Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кво става с Джордан? След хита на лятото настана затишие.

Беше си пуснал анкета преди няколко дни в инстаграм и го питаха за нова песен, показа снимка от студиото на Ганев. Самостоятелна песен подготвя. Питаха го и що не са пяли с Емануела дуета и обяснява, че поради независещи от него причини, но много са искали! :Vishenka_05:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Беше си пуснал анкета преди няколко дни в инстаграм и го питаха за нова песен, показа снимка от студиото на Ганев. Самостоятелна песен подготвя. Питаха го и що не са пяли с Емануела дуета и обяснява, че поради независещи от него причини, но много са искали! :Vishenka_05:

 

Той май поначало не беше плануван дори да пее на концерта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим какво ще се случи, но този филм го гледам за 4-ти път и винаги има хепиенд. А именно, новата генерация измества старата. Не крия, че адвакатствам на тази сюжетна линия, защото преди много години бях обещал това във форума на Планета и в истериите от 2008-2010 в Рамания, когато старата генерация бе изместена от тази на Преса и Галена. 10 години по-късно сме на изходна позиция, но вие сте от губещата страна. Такъв е живота, а и виж анкетата. "Бръм" цепи мрака... и "Феноменален"...

п.п. За Денис Теофиков сме на едно мнение. Все пак е наше момче. Преди години бе в един клас със сина ми... :1000 (19):

 

Тоя филм тряяше да го завъртят преди поне една петилетка. В момента единствения филм по нашите екрани е лебедовата песен на кокошарника. И не ни обясняваш от 2 месеца че бутали Коя? а от миналия януари, когато почнаха първите им опити след 3 години ялови напъни с пак отначало с някви безумни интервюта от фитнеси или няква такава простотия. Да я бяха набедили по-добре че си прави промивки на дебелото черво там, по-голям успех щеше да има.

 

И няма и как да гледаме тоя филм дето ни обясняваш, щото машината, която работеше за през 2006 в момента няма как да заработи. Тя е безвъзвратно счупена и с похвати от преди 15 години в момента няма да направят от Коя? нещо повече от това което е в момента - дебютанта, имаш 2 реда в последната и песен да е в пъти по интересен и успешен от нея. Изобщо, щом въпреки дуетите с топ имена като Анелия и въпросния новобранец, единсвения въпрос който повдига тая е Коя е Джулия? е повече от показателен колко ша стане нещо от нея.

 

Обикаляла била дискотеките, ми кат има свободно време, млада жена е сравнително, ходи и се на дискотека. Нещо друго ли има да прави там?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, защо се правиш на тъп, след като не си? Машината за промиване на мозъци вече не работи. Нито някой стои пред Планета и се впечатлява от това което му пускат, нито имат церемонии за награждаване, където да налагат определени имена. От Джулия нищо няма да стане и това трябва да ти е станало пределно ясно вече. Сигурно стана трета година, откакто чета напъни че се готвела за лидерка, а тя дори в топ 5 не влиза, при все всички фийчъринги и дуети с по-силни от нея имена. Един току-що появил се пубер като Денис Теофиков я издухва.

 

Със сигурност тя е най-силния женски дебют в Пайнер след Цветелина Янева, но то и няма конкуренция. :mf_surrender:

 

Моделът чалгаджийка, какъвто го познаваме от около 15 години е напълно изчерпан. Трябва нещо различно. Дзула може да стане №1 по някакъв необясним начин, но сегашното №1 е като №35 през 2005-та.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моделът чалгаджийка, какъвто го познаваме от около 15 години е напълно изчерпан. Трябва нещо различно.

Точно. А тя не е такова. Просто добро попълнение, разнообразно име, ама тия нейните песни може да ги пее всяка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква лидерка ще бъде пък тя. Според мен нищо няма да направят и от нея. Няма харизма, каквато Преслава има примерно. Чухме, че и в пеенето хич я няма.

Че каква харизма или пеене владее Галош?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моделът чалгаджийка, какъвто го познаваме от около 15 години е напълно изчерпан. Трябва нещо различно. Дзула може да стане №1 по някакъв необясним начин, но сегашното №1 е като №35 през 2005-та.

Как ще стане №1, като никога няма да може да пребори Анелия, Галена и Преслава? Въпреки да са видимо поизхабени след 15 години на сцена, дори не мога да ги поставя в една категория с Джулия.

 

Проблемът при нея също така е че няма никаква индивидуалност - пее комерсите на Ганев и Пашев, които ги пеят и Юнона, и Татяна. Смешна история. Направи дуети с Галена, Фики, Анелия, Теофиков ... и пак е същата история.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще стане №1, като никога няма да може да пребори Анелия, Галена и Преслава? Въпреки да са видимо поизхабени след 15 години на сцена, дори не мога да ги поставя в една категория с Джулия.

 

Проблемът при нея също така е че няма никаква индивидуалност - пее комерсите на Ганев и Пашев, които ги пеят и Юнона, и Татяна. Смешна история. Направи дуети с Галена, Фики, Анелия, Теофиков ... и пак е същата история.

Не вникна в поста ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

TOP TEN-ово по никое време, bitches:

 

1. Анелия - Сърцето ми: 90К

2. Криско и Слави - Едно ферари 85К

3. Галена - Феноменален 84К

4. Джена - 82К

5. Цветелина и Денис - Грешка беше 60К

6. Денис - Мило мое 56К

7. Преслава - Да гори в любов 54К

8. Деси Слава и Фики - Да вдигнем шум 51К

9. Тони и Галена - Шефката 48К

10. Максим - Мило мое 46К

-----------

Анелия най-накрая да изкара песен, която да ме кефи от сърце. Явно и хората са го оценили. Очертава се по-силна балада от есенното предложение на Емануела. Липсата на нови силни песни също помага да изпъкне.

 

Остатъка от десетката се допълва от обичайните заподозрени, като появата на съществото Максим няма как да остане незабелязано. Трябва да спрем да даваме поле за изява на някакви подути тромбони с чукундурски песни. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно единство има във форума относно подхвърлените от мен миналата година по това време "еретични слова", че Джулия е започнала много мощно и напълно нелогично 2018-та? Същата направи много сериозен прогрес в изтеклата година, който вече е виден и за привържениците на статуквото. Това ми напомня, за яростната съпротива на бившето фенско статукво, на силово наложените на "Годишните музикални награди за 2006-та".... Преслава, Галена и Борис Дали. Последва покана към тримата за турне, където дори бяха подгряти от Камелия, за да им е готова публиката. Като оставим "Лъжа е", на всичко издадено от тримата в 2007-ма вече и заглавията са забравени, но това не попречи на Пайнер да ги налагат яростно тогава. Та в този ред на мисли, защо днешната конюнктура е така крайна с една красива девойка, в която очевидно има хляб и в която същите много харесвахте като гадже на Фики, но не и като конкурент за палмата на първенството на Галена, Преслава, Емануела, Анелия, Емилия и т.н..... ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моделът чалгаджийка, какъвто го познаваме от около 15 години е напълно изчерпан. Трябва нещо различно. Дзула може да стане №1 по някакъв необясним начин, но сегашното №1 е като №35 през 2005-та.

Чудесна идея за разширяване на псевдонима: "Коя? (№35)"

 

Невероятно единство има във форума относно подхвърлените от мен миналата година по това време "еретични слова", че Джулия е започнала много мощно и напълно нелогично 2018-та? Същата направи много сериозен прогрес в изтеклата година, който вече е виден и за привържениците на статуквото. Това ми напомня, за яростната съпротива на бившето фенско статукво, на силово наложените на "Годишните музикални награди за 2006-та".... Преслава, Галена и Борис Дали. Последва покана към тримата за турне, където дори бяха подгряти от Камелия, за да им е готова публиката. Като оставим "Лъжа е", на всичко издадено от тримата в 2007-ма вече и заглавията са забравени, но това не попречи на Пайнер да ги налагат яростно тогава. Та в този ред на мисли, защо днешната конюнктура е така крайна с една красива девойка, в която очевидно има хляб и в която същите много харесвахте като гадже на Фики, но не и като конкурент за палмата на първенството на Галена, Преслава, Емануела, Анелия, Емилия и т.н..... ?

Не може да сравняваме Коя с Преса, Галена и Борис. Преса от самото начало си личеше, че ще стане лидерка, изобщо не се и забави. Галена й дишаше във врата, въпреки че фирмата не залагаше на нея, но изпъкваше много над Милици, Димани, Сони Немски, Елени, Биляни, Яници и други. Борис Дали избухна с тотален хит, както Гергана няколко години по-рано. Там нещата се случиха сравнително естествено и децата имаха нови любимки. Сега деца ли няма, певици ли няма, продуценти ли няма, нищо ли няма?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е такава скука, че даже иначе нелошите ви бъзици с нея са ми скучни. :D Момичето няма никакъв шанс да избута някого от върха, просто защото няма запомнящ се глас. Всички лидерки досега са се отличавали с разпознаваем глас - някои по-пеещи, други не толкова, но всички до една супер характерни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия е такава скука, че даже иначе нелошите ви бъзици с нея са ми скучни. :D Момичето няма никакъв шанс да избута някого от върха, просто защото няма запомнящ се глас. Всички лидерки досега са се отличавали с разпознаваем глас - някои по-пеещи, други не толкова, но всички до една супер характерни.

Според мен звучи като по-лоша версия на Галена. Явно я е имитирала пред огледалото като по-малка (макар че Коя не е първа младост за дебютантка).

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...