Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На Джулия наистина ли тръгна толкова силно. За малко повече от 3 дни има 650К гледания, a и харесванията пасват. :mf_surrender:

Тотален хит, вчера е пръснала Порте !!! Новата лидерка :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джулката е хит. Тва ми е най-въртяната чалга песен през последните дни.

 

И ти извади един вкус за песни...Не ми казвай, че това нещо ти харесва.. :1000 (29):

Джулия хората не са я чували и не я знаят коя е, поне повечето хора. Още по-малко й знаят песните за да са чак такива хитове. Смеете се на нас за "Шефката", а вие бутате бездарницата не по-малко. Не виждаш ли самата тя как се променя - визуално, песни - всичко. Не е много трудно да си е намерила любовник, които да й купува гледания. Това момиче няма как да стигне нивото на Преслава, Галена, Анелия или Емануела по популярност колкото и да се опитва. Пайнера й помага в момента, но не е далеч деня в който ще разбере, че за липсата на харизма няма какво да направи - там с пари не става и ще спре да я налага. И той не е глупак до безкрайност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти ще ходиш ли на концерта с плакати и транспаранти на Трио Сопрано, за да викаш за тях? :1000 (29): :Vishenka_05:

Аз вече бях на тяхно участие и то напълно случайно. :girl_cry2:

Няма да се бутам в разни мангали и педали на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде го чу това?

Аз мисля, че с друг ще пуска дует.

Ами някаква фенка на Бони така разправя в интернет пространството. Може да е нещо фийт. Ще видим. То и за дует с Андреа се говореше по едно време, ама...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле,верно. Аз си мислех,че е някоя балада. :mf_surrender:

Аз съм като една фолк енциклопедия - години,дати, изпълнители..Няма слабо при мен. :1000 (29):

Много сантимент ми носят и на мен. А тогава правеха и по-изпипани реклами. На Глория "Илюзия" много ме кефи. Вижда се някаква ТВ версия на "Ако бях се родила река". Някой спомня ли си я? Аз съвсем съм забравил за нея.

 

Ти ще ходиш ли на "грандиозния" концерт на "Планета" да избухваш на неадекватното поклащане на сцената на Десислава под звуците на "Много съм добра"? :1000 (29):

По принцип ми се иска да отида, за да подкрепя нашето неадекватно момиче, но все още не знам точно тогава дали ще бъда в България.Като цяло тези масовите изяви ги пропускам, не мога да изтърпя плейбека на повечето фолк гърли. :naked:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден 1: ~260k

Ден 2: ~200k

Ден 3: ~150k

 

За какво купуване на гледания става дума? Жената си пусна поредна хитова песен с не толкова натрапчиво големи гледания. Че и новата тийн сензация на Пайнер участва.

 

BTW не знам дали осъзнавате, че ако това парче се задържи като хит Джулия ще е единствената Пайнерка, на която всичките й 3 или повече издадени песни за годината са хитове. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ден 1: ~260k

Ден 2: ~200k

Ден 3: ~150k

 

За какво купуване на гледания става дума? Жената си пусна поредна хитова песен с не толкова натрапчиво големи гледания. Че и новата тийн сензация на Пайнер участва.

 

BTW не знам дали осъзнавате, че ако това парче стане хит Джулия ще е единствената Пайнерка, на която всичките й 3 или повече издадени песни за годината са хитове. :whistling:

 

Знаем, че я харесваш и налагаш, тихо... :3fdb8960598fa63e:

Чак ми е странно от човек, които е фен на класа като Деса да се кефи на нехаризматично създание като Джулия.

 

Ти какво очакваш всеки ден да купува по 300К ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли? Толкова смислени неща пишеш, изказваш се по-различни теми, можеш да водиш интересни дискусии, а понякога се държиш супер инфантилно. Не ти отива.

На Джулката е хит. Тва ми е най-въртяната чалга песен през последните дни.

Спри малко "Шефката" и ще разбереш. Манията ти за величаене на тоя кючек, ти замъглява представите.

 

Един момент - аз споделям, че днес за 6-ти път съм чул из града някой да надува "Шефката". А ти на това ми казваш, че преигравам. Кое ми е преиграването не разбрах? Поведението ти единствено показва, че ти изпитваш яд, че хората не споделят за това как чуват песента на Преслава от коли, градинки, футболни игрища, банкети... Ако поста ми не ти се е понравил, имаш опцията да го подминеш, не да ми казваш, че преигравам. Та.. кой е инфантилния в случая?

 

Другото нещо - това, че на теб песента на Джулката ти е най-въртяната песен през последните дни какво доказва? Някой да е я чул навън? Това, че ти я слушаш променя ли факта, че масовият българин изобщо не знае коя е Джулия, а тя прави трафик като изпълнители, по които има истерия като Гери-Никол и Преслава?

 

Липса на обективност и пристрастност показваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами някаква фенка на Бони така разправя в интернет пространството. Може да е нещо фийт. Ще видим. То и за дует с Андреа се говореше по едно време, ама...

Да, 2016 имаха идея...но Камелия се е отказла до колкото знам.

 

Аз знам, че със Стораро.

 

 

Ден 1: ~260k

Ден 2: ~200k

Ден 3: ~150k

 

За какво купуване на гледания става дума? Жената си пусна поредна хитова песен с не толкова натрапчиво големи гледания. Че и новата тийн сензация на Пайнер участва.

 

BTW не знам дали осъзнавате, че ако това парче се задържи като хит Джулия ще е единствената Пайнерка, на която всичките й 3 или повече издадени песни за годината са хитове. :whistling:

И само виж коментарите. От-до позитивни, всички пишат че е пръснала тая година и че няма слабо. Като гледам и колко лайка има на клипа, а и за да е първа в тренда няма как да е с купени гледания. То се вижда, че има интерес към момичето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм като една фолк енциклопедия - години,дати, изпълнители..Няма слабо при мен. :1000 (29):

Я, кажи тогава за тази ТВ версия на "Ако бях се родила река", сещаш ли се нещо? :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти извади един вкус за песни...Не ми казвай, че това нещо ти харесва.. :1000 (29):

Джулия хората не са я чували и не я знаят коя е, поне повечето хора. Още по-малко й знаят песните за да са чак такива хитове. Смеете се на нас за "Шефката", а вие бутате бездарницата не по-малко. Не виждаш ли самата тя как се променя - визуално, песни - всичко. Не е много трудно да си е намерила любовник, които да й купува гледания. Това момиче няма как да стигне нивото на Преслава, Галена, Анелия или Емануела по популярност колкото и да се опитва. Пайнера й помага в момента, но не е далеч деня в който ще разбере, че за липсата на харизма няма какво да направи - там с пари не става и ще спре да я налага. И той не е глупак до безкрайност.

 

Нещо се бъркаш, аз никога не съм бутал Джулия. Даже съм спорил с SG, твърдейки че не я виждам като лидерка. Още по-малко пък да стигне нивото на Преслава, Анелия или Галена.

Просто новата й песен ме кефи и мисля, че набара хит. При това втори за тая година, защото и Бръм гърмеше здраво.

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Марина Тошич в Звезде Гранда!

 

Направо я разбиха милата хаха.. Саша след като изпя я пита нормална ли си да идваш тук след като в Бг си много голяма звезда и имаш много хитове, албуми и пееш по голями концерти. Тя милата гледа и се чуди дали не са я объркали с някоя друга и тихо каза - нямам албум(Сякаш другото има :3fdb8960598fa63e: ) Накараха я да изпее нещо на български и тя се опитва да се измъкне. Каза че не може, защото вече всичко било направено на компютърър и с много аутотюн. Накрая изпя ужасно Хабиби на Азис и я взе Вики (Единственият й глас)! Мария Шерифович още в началото обаче каза че е ужасно и питаше Вики с кой акъл я взе! :3fdb8960598fa63e: Да го качат в Ютуб, това е за в бисерите!! :roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тая Джулия, дето толкова обсъждате тука? Моля някой да ми я покаже!

:1000 (29): :1000 (29):

Влизаш във форума всеки ден и не знаеш коя е Джулия? Линч за теб ще има... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Нещо се бъркаш, аз никога не съм бутал Джулия. Даже съм спорил с SG, твърдейки че не я виждам като лидерка. Още по-малко пък да стигне нивото на Преслава, Анелия или Галена.

Просто новата й песен ме кефи и мисля, че набара хит. При това втори за тая година, защото и Бръм гърмеше здраво.

 

Досега може да не си я бутал, но в момента правиш точно това. Това, че ти слушаш песента не я прави хит нали знаеш. И аз слушам много песни, които масово хората не харесват, както има и уж хитове, които не мога да понасям и не отразявам - "Зоопарк" и "Бръм" са примери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тая Джулия, дето толкова обсъждате тука? Моля някой да ми я покаже!

 

Няква мангалка от Максуда, в последния й клип още й седят конците от риноплакстиката, прилича на подострен молив в лице. Невзрачна е, ама иначе много надъхана хашлачка го раздава в песните си - все отворена, все ги мачка, все агресивна. В последните две години има повече колаборации отколкото самостоятелни песни (сещай се защо...) :3fdb8960598fa63e: Страшно я бутат и наливат средства в нея. Дойде ли голям концерт обаче, моливът се движи като дърво на сцената и се излага с пропуски в плейбека. Абе пълен леш с две думи, още малко ще опитат с нея и й купуват еднопосочен за Максуда. :3fdb8960598fa63e: Мястото й в "Чистота" още се пази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Марина Тошич в Звезде Гранда!

 

Направо я разбиха милата хаха.. Саша след като изпя я пита нормална ли си да идваш тук след като в Бг си много голяма звезда и имаш много хитове, албуми и пееш по голями концерти. Тя милата гледа и се чуди дали не са я объркали с някоя друга и тихо каза - нямам албум(Сякаш другото има :3fdb8960598fa63e: ) Накараха я да изпее нещо на български и тя се опитва да се измъкне. Каза че не може, защото вече всичко било направено на компютърър и с много аутотюн. Накрая изпя ужасно Хабиби на Азис и я взе Вики (Единственият й глас)! Мария Шерифович още в началото обаче каза че е ужасно и питаше Вики с кой акъл я взе! :3fdb8960598fa63e: Да го качат в Ютуб, това е за в бисерите!! :roll1:

 

И аз я видях и щях да пиша за това сега...........1000%20(29).gif

 

Каза и че някак не се намерила в България.

 

Ще го качат. След точно 3 часа. Очаквайте 1000%20(29).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няква мангалка от Максуда, в последния й клип още й седят конците от риноплакстиката, прилича на подострен молив в лице. Невзрачна е, ама иначе много надъхана хашлачка го раздава в песните си - все отворена, все ги мачка, все агресивна. В последните две години има повече колаборации отколкото самостоятелни песни (сещай се защо...) :3fdb8960598fa63e: Страшно я бутат и наливат средства в нея. Дойде ли голям концерт обаче, моливът се движи като дърво на сцената и се излага с пропуски в плейбека. Абе пълен леш с две думи, още малко ще опитат с нея и й купуват еднопосочен за Максуда. :3fdb8960598fa63e: Мястото й в "Чистота" още се пази.

До едно време си мислех, че описваш Татяна, но нейните хитове са само самостоятелни и на концерти не е дърво, а надъхана го раздава и там!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това да не ви е Галена,че като й свърши славата след 2-3 години да получи еднопосочен билет за "Титан АС"? :1000 (29):

Джулия и без Пайнер е прокопсала като певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажеш, че харесваш някоя песен не е бутане. Бутане е да говориш и броиш всеки ден гледанията на помия кючек с цел да го пробуташ за хита на годината, защото фавотирката ти няма такъв например :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

До едно време си мислех, че описваш Татяна, но нейните хитове са само самостоятелни и на концерти не е дърво, а надъхана го раздава и там!

 

Оо, моля ти са, селянката от Съединение е класи над моливът. В Татянината простащина има нещо натурално и естествено, докато моливът просто се надъхва в песните си и никак не й стои добре.

 

Ако не си гледал клипчето, което Starboy пусна вчера следобед, го направи да видиш за какъв дървен чукундур с мускулести балдъри става въпрос. На всичкото отгоре си обърка плейбека неколкократно, а в моментите, в които гласът й звучеше на живо, ми текна кръв от ушите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela

 

Двамата нещастника пак почнаха с хапливи коментари, насочени към нас. Не смеят да ни цитират обаче, нито да ни споменат никовете. :3fdb8960598fa63e: От лятото насам треска ги тресе милите. А лекарство няма.. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...