Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според мен чипровския Шебек си пропилява потенциала с недостатъчно силни парчета. Има излъчването на Мерелин Монро, обаяние и въздействие върху публиката. Съвсем постижимо е и към днешната дата да прави хитове от ранга на "Луда по тебе". Но уцелва веднъж на 8 години.

 

Разбрахме, че последният трак се приема добре в клубовете. Защо хората не щат да го слушат вкъщи обаче остава мистерия. Не приемам подобни mediocre представяния от изпълнител с такъв потенциал.

И за мен е необяснимо, но и преди сме имали такива случаи. Важното е, че песента си е някакъв хит. Но и аз мисля, че изпълнители като Камс могат дори и към днешна дата да правят от ония баш масовите хитове, дето цяла България да ги пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нека си припомним тази балада, от времето когато Преслава беше пълен мързел, но все пак й се получаваше! :3fdb8960598fa63e:

Много стойностна и чувствена песен!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче не е истина какъв ренесанс направи филмът Juzni Vetar на Луда по тебе! Нали, каквото е популярно в Сърбия, за няколко часа е и тук. И така снощи на 2-3 сторита а днес я чух и от една кола на макс! Видях коментара на Сашо за гледанията и исках да го отбележа просто. Интересно ми е докъде ще стигне тази истерия, щото в ютуб за няколко дни има коментари с 1000+ харесвания от Сърбия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минали са почти 10 години. Било каквото било. Важното е че не е повторила грешката си. Когато се върне към активното рекламиране на цигари, тогава се обаждай, въпреки че едва ли би го направила повече.

Твърде наивно и неподходящо за възрастта ти - понеже не си на 10 години, не че я знам или ме интересува - е да смяташ, че само защото никой не и предлага - понеже няма никакво смислено присъствие по соц мрежи за да бъде квато и да била ифлуенцърка, нали, ма то не върви да качваш клипчета как тъпкача ти шси го показва за феновете и да бъдеш такава - няма да я видиш продажната душица на бившето толбухинско Пете да бута цигарки на невръстни дечица в момента в който някой се трогне да и предложи пачката.

 

И гаранция много повече лапетии са пропушили зарада Усещане за Мерилин, отколкото щото са я са видели, я не кутия цигари поредната снимка на Галена в Инста. И то в стотици пъти повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде наивно и неподходящо за възрастта ти - понеже не си на 10 години, не че я знам или ме интересува - е да смяташ, че само защото никой не и предлага - понеже няма никакво смислено присъствие по соц мрежи за да бъде квато и да била ифлуенцърка, нали, ма то не върви да качваш клипчета как тъпкача ти шси го показва за феновете и да бъдеш такава - няма да я видиш продажната душица на бившето толбухинско Пете да бута цигарки на невръстни дечица в момента в който някой се трогне да и предложи пачката.

 

И гаранция много повече лапетии са пропушили зарада Усещане за Мерилин, отколкото щото са я са видели, я не кутия цигари поредната снимка на Галена в Инста. И то в стотици пъти повече.

 

То ако ще си говорим кой за какво е пример, Преслава е последният човек, който може да служи като човек за нещо положително. Добре че последната година с Павел се укроти, иначе нещата, които правеше едно време, беше тръгнала да залита бясно надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако ще си говорим кой за какво е пример, Преслава е последният човек, който може да служи като човек за нещо положително. Добре че последната година с Павел се укроти, иначе нещата, които правеше едно време, беше тръгнала да залита бясно надолу.

Да, факт! Обаче забелязваш ли как това се премълчава тук, а когато някой спомене нещо по въпроса и веднага се оправдава с нелепи обяснения. Преслава - истинска икона и светица! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърде наивно и неподходящо за възрастта ти - понеже не си на 10 години, не че я знам или ме интересува - е да смяташ, че само защото никой не и предлага - понеже няма никакво смислено присъствие по соц мрежи за да бъде квато и да била ифлуенцърка, нали, ма то не върви да качваш клипчета как тъпкача ти шси го показва за феновете и да бъдеш такава - няма да я видиш продажната душица на бившето толбухинско Пете да бута цигарки на невръстни дечица в момента в който някой се трогне да и предложи пачката.

 

И гаранция много повече лапетии са пропушили зарада Усещане за Мерилин, отколкото щото са я са видели, я не кутия цигари поредната снимка на Галена в Инста. И то в стотици пъти повече.

Абсурд да не са и предложили, като се има в предвид че е най-голямата чалгарка, при това с по-следван профил от Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче не е истина какъв ренесанс направи филмът Juzni Vetar на Луда по тебе! Нали, каквото е популярно в Сърбия, за няколко часа е и тук. И така снощи на 2-3 сторита а днес я чух и от една кола на макс! Видях коментара на Сашо за гледанията и исках да го отбележа просто. Интересно ми е докъде ще стигне тази истерия, щото в ютуб за няколко дни има коментари с 1000+ харесвания от Сърбия.

Ти от Македония ли беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд да не са и предложили, като се има в предвид че е най-голямата чалгарка, при това с по-следван профил от Галена.

 

Сравнението с Галена е много важно :3fdb8960598fa63e:

 

Укротила се била. Роди и едвам и отрязаха пъпната връв на малката и хукна пак да разнася микрофона пред пияни студенти, ама иначе светица нали.

 

Безсрамница нагла.. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд да не са и предложили, като се има в предвид че е най-голямата чалгарка, при това с по-следван профил от Галена.

 

Абсурд да са и предложили и да не е приела се пише. Мисля че е крайно време да почнеш да пишеш без правописни грешки.

 

Иначе кой колко е следван си личи по това кой канят за рекламно лице. Или да ти поствам и аз снимки от промоцията на мискини хикс народна младеж?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравнението с Галена е много важно :3fdb8960598fa63e:

Безсрамница нагла.. :roll1:

 

Абе нейна си работа в крайна сметка, да си живее живота както и е кеф и както и харесва. Не съм никой да и дава тон за това. Просто ме дразнят няколкото и фена наоколо, без да споменавам имена, които се опитват да я изкарат света вода ненапита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе нейна си работа в крайна сметка, да си живее живота както и е кеф и както и харесва. Не съм никой да и дава тон за това. Просто ме дразнят няколкото и фена наоколо, без да споменавам имена, които се опитват да я изкарат света вода ненапита.

 

Дразни ме това непрекъснато сравнение с Галена. Преслава е светицата, а Галена я изкарват най-черната на света. Едно и също всеки път. Уж Галена залязва и не им пука за нея, уж нямат притеснения, че може да бутне Преса от върха, а не престават да плюят и манипулират хората. Проблем е че Галена рекламира цигари, но виждаш ли не е проблем, че Преса го е правила понеже е било преди 10 години. Смях! :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразни ме това непрекъснато сравнение с Галена. Преслава е светицата, а Галена я изкарват най-черната на света. Едно и също всеки път. Уж Галена залязва и не им пука за нея, уж нямат притеснения, че може да бутне Преса от върха, а не престават да плюят и манипулират хората. Проблем е че Галена рекламира цигари, но виждаш ли не е проблем, че Преса го е правила понеже е било преди 10 години. Смях! :1000 (10):

Мисля че е време за тема Преса или Галя, мисля че ще мине по мащаби Кама или Деса, особено в злоба от страна на преслинцата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...