Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 28
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Още в колко клипа ще гледаме как Анелия се въргаля в легло?

 

Този грък е доста готин обаче.. :3fdb8960598fa63e:

Аз мисля, че се изтърка идеята Анелия да прави песни/кавъри с гърци. Вземи пусни Дай ми още 2.

Не харесвам песни с части на гръцки, само Ксафника беше изключение. Да пуска следваща, напоследък не бълва по 2 на месец, жалко!

От цялата песен само гръцката част на припева ми харесва.

+

UNIKALNAАААА! :clap: :clap: :clap:

 

Анелия пак навря Емилия в мастийски гъз, не знам как винаги успява... Сега остава да стане любовница на Жорж Башур и Вълева ще направи хипертония.

 

Филми бол и сърца на сол, аз това ти подарявам милооооооо... :1000 (6):

 

Край! Новият химн е тук! Официално зарибена след второто слушане.. :happyppl:

Приятен ритъм, но подобни колаборации на 2 езика никога не са били супер успешни. Не вярвам да мине Просяци.

Време ѝ е да гърми с нещо, както със Зоопарк, но ако може с по-малко глупав текст.

Гръка е супер излишен в тая песен...Пее ли, говори ли .. не се знае! о.О

Анелия си е топ, както винаги - Гласище!! <3

И този дует им е просто върхът! Най-накрая нещо яко като "Зоопарк" изкара тази година Анелия. Бях изненадан, че за пръв път от много време насам ме беше разочаровала като песен с "Просяци", но това вече е друго нещо. Дано има успех! Песента е перфектна! :)

Сега остава да стане любовница на Жорж Башур и Вълева ще направи хипертония.
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Направи ли го, официално заявявам, че Ванча минава на второ място в сърцето и душата ми, а Ана ще атакува върха в личната ми класация! :1000 (30):

 

Тая рима "бол-сол" вече я ползва в друг смислен дует, като този - "Копакабана" ... :mf_surrender:

 

Слабо иначе, може и да се върти щото е Анелия, но като хит не го виждам това.

"Копакабана" е много по-силна, тази никак не ми хареса. "Просяци" също не се представи добре и както обикновено след мегахит Анелия си убива инерцията и завършва годината зле. Не знам как го сравнявате това с песента на Емилия, там още на куплета и вече знаеш, че те е зарибила. Но то като цяло са твърде различни проектите... Уф, месец преди концерта излязоха песните, с които ще си запомня годината. Сега последните 2 седмици с изключение на Емилия останалото е пак под очакванията.

Много якааа.. гръцката част гърмииии!

 

Дори при положение, че текста няма смисъл?

"Кажи ми" беше по-яка, ама и тая хич не е лоша. С този още 2016 ли беше 2017 ли Мария направи дует.

 

Асенов се е справил прилично добре. Клипа ми харесва. Анелия кърти.

 

Харесва ми.

 

Та за какво щеше да подготвя Ивон викаш...

Още на припева я спрях. Топ боза, Анелия вървеше толкова силно първата половина на година и после със ония ужасни "Просяци" и сега това яко се осра.

Не ми харесва за пореден път. Просяци е единствения проект на Анелия от Генерал насам който горе-долу харесвам.

Първи 24 часа:

 

196К

 

Публиката нещо не се кефи на двуезичните й дуети.

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...