Jump to content



Online: Райна - Една на милион


Fast

Препоръчани коментари

Ехааа, след първата минута почти бях я спрял, но после интересната музика, бруталните вокали, танците, има много градация и освен това текстът на втория куплет е много забавен, емотикон - зайче с трион... Доста ми хареса, трета силна песен за Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз съм в шок. Това е брутална песен, изключително интересна и различна и същевременно с чалга привкус. Браво, браво на Райна, ей такива неща трябва по-често да се правят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потребителки които залагат на тигрови елементи да ми коментират визията на Райна е смешно и плачевно.

Особено фенове на тази, която през 2011 пусна цял албум с 10 клипа, повечето от които бяха 1:1 изкопирани от чужбина. Много мъка има по този форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зле те чувам беше попадение, но Бразилка и тая новата са ми неслушаеми. Текстовете са отачяни опити за оригиналност, увенчани с пълен провал, за съжаление. Тия дрехи са все едно изкарани от гардероба на балета от 2007 година, декорите също- това със жълтото и черното няма да го коментирам дори. Като цяло всичко е доста демоде, единствено кадрите в басейна са глътка свеж въздух в този проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изчетох всички коментари дотук и съм потресена от повечето. Какво й има на стайлинга в "Бразилка"- супер свежа е и готина е. Как да се облече за морски, летен клип, а? Страхотна лятна визия има.

Райна си има нейн собствен стил и това я отличава от останалите.

 

Колкото до новата песен, от първо слушане трудно се възприема, но пък е много интересна и различна. Клипът също е на ниво и има интересни кадри и Райна предлага наистина винаги нещо различно за разлика от тъпия клип на Преслава.

Вокалите и музиката са много зарибяващи и текста ми харесва

 

И дрехите са от модна къща, четете малко.

 

Песните на Райна всичките й са преведени и на различни езици, само вие тука недоволни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм в шок. Това е брутална песен, изключително интересна и различна и същевременно с чалга привкус. Браво, браво на Райна, ей такива неща трябва по-често да се правят!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Потребителки които залагат на тигрови елементи да ми коментират визията на Райна е смешно и плачевно.
Не залагам на тигрови елементи и винаги съм твърдяла, че няма Камелия, няма Галена, няма Мария - Райна е най-красивата чалга певица евър! Но стане ли дума за облекло, е просто скандално ужасна и има потребност от работа с точен стилист, както направи Преслава, за да догони Галя и в това отношение, защото знаеше, че прилича на квартална циганка по принцип.

 

Зайка може и да одобрява облеклото /обяснимо/, но в "Бразилка" е с брутални реплики на Гучи, които стоят гротескно на публична личност, за косата там няма да отварям пак дума. Тук е една идея по-поносимо, що се касае до стайлинг, но все си изглежда евтинко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онова за Дубай се слушаше, но последните ѝ две са мега дебилни, като самото ѝ излъчване на мацката :1000 (29): Супер инфантилно и неприятно, да не говорим, че за човек, който се хвали колко свят е обиколил, някак си провинцията продължава да бъде изписана на лицето ѝ :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онова за Дубай се слушаше, но последните ѝ две са мега дебилни, като самото ѝ излъчване на мацката :1000 (29): Супер инфантилно и неприятно, да не говорим, че за човек, който се хвали колко свят е обиколил, някак си провинцията продължава да бъде изписана на лицето ѝ :1000 (29):

 

И сега е моментът да си пуснеш видеото на твоята любимка, за да видиш дебилни опити за танци на жена с тяло на табуретка.

После говори за инфалтилност и лошо излъчване.

Спрете да бутате Бионсе навсякъде. Все едно е била първата, която е снимала под вода. Пуснете си Going Under на Evanescence и после изкарвайте Би, че е открила "топлата вода". Отделно да не коментирам колко кражби има и тя, а е световна звезда. Дрехите са вдъхновени от тези на Бионсе, но вината си е в стилистите и модната къща, които са ги създали.

 

Песента няма спиране. Все повече и повече ме грабва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онова за Дубай се слушаше, но последните ѝ две са мега дебилни, като самото ѝ излъчване на мацката :1000 (29): Супер инфантилно и неприятно, да не говорим, че за човек, който се хвали колко свят е обиколил, някак си провинцията продължава да бъде изписана на лицето ѝ :1000 (29):

 

След като се съгласихте, че е изкопирала Бионсе и стайлинга и, значи и тя е провинциална селянка, така ли? Коя версия в крайна сметка ще поддържате? :3fdb8960598fa63e:

 

Песента чукна над 110к. Не е зле като за бозата, каквато я изкарвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като се съгласихте, че е изкопирала Бионсе и стайлинга и, значи и тя е провинциална селянка, така ли? Коя версия в крайна сметка ще поддържате? :3fdb8960598fa63e:

 

Песента чукна над 110к. Не е зле като за бозата, каквато я изкарвате.

Че не е ли? Тексаска селянка с умствен капацитет долу-горе колкото на Анелия. Неслучайно след безброй излагации по интервюта спря да ги дава и започна да си помпа имиджа с медийна пропаганда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че не е ли? Тексаска селянка с умствен капацитет долу-горе колкото на Анелия. Неслучайно след безброй излагации по интервюта спря да ги дава и започна да си помпа имиджа с медийна пропаганда.

 

Ако Бионсе е селянка, не знам т.нар. модни икони Мара, Галя, Цура и Петя какви трябва да са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Бионсе е селянка, не знам т.нар. модни икони Мара, Галя, Цура и Петя какви трябва да са.

Това че пее зверски, че е еталон за видеопродукция и концепция, че изглежда на ниво и че има убийствено сценично присъствие не я прави по-малко селянка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че пее зверски, че е еталон за видеопродукция и концепция, че изглежда на ниво и че има убийствено сценично присъствие не я прави по-малко селянка.

 

Кое тогава я прави селянка според теб? И коя би нарекъл неселянка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не залагам на тигрови елементи и винаги съм твърдяла, че няма Камелия, няма Галена, няма Мария - Райна е най-красивата чалга певица евър! Но стане ли дума за облекло, е просто скандално ужасна и има потребност от работа с точен стилист, както направи Преслава, за да догони Галя и в това отношение, защото знаеше, че прилича на квартална циганка по принцип.

 

Зайка може и да одобрява облеклото /обяснимо/, но в "Бразилка" е с брутални реплики на Гучи, които стоят гротескно на публична личност, за косата там няма да отварям пак дума. Тук е една идея по-поносимо, що се касае до стайлинг, но все си изглежда евтинко.

Аз не говорех за теб. Твоето беше критика. Другата потребителка обачего написа с цел подигравка и заяждане.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито е първата, нито ще е последната. Дай Боже всекиму такова дъно като нейното с толкова уникални песни за последните години. Къде ти беше селския принтер за Мара, Ана, Галя, Деса и Сие?

 

За съжаление няма да е нито първата, нито последната, но това означава ли, че трябва да се толерират такива отявлени и долнопробни кражби? Селския ми принтер си беше там и за останалите чалгатреси и ще бъде и за следващите, независимо дали копират Бионсе, Гага или Риана. Не знам колко са уникални последните песни на Райна, мен лично тя ме изгуби след "Пълна промяна". Това парче беше жестоко. Както и доста от старите ѝ неща. Напоследък е неслушаема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е супер слабо, за тези крадени сцени какво да говорим... та тя преди 10 години имаше по-добри клипове.

Песента е по-слаба от Пия Май Тай (забравих как се казва), но се набива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ако говорим за по-нахакани песни - ей това е Райна. Тук. Бих добавил и "Какъв подарък" и още две-три в тая стилистика. Много преди квачките да започнат да рапират тя го е правила и е танцувала. Райна може и да изглежда светски, ако бъде облечена правилно. За съжаление дори и на една от най-успешните си изяви - турне 2006 и Мура Мега, е облечена като... не знам и аз като какво. Тя може да бъде хамелеон. Има черти, стойка, фасон. Има и естествена коса за разлика от колежките си.

Да не говорим колко ми се слушат песни като "Пълна промяна" и "Мога и сама" от нея. По-умерени, лежерни, но в които да има драма и тяга.

Песни като "Студени", "Агресия" и "По-добре" отдавна не прави, затова за подобни и не мечтая.

 

От няколко години иска и тя да е във вълната - първо започна с Оцко, сега Биолчев. Имаше добри попадения - "Ако е - да е", "Тук и сега", "Няколко рокли", включително и тази година, но ми се иска да направи нещо, което тя чувства. И да не залита в крайни експерименти или комерси. Не е имала хубава балада отдавна, например. Песен като "Плаче небето" - също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ако говорим за по-нахакани песни - ей това е Райна. Тук. Бих добавил и "Какъв подарък" и още две-три в тая стилистика. Много преди квачките да започнат да рапират тя го е правила и е танцувала. Райна може и да изглежда светски, ако бъде облечена правилно. За съжаление дори и на една от най-успешните си изяви - турне 2006 и Мура Мега, е облечена като... не знам и аз като какво. Тя може да бъде хамелеон. Има черти, стойка, фасон. Има и естествена коса за разлика от колежките си.

Да не говорим колко ми се слушат песни като "Пълна промяна" и "Мога и сама" от нея. По-умерени, лежерни, но в които да има драма и тяга.

Песни като "Студени", "Агресия" и "По-добре" отдавна не прави, затова за подобни и не мечтая.

 

От няколко години иска и тя да е във вълната - първо започна с Оцко, сега Биолчев. Имаше добри попадения - "Ако е - да е", "Тук и сега", "Няколко рокли", включително и тази година, но ми се иска да направи нещо, което тя чувства. И да не залита в крайни експерименти или комерси. Не е имала хубава балада отдавна, например. Песен като "Плаче небето" - също.

 

Подкрепям напълно. И аз си искам Райна със сериозните песни, текстове, но видяхме колко години се опитваше с песни като “Няколко рокли”, “Написано с любов”, “Сафари”, “И дори да боли”, “Виновен”, които бяха заклеймени като бози и боклуци. Как да има стимул да продължи в такава насока? Пък и след успеха на “Принцеса” и “Зле те чувам” си следва по-комерсиалната вълна, която и носи участия и пари, които да инвестира в проекти. Пък и виждаме, че и във фолклора и върви страшно много.

 

Мисълта ми е, че и аз харесвам по-сериозната Райна, а не песните тип “Бразилка”. Но и тя мисля, че ше балансира, а и винаги е разнообразна. От “Една на милион”съм доволен, въпреки че не съм много по рапирането, аз си искам чалгата, но и тук нещата са на границата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъда кратък по въпроса с "Бразилка", която не знам защо я коментирате повече от конкретната за темата "Една на милион" - клипа и беше прекалено евтин и еднообразен, на ниво Fen TV за 5 лв. Там и беше проблема. А и след "Зле те чувам" не вървеше с иначе по-интересната музика, текст и клип. Това и е проблема. Иначе не е лоша, а визията не виждам какъв и е проблема - бански, диня... ми летен клип, вие какво очаквате? Рокля и тежък грим на плажа?

 

Относно "Една на милион" - страхотен клип, направен с нормален бюджет, но уникален ефект , плодовото колело пак е тук и много ме кефи, в танците е BG Beyonce, текста е готин, леко ми напомня Гери-Никол, Биолчев е топ , както почти винаги.

 

За мен това е по-силно от "Зле те чувам", отдавна не съм слушал Райна толкова често. Случи на композитор, който я усеща добре и явно се сработват добре.

 

Тотален хит е за мен - удоволствие да гледам клипа и бруталната песен. Искам пак клип с плодовото колело, кефи ме.

Клиповете на Райна поне са разнообразие сред тези с голите плеймейтки по дивани и легла.

 

6/6, Райна ТОП!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече да си кажа честно! Предвид, че "Зле те чувам" ми е абсолютен фаворит тази година и "Бразилка" след нея, това ми дойде малко по-слабо. Като клип е отново доста добре обаче, въпреки, че е копирано. Харесва ми, но "Зле те чувам" е песента на Райна за 2018!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...