Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1 година от появата на най-взривящо стартиралия хит в жанра .. и прекрасна песен! :Vishenka_05:

 

Само да те питаш спиш ли с телефона, оставяш ли го твоя защото аз не мога.

На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб.

 

:3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Въртележката'' тази седмица е направила над 600 хиляди гледания (+200 ако я съпоставим с предните две седмици).

Все пак Яна и Кама са с хитовете на сезона. Но само защото Тоти още не е забила своята тупалка! Дотогава нека се наслаждаваме на хита на десетимесечието:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Yaneva

 

Я кажи според теб Денис гей ли е? Как ги усещаш нещата?

Не проявявам интерес към подобни персони!

Ако имаш въпроси по отношение на Ванча, Деса или Тунчер, съм насреща... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Джулия как е ремонтирала нослето, аз се чудих защо е още по-яка :dizzy:
Колко тъжно... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тоя етап май е хлътнал по отрочето на Анелия.

НО те от родата на Тони 100 са дълбоки води... :stupid:

 

По тази патешка муцуна ли? Ужас! Очаквах да има по-добър вкус... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък за Джулия. Видя малко пари и се развали толкова бързо. Няма грам мозък, не го очаквах от нея, вече не прилича на нищо и му писах на бившия ми колега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак Яна и Кама са с хитовете на сезона. Но само защото Тоти още не е забила своята тупалка! Дотогава нека се наслаждаваме на хита на десетимесечието:

Ало,бабиния фен Преслава ,Деси Слава и Камелия са с хитовете.Не се прави на разсеян,бабОнИНиН

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи беше най-пълната дискотека в Плаза може би тая година, със сигурност имаше близо 2к човека (отвориха и втората зала в Плаза, и тя се напълни). Участието беше на Алисия. Пък нека Пайнерките да си мачкат в Арената :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и днес ли няма да излезе? :gun_bandana:

Снощи в инста каза, че има готов кючек и балада и в последният момент се чуди коя от двете да пусне. Казах й моето мнение - кючека, тъй като се настроих за такъв, но ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи в инста каза, че има готов кючек и балада и в последният момент се чуди коя от двете да пусне. Казах й моето мнение - кючека, тъй като се настроих за такъв, но ще видим.

 

Оле, да пуска кючека, защото трябва да мачка. Идват празници, хората ще се забавляват и ще слушат бързи песни. Баладата може да почака. Явно ги е снимала и двете щом се чуди. Ама беше казала 3 дни, сега пък не била решила.... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис - новата звезда:

 

 

Zlatty Radeva

преди 1 ден (редактиран)

Много якаа ❤️❤️

На Денис му е време за самостоятелна песен 😀

Прилича малко на "Изкушение" на Яница..

 

 

FallenAdrianNa

преди 23 часа

Това момче има страхотен нежен, докосващ глас. Страшно много ми харесва!

 

Фен на Преслава

преди 23 часа (редактиран)

Айде Денис ще прави дуети с всички топ - имена в Планета 😀.. Страхотно е ,че дават шанс на това талантливо дете

 

 

Иво Борисов

преди 1 ден

Май Денис е новия идол в Пайнер

 

 

Поп Фолк

преди 23 часа

ДЕНИС😍😍😍 ОБИЧАМ ГОООООО! Най-красивия! Уникално пее! ХИТ!

 

BULGARIA Records

преди 1 ден

Денис браво и поздравления за Тези 2 Песни от тебе 👏👏👏❤❤❤👏👏👏

 

Николай Цанков

преди 1 ден

Денис с две песни ги срази всички и Галин и Фики и Криско!!! Давай Денис топ си!👍🏻

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави наистина не разбира от дума и правила. Още преди седмици чашата преля и му се обясни като на малко дете да спре да обсъжда и обижда останалите потребители на форума. На всеки му се случва понякога да изпадне в разпра или да засегне името на друг член на Рамания, но при него това беше системно и продължи цяло лято. Както виждаме все още продължава. Специално неговото поведение го следя под лупа и компромиси няма да правя. И със Сашо съм имала проблеми, но изглежда той е по-разбран и се старае да не нарушава правилата. Слави не се спря. Имам скрийнове на всички коментари, в които обсъжда и обижда нас. Сега ще дам 7 дни. При следващо провинение ще задействам процедура по многомесечен бан, а след това и перменентен. Съжалявам, дадоха му се достатъчно шансове да спре.

 

Вече започна много да злоупотребяваш с модераторските си права. Последните 3 бана, които си позволи да ми сложиш, са за постове, които не нарушават по никакъв начин правилата на форума и тези дни, когато имам повече свободно време те очаква тема, която ще посветя на теб и твоите своеволия.

 

поста, заради който ме банна:

"Не мога да повярвам, че има толкова лоши хора, които заради един гнусен кючек на Тони Стораро, са готови да обиждат, да се карат и да кълнат за смърт и болести потребители наред... Лошотията ходи по хората, а самотата е тяхното наказание за век и веков...

 

 

Дори нормалните Галенови се отвращават.

 

И защо все още има хора, които са свидетели на това, че модератор си позволява да обижда ежедневно потребители, а когато я наврат в миша дупка без обиди, си позволява да злоупотребява с правата си. Не случайно нормалните се отказаха от правата си още миналата година и сега всички трябва да търпим комплексите на едно незадоволено момиченце от провинцията.

 

Живота е много повече от това да леете злоба и да слушате гнусни кючеци. Направете добро на непознат. Чувството е страхотно. Излезте на слънце, докато все още го има, че зимата идва и депресията ще се засили..."

 

Коя част от поста ми нарушава правилата и кое точно правило? Може би за гнусен кючек? Или за "злобни". Но твоята дружка Кондома може да нарича хората тъпаци, шебеци, злобари и как ли не...Нито има обиди, нито се споменават дори конкретни потребители. Гузен негонен бяга ми се струва... Освен всичко, това, което определяш като заяждане, присъства в 80 % от постовете ти към почти всички потребители.

Скоро в темичката, посветена на теб, много неща ще се изяснят и много потребители имат да се изкажат. Не очаквам Момо да ти махне правата, защото на човека не му се занимава отдавна с форума, но ще е добър шамар за теб да се погледнеш отстрани точно колко струваш.

Колкото до перманентния бан - айде да се хванем на бас, че няма шанс да се случи. Сенуж получи такъв, защото ми правеше профили по гей сайтовете и разпространяваше по ЛС-та снимки, които дори не бяха мои. За този бан тогава се застъпа целия форум. Ако сега се направи тема аз или ти да имаме перманенти банове, бъди сигурна, че след резултата ще рониш крокодилски сълзи в санитарския възел на непосещаемото хотелче, в което работиш.

 

Ето го и и по предпоследния ми пост, заради който ме банна:

"Иначе преди 2 дни обяснява как вече е Скандалите нямало да се спами. Кралицата на спама. Просто дано Момо вземе мерки срещу тези двамата. Във форума е нетърпимо от тях. Навсякъде ги подиграват, а някои дори спряха да пишат...

Браво на Кама за първото място в трендинг!"

Няма правило, което да ми забранява дали да цитирам някой. Във форум сме и след като нещо ме дразни имам право да цитирам и коментирам. Съвем вече не знаеш на кой свят се намираш...

Последните месеци постовете ми са може би най нормалните и бездобидните. Хубаво е да погледнеш 90те страници с жлъч във форума - основно от теб и Кондома, но не само, и тогава да категоризираш кой как пишел. Била ме следяла под лупа... Изглежда и лупата не ти помага, да прогледнеш истината...

 

 

Давай, банни ме пак. Нямам проблеми с това. Само ми даваш повече материал за темата, която те очаква и за която ще следиш денонощно от страх и срам. През 2-3 влизам и гледам, че има достатъчно потребители, които да те поставят на мястото ти, така че и с двуседмичен бан не можеш да ме изплашиш. И ЛС-та имам на потресени потребители от злоупотребата ти с правата ти и с личното отношение, което демонстрираш към потребителите, с които се разбираш (той е всъщност само един) и тези, на които слагаш банове без да има нарушения на правилата. С бановете, които ми слагаш, очевидно не ставаш по щастлива, нито пък по заета, ако съдя от времето ти прекарвано тук... Да си жива и здрава!

 

 

 

Деса помириса с бозата си първото място в трендинг... Потрес...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи беше най-пълната дискотека в Плаза може би тая година, със сигурност имаше близо 2к човека (отвориха и втората зала в Плаза, и тя се напълни). Участието беше на Алисия. Пък нека Пайнерките да си мачкат в Арената :3fdb8960598fa63e:
Абсолютния топ е тази година Алисия :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече започна много да злоупотребяваш с модераторските си права. Последните 3 бана, които си позволи да ми сложиш, са за постове, които не нарушават по никакъв начин правилата на форума и тези дни, когато имам повече свободно време те очаква тема, която ще посветя на теб и твоите своеволия.

 

поста, заради който ме банна:

"Не мога да повярвам, че има толкова лоши хора, които заради един гнусен кючек на Тони Стораро, са готови да обиждат, да се карат и да кълнат за смърт и болести потребители наред... Лошотията ходи по хората, а самотата е тяхното наказание за век и веков...

Дори нормалните Галенови се отвращават.

 

И защо все още има хора, които са свидетели на това, че модератор си позволява да обижда ежедневно потребители, а когато я наврат в миша дупка без обиди, си позволява да злоупотребява с правата си. Не случайно нормалните се отказаха от правата си още миналата година и сега всички трябва да търпим комплексите на едно незадоволено момиченце от провинцията.

 

Живота е много повече от това да леете злоба и да слушате гнусни кючеци. Направете добро на непознат. Чувството е страхотно. Излезте на слънце, докато все още го има, че зимата идва и депресията ще се засили..."

 

Коя част от поста ми нарушава правилата и кое точно правило? Може би за гнусен кючек? Или за "злобни". Но твоята дружка Кондома може да нарича хората тъпаци, шебеци, злобари и как ли не...Нито има обиди, нито се споменават дори конкретни потребители. Гузен негонен бяга ми се струва... Освен всичко, това, което определяш като заяждане, присъства в 80 % от постовете ти към почти всички потребители.

Скоро в темичката, посветена на теб, много неща ще се изяснят и много потребители имат да се изкажат. Не очаквам Момо да ти махне правата, защото на човека не му се занимава отдавна с форума, но ще е добър шамар за теб да се погледнеш отстрани точно колко струваш.

Колкото до перманентния бан - айде да се хванем на бас, че няма шанс да се случи. Сенуж получи такъв, защото ми правеше профили по гей сайтовете и разпространяваше по ЛС-та снимки, които дори не бяха мои. За този бан тогава се застъпа целия форум. Ако сега се направи тема аз или ти да имаме перманенти банове, бъди сигурна, че след резултата ще рониш крокодилски сълзи в санитарския възел на непосещаемото хотелче, в което работиш.

 

Ето го и и по предпоследния ми пост, заради който ме банна:

"Иначе преди 2 дни обяснява как вече е Скандалите нямало да се спами. Кралицата на спама. Просто дано Момо вземе мерки срещу тези двамата. Във форума е нетърпимо от тях. Навсякъде ги подиграват, а някои дори спряха да пишат...

Браво на Кама за първото място в трендинг!"

Няма правило, което да ми забранява дали да цитирам някой. Във форум сме и след като нещо ме дразни имам право да цитирам и коментирам. Съвем вече не знаеш на кой свят се намираш...

Последните месеци постовете ми са може би най нормалните и бездобидните. Хубаво е да погледнеш 90те страници с жлъч във форума - основно от теб и Кондома, но не само, и тогава да категоризираш кой как пишел. Била ме следяла под лупа... Изглежда и лупата не ти помага, да прогледнеш истината...

Давай, банни ме пак. Нямам проблеми с това. Само ми даваш повече материал за темата, която те очаква и за която ще следиш денонощно от страх и срам. През 2-3 влизам и гледам, че има достатъчно потребители, които да те поставят на мястото ти, така че и с двуседмичен бан не можеш да ме изплашиш. И ЛС-та имам на потресени потребители от злоупотребата ти с правата ти и с личното отношение, което демонстрираш към потребителите, с които се разбираш (той е всъщност само един) и тези, на които слагаш банове без да има нарушения на правилата. С бановете, които ми слагаш, очевидно не ставаш по щастлива, нито пък по заета, ако съдя от времето ти прекарвано тук... Да си жива и здрава!

Деса помириса с бозата си първото място в трендинг... Потрес...

С тебе Славчо не се долюбваме Бог знае колко, ама тук си напълно прав и седя зад теб. Само да кажа, че в Реализираните дойде ред на Преслава и госпожицата се направи на интересна и не ми оправи темата. Та въпроса ми е за какво аджеба си модераторка ? Само да правия интриги и сплетни ли? Да обсъждаш и плюеш хората на лични и да се правиш на интересна ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тебе Славчо не се долюбваме Бог знае колко, ама тук си напълно прав и седя зад теб. Само да кажа, че в Реализираните дойде ред на Преслава и госпожицата се направи на интересна и не ми оправи темата. Та въпроса ми е за какво аджеба си модераторка ? Само да правия интриги и сплетни ли? Да обсъждаш и плюеш хората на лични и да се правиш на интересна ли ?

:1000 (33):

Било квото било. Не делим нищо и няма за какво да се връщаме назад...

 

Толкова да не ми се занимава, но толкова да се прекалява вече, че няма как да остана безучастен. Остави некоректното и отношение към мен, теб, Сашо, Симеонова, рофл, Даркчайлд и т.н. Ами всичкия спам и обиди, с които се залива форума... Ами всичките пъти в които Кондома пред нея обижда, а накрая Фаст идва да свърши нейната работа...

 

И все още много потребители мълчат. Виждат всичко това, но мълчат... Толкова ли ги е страх да не ги лишат от 3 дни без форума... Всичко е много тъжно наистина...

 

Иначе до преди 2-3 месеца, когато си позволявах и аз да прекалявам, не мълчаха...

Имам си много сериозни лични тревоги и не ми се иска дори да се занимавам, но явно никой друг няма да го направи, така че го усещам като дълг!

 

Кажи сега какво мислиш за новата боза на Деса и как се мята като палаво слонче във водицата :РРР

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече започна много да злоупотребяваш с модераторските си права. Последните 3 бана, които си позволи да ми сложиш, са за постове, които не нарушават по никакъв начин правилата на форума и тези дни, когато имам повече свободно време те очаква тема, която ще посветя на теб и твоите своеволия.

 

поста, заради който ме банна:

"Не мога да повярвам, че има толкова лоши хора, които заради един гнусен кючек на Тони Стораро, са готови да обиждат, да се карат и да кълнат за смърт и болести потребители наред... Лошотията ходи по хората, а самотата е тяхното наказание за век и веков...

Дори нормалните Галенови се отвращават.

 

И защо все още има хора, които са свидетели на това, че модератор си позволява да обижда ежедневно потребители, а когато я наврат в миша дупка без обиди, си позволява да злоупотребява с правата си. Не случайно нормалните се отказаха от правата си още миналата година и сега всички трябва да търпим комплексите на едно незадоволено момиченце от провинцията.

 

Живота е много повече от това да леете злоба и да слушате гнусни кючеци. Направете добро на непознат. Чувството е страхотно. Излезте на слънце, докато все още го има, че зимата идва и депресията ще се засили..."

 

Коя част от поста ми нарушава правилата и кое точно правило? Може би за гнусен кючек? Или за "злобни". Но твоята дружка Кондома може да нарича хората тъпаци, шебеци, злобари и как ли не...Нито има обиди, нито се споменават дори конкретни потребители. Гузен негонен бяга ми се струва... Освен всичко, това, което определяш като заяждане, присъства в 80 % от постовете ти към почти всички потребители.

Скоро в темичката, посветена на теб, много неща ще се изяснят и много потребители имат да се изкажат. Не очаквам Момо да ти махне правата, защото на човека не му се занимава отдавна с форума, но ще е добър шамар за теб да се погледнеш отстрани точно колко струваш.

Колкото до перманентния бан - айде да се хванем на бас, че няма шанс да се случи. Сенуж получи такъв, защото ми правеше профили по гей сайтовете и разпространяваше по ЛС-та снимки, които дори не бяха мои. За този бан тогава се застъпа целия форум. Ако сега се направи тема аз или ти да имаме перманенти банове, бъди сигурна, че след резултата ще рониш крокодилски сълзи в санитарския възел на непосещаемото хотелче, в което работиш.

 

Ето го и и по предпоследния ми пост, заради който ме банна:

"Иначе преди 2 дни обяснява как вече е Скандалите нямало да се спами. Кралицата на спама. Просто дано Момо вземе мерки срещу тези двамата. Във форума е нетърпимо от тях. Навсякъде ги подиграват, а някои дори спряха да пишат...

Браво на Кама за първото място в трендинг!"

Няма правило, което да ми забранява дали да цитирам някой. Във форум сме и след като нещо ме дразни имам право да цитирам и коментирам. Съвем вече не знаеш на кой свят се намираш...

Последните месеци постовете ми са може би най нормалните и бездобидните. Хубаво е да погледнеш 90те страници с жлъч във форума - основно от теб и Кондома, но не само, и тогава да категоризираш кой как пишел. Била ме следяла под лупа... Изглежда и лупата не ти помага, да прогледнеш истината...

Давай, банни ме пак. Нямам проблеми с това. Само ми даваш повече материал за темата, която те очаква и за която ще следиш денонощно от страх и срам. През 2-3 влизам и гледам, че има достатъчно потребители, които да те поставят на мястото ти, така че и с двуседмичен бан не можеш да ме изплашиш. И ЛС-та имам на потресени потребители от злоупотребата ти с правата ти и с личното отношение, което демонстрираш към потребителите, с които се разбираш (той е всъщност само един) и тези, на които слагаш банове без да има нарушения на правилата. С бановете, които ми слагаш, очевидно не ставаш по щастлива, нито пък по заета, ако съдя от времето ти прекарвано тук... Да си жива и здрава!

Деса помириса с бозата си първото място в трендинг... Потрес...

Подкрепям!! Заради такива модератори форумът остава без потребители. Според мен ролята на модератора е да управлява теми и раздели, а банове да се слагат при крайни обиди. Тук те се раздават за щяло и нещяло, на осноавата на симпатии, може би за да се избият комплекси от реалния живот.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...