Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Попитах те коя зодия си. :feminist_en:

Ми тя за друго не става и без това. Скучно ме е, нека има драмааааа. Сега чакам фен на Райна да ме прокълне. :3fdb8960598fa63e:

Ти си по заклинанията скъпа. Поздрав с любимата ти “Бразилка”. Обичаш ли да тлъркваш, Стеле?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как прецени, че ми влияе? 😊

Добре, де - харесва ти. :3fdb8960598fa63e: Не е лошо, само отбелязвам.

Казах ти, че и аз си падах по някои маанета на Мира. :ДДД

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, де - харесва ти. :3fdb8960598fa63e: Не е лошо, само отбелязвам.

Казах ти, че и аз си падах по някои маанета на Мира. :ДДД

О, нищо лошо, разбира се. Аз си обожавам Изтока и го изучавам постоянно, но тук не е ставало въпрос и затова се учудих дали звездите ти го говорят 😁

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го бърка, това да не и е клизма, че да бърка. Я да бяга във фитнеса :1000 (29):

На котлона бърка манджа, че да има после материал за освобождаване 🤣

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, нищо лошо, разбира се. Аз си обожавам Изтока и го изучавам постоянно, но тук не е ставало въпрос и затова се учудих дали звездите ти го говорят 😁

Навързах нещата, но свръхестествени заложби нямам. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навързах нещата, но свръхестествени заложби нямам. :3fdb8960598fa63e:

Може и да имаш, но да не знаеш. Джин от бутилка ти го казва!

 

https://pik.bg/първо-в-пик-луна-атакува-пос...news790355.html

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо и аз не разбрах истерията по "Крепост" още преди години...

"Феникс", "Очакване", "Не заслужаваш", "Лабиринт", "На неверен да съм вярна", "Врано конче" - да, ако говорим за целия албум.

Дори "Заблуда", на която с теб се кефим много.

"Феникс" никога не ми е харесвала, останалите са повече от добри! :Vishenka_05: А "Заблуда" е просто върховно нещо.

 

 

Защо пропускаш Галена ? Всеки път ме набеждаваш за фен на Яница и Емануела те са в края на топ10. Камелия, Галена, Цура са ми топ3. От там на сенне другите.

Ма Тереза пее по-добре от леля ти, кво си говориш. Поне я чуй.

Ами Галена и тя не блести с някакво пеене, скъпи! :Vishenka_05:

 

Стига се излага вече, коя е тая Тера? Повече пеела от леля?! Тая никаквица не става и за икономка на мега звездата, Сашкондри! Коя е изобщо и откъде се пръкна? Може да я вземат, да държи на Стояна бозукито, докато оная дребната храни малкия Иванчо с едната ръка и попива потта от челото на кралица Калуда с другата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Любими

 

Тая "Въртележка" има едва 2.5 млн. :girl_cry2: Деса ще я прегази като бетонобъркачка!

Тя може да има малко гледания, но е страшен хит и постоянно я пускат в дискотеките и ми е на сторита. Ще видиш и приема на концерта как ще е брутален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя може да има малко гледания, но е страшен хит и постоянно я пускат в дискотеките и ми е на сторита. Ще видиш и приема на концерта как ще е брутален.

 

Гледа ли един пич как изкъртва стените на хотелска стая с чук, докато се раздава на тая песен?

 

Знам, че я пускат, обаче очевидно хората не я слушат доброволно, като са си в тях. :dontknow:

 

А, я кажи, тая "Името ти" такъв страшен хит ли е по клубовете, какъвто я изкарват тук? Щото и тя не гледам да чупи брояча на тубата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледа ли един пич как изкъртва стените на хотелска стая, докато се раздава на тая песен?

 

Знам, че я пускат, обаче очевидно хората не я слушат доброволно, като са си в тях. :dontknow:

 

А, я кажи, тая "Името ти" такъв страшен хит ли е по клубовете, какъвто я изкарват тук? Щото и тя не гледам да чупи брояча на тубата.

Не, прати ми го. :D

 

Много хора си я пускат доброволно, чувам я постоянно от коли и ми е на сторита. Това ще стане един от най-големите хитове на Яница. Тя тръгна да качва много гледанията, на 9-тия ден направи 120 хиляди и след това Преслава като я избута от тренда паднаха.

 

И да, на Камелия я пускат почти навсякъде. Реакцията не е като за мегахит, но става.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Феникс" никога не ми е харесвала, останалите са повече от добри! :Vishenka_05: А "Заблуда" е просто върховно нещо.

Ами Галена и тя не блести с някакво пеене, скъпи! :Vishenka_05:

 

Стига се излага вече, коя е тая Тера? Повече пеела от леля?! Тая никаквица не става и за икономка на мега звездата, Сашкондри! Коя е изобщо и откъде се пръкна? Може да я вземат, да държи на Стояна бозукито, докато оная дребната храни малкия Иванчо с едната ръка и попива потта от челото на кралица Калуда с другата.

Поздравявам те с тоя хит на любимката ти Камс, до като ти намеря лайв на Тереза и след това не признаеш,че Ванча не мой й се опре !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Яница, каква Камелия бе хора? Деса ще ги смачка още през първите 24 часа. Ще ги срине, но все й е таяяяя, много е добра, много е добраа :1000 (19):

С микса на Зоопарк и Топ ли :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам те с тоя хит на любимката ти Камс, до като ти намеря лайв на Тереза и след това не признаеш,че Ванча не мой й се опре !
Мадам Калуда с разкошната дуда е сравнявана само и единствено с хай лайв особа от нейния калибър, каквато е Глория. Не ми пробутвай някакви боклучарки без нито един хит, за да ги слагаш до певицата на всички години, награждавана за най-добро пеене на живо един милион пъти!

По-добре правете на тая Тера подходящо си-ви и го пращайте да кандидатства за работа при мадам Ванча - казах ти, че става да държи бозукито на Стойка в паузите, докато терминаторката пуши десетата си цигара по цица на терасата, сочейки среден пръст към хейтърите... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Калуда с разкошната дуда е сравнявана само и единствено с хай лайв особа от нейния калибър, каквато е Глория. Не ми пробутвай някакви боклучарки без нито един хит, за да ги слагаш до певицата на всички години, награждавана за най-добро пеене на живо един милион пъти!

По-добре правете на тая Тера подходящо си-ви и го пращайте да кандидатства за работа при мадам Ванча - казах ти, че става да държи бозукито на Стойка в паузите, докато терминаторката пуши гола на терасата, сочейки среден пръст към хейтърите... :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

Ти виждала ли си я? Да не си надничала през ключалката на съблекалнята й на някое участие? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Ти виждала ли си я? Да не си надничала през ключалката на съблекалнята й на някое участие? :3fdb8960598fa63e:

Надничах, но от Стояна, която оправяше презрамките и чашките на сутиена на маман Калуда, не можах да видя почти нищо. И все пак, всичко по лелята е разкошно, какво остава за венериния хълм... :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Краааай, Сашкони!

 

Захвърлям всички албуми на айтоската кралица в камината, забравям за нея, за Глора, за Деса, за Стораро...

Вече ще слушам само Терезка! То глас, то чудо... :Vishenka_05:

 

Понякога наистина ме изумяваш! :mf_surrender: Тая е по-дебилна даже от Алисия Джексън, на която също се кланяш! Явно Кама през всичките тези години наистина е оказала пагубно влияние върху слуха ти. Макар и тя да е за предпочитане пред това нещастно девойче, което ни рекламираш неуспешно цяла вечер! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...