Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи, ако и този път допусне Преса да я изклати, от "смядовската" нищо не става. Когато си казал "А", азбуката продължава с "Б, В, Г.... и т.н."

Не вярвам да се случи. По-скоро ще се държат над нещата и ще си изпеят песничките. И без това все по-малко национален ефир виждат чалгарките.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Глория : „Най-хубавите празници от годината ще посрещна, и Рождество Христово, и Коледа, със близките ми хора”

„На Коледа ще съм с близките ми, а на 25ти на работа” :1000 (29):

11:18

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория : „Най-хубавите празници от годината ще посрещна, и Рождество Христово, и Коледа, със близките ми хора”

„На Коледа ще съм с близките ми, а на 25ти на работа” :1000 (29):

11:18

Защо за бога го излъчват това?! Първо, че мисълта й тече като тази на Анелия и второ, че изръси една камара бисери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо за бога го излъчват това?! Първо, че мисълта й тече като тази на Анелия и второ, че изръси една камара бисери.

 

Тя от толкова превземки понякога не се чува какво говори по интервюта. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя от толкова превземки понякога не се чува какво говори по интервюта. :1000 (29):

Е добре де, но този, който го е монтирал като я е чул какви ги ръси е можело да се изреже тази част. Все пак е по телевизията, която се предполага, че трябва да я показва само в добрата й светлина. Не я оправдавам, че е проста, но поне по Планета може да се скрият някои неща. Добре че сега “Господари на ефира” са в почивка иначе щяха да я спукат от бъзици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувайте за ГАЛЕНА

 

http://www.the1.bg/modules/awards/

 

Гласувах! :girl_witch:

 

"Дай ми любов" с номинация за песен на годината, а "Шефката" за колаборация. В номинациите сме и с 2 видеоклипа и за музикален идол в поп фолк.

 

Амии, доволно! :Vishenka_05:

 

 

Е добре де, но този, който го е монтирал като я е чул какви ги ръси е можело да се изреже тази част. Все пак е по телевизията, която се предполага, че трябва да я показва само в добрата й светлина. Не я оправдавам, че е проста, но поне по Планета може да се скрият някои неща. Добре че сега “Господари на ефира” са в почивка иначе щяха да я спукат от бъзици.

 

Планета са доказани любители на гафовете и подобни изцепки. Дори си мисля, че може да не са му обърнали внимание при монтирането. Излагат се и двете страни по този начин. Глория не е проста като интелект, умна жена е, но й пречи това, че е фалшива на моменти (в повечето) и се държи супер неадекватно. Толкова години едни и същи пози и мимики, реплики, амиииии на хората им писва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница категорично може да добави ''Върнах ти го'' към вечните хитове!

Към 40 хиляди за последната седмица на трак на 3 години! Истинска терминаторка.

 

Междудругото бях на участие на Яница и беше ама супер тегаво. Направо по едно време си викам няма ли да си ходи.

Песните й по отделно стават, но като е на участие и ги слушаш една след друга е толкова измъчена работа едно провлачено, абе едвам едвам... (като изключим "Въртележката").

Че даже кара и наведнъж участието не излиза за почивка, абе мъка голяма..

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...