смятат за грешно похарчени пари...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да не смятат тази инвестиция за сериозен ангажимент? А е възможно и да го смятат за грешно похарчени пари...

Ами не знам, рапърите/попаджиите инвестират в това дори като пускат нова песен, а нашите дори за албумите си не инвестират в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди обложките бяха на по-високо ниво защото продаваха повече. Дори Яница, която в последните години изпипва абсолютно всичко видяхте каква обложка предложи. На мен не ми изглежда толкова зле. В последните години винаги беше в бански а сега поне е гола. Иначе заглавията са доста интересни. Тя изобщо не залага на тях - ще е скандално някоя да стане хит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...