Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само аз ли забелязвам използването на пълния оксиморон или те Преса фенс са си свикнали така и да не му обръщам внимание?

Какъв ти е проблема? Вмятам, че имаше плейбек. Но това не е нещо ново или необичайно за нея. И не изключва силен прием и това, че направи купона.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какъв ти е проблема? Вмятам, че имаше плейбек. Но това не е нещо ново или необичайно за нея. И не изключва силен прием и това, че направи купона.

Точно тука ми е проблема - наличието на плейбек е редно да изключва силния прием. Но явно сам си знаеш, че е така, не е редно да отбива номера с плейбек, но разбира се, правела купона и я оправдаваш за пореден път. Даже не е инстересно вече, просто посочвах какви взаимно противоречащи си думи използваш и неуместната им употреба в едно изречение.

 

Вмятал бил че Преса пеела на плейбек, се едно че е останала някой на планетата Зема, който да очаква нещо друго нали.

 

Обадете ми се като се наложи да вметнете как Преса не е пяла на плейбек, ще ми е интересно да доживея и този ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тука ми е проблема - наличието на плейбек е редно да изключва силния прием. Но явно сам си знаеш, че е така, не е редно да отбива номера с плейбек, но разбира се, правела купона и я оправдаваш за пореден път. Даже не е инстересно вече, просто посочвах какви взаимно противоречащи си думи използваш и неуместната им употреба в едно изречение.

 

Вмятал бил че Преса пеела на плейбек, се едно че е останала някой на планетата Зема, който да очаква нещо друго нали.

 

Обадете ми се като се наложи да вметнете как Преса не е пяла на плейбек, ще ми е интересно да доживея и този ден.

Човек, не я оправдавам. И не, наличието на плейбек не изключва силен прием. Не и когато това е Преслава, не и когато гърми с актуален хит, не и когато хората са зажаднели за нейни изяви. Сори, но тва са фактите.

 

Естествено, че ми се иска участията й да минават изцяло на живо и особено след такава пауза, въобще не разбирам защо бичи на плейбек, но това е положението....

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек, не я оправдавам. И не, наличието на плейбек не изключва силен прием. Не и когато това е Преслава, не и когато гърми с актуален хит, не и когато хората са зажаднели за нейни изяви. Сори, но тва са фактите.

 

Естествено, че ми се иска участията й да минават изцяло на живо и особено след такава пауза, въобще не разбирам защо бичи на плейбек, но това е положението....

Не, не показваш че искаш. След като и се радваш, че пее на плейбек и имала къф силен прием, и я оправдаваш, не и показваш ясно изразено несъгласие с плейбека, и тя, разбира се, ще продължава да ти го предлага.

 

Галена започва участията в четвъртък.

 

3 - 2 - 1 и се появяват сички Пресови, начело с Фаст, да ни обяснят каква е непрокопсаница, долна пропаднала персона и никаквица, и прочее по тоя повод, вместо да си вземе дългогодишен отпуск по повод кончината на баща и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 - 2 - 1 и се появяват сички Пресови, начело с Фаст, да ни обяснят каква е непрокопсаница, долна пропаднала персона и никаквица, и прочее по тоя повод, вместо да си вземе дългогодишен отпуск по повод кончината на баща и.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Почти два месеца пауза според мен е достатъчно. Дано вече и извади нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена започва участията в четвъртък.

Супер, приходило ми се е на найно участие. :Vishenka_05:

 

 

Не, не показваш че искаш. След като и се радваш, че пее на плейбек и имала къф силен прием, и я оправдаваш, не и показваш ясно изразено несъгласие с плейбека, и тя, разбира се, ще продължава да ти го предлага.

3 - 2 - 1 и се появяват сички Пресови, начело с Фаст, да ни обяснят каква е непрокопсаница, долна пропаднала персона и никаквица, и прочее по тоя повод, вместо да си вземе дългогодишен отпуск по повод кончината на баща и.

Не мисля, че някой с акъла си ще го каже, камо ли Фаст.

Преслава даже ме изненада, че е пяла "Жива рана" на живо. На последното участие, на което й бях, не знам даже дали репликите между песните не бяха на плейбек...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На последното участие, на което й бях, не знам даже дали репликите между песните не бяха на плейбек...
При мен беше същото - то и реплики нямаше, де. Песните бха навързани в диджей микс, докато свърши едната, почне другата и тя само обикаляше наляво-надясно. Няколко пъти каза "наздраве" и това беше. Най-добър прием имаше на "Моето слабо място", а започна с "Обратно в играта" и после "Не се изтриваш".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Почти два месеца пауза според мен е достатъчно. Дано вече и извади нова песен.

 

Според тебе да. Според Фаст и компания - е редно не просто да не пее два месеца, а трябваше вече да е зарязала кариера и сичко и да е сложила килимяфката у някой манастир.

 

Супер, приходило ми се е на найно участие. :Vishenka_05:

Не мисля, че някой с акъла си ще го каже, камо ли Фаст.

Преслава даже ме изненада, че е пяла "Жива рана" на живо. На последното участие, на което й бях, не знам даже дали репликите между песните не бяха на плейбек...

 

Е то не си говорим за хора с акъл, все пак. Знаем че според агитката Галена каквото и както и да го направи, е най-малкото долна мръсна (евентуално копираща) пача.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Въпреки многото гледания - Достаааа далеч като реакция от "Дай ми любов"..... :1000 (30):

 

това е от последното участие на Галена, преди да ги спре за известно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истерия си е, сега няма какво да се правим, че не е така. Вярно е и това, че е на ниво дискотека, но все едно другият жанр има други изяви. Колкото до плейбека, ако го нямаше, тя щеше да е категоричния лидер през всички тези години откакто всичко започна с "Нямаш сърце" и "Дяволско желание". Само че няма да се случи, по няколко песни на живо и това е, предполагам за да изкарваш толкова препълнени участия и те да са ти през ден, вече и с детето и жаждата да си лидер в търсене на силни песни, което също е ужасно трудно... Не я оправдавам, но тази формула по този начин би дала резултат само. Иначе или трябва да се поболее или знаете какво... Аз се кефя най-вече, че имаме силна есен и поп фолка продължава да е музика номер едно на държавата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки многото гледания - Достаааа далеч като реакция от "Дай ми любов"..... :1000 (30):

 

това е от последното участие на Галена, преди да ги спре за известно време.

Галена и тя знае как да си прави участията, на всички е ясно, но нека както миналите години й го признавахме всички на нея, сега да признаем и на Преслава. Специално сравнението между двете за 2018г. е неуместно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, гледам сторита, клипчета и в момента става ясно как 2 певици, които масово бяха отписвани тук, а именно Преслава и Камелия направо разбиват и то по начина, по който го правеха в златнте си години. Просто е голям кеф да слушаш как публиката се дере да пее на "Да гори в любов" и "Името ти". Това завръщане на Петя смаза, аз не очаквах такова нещо чак. Участията й в момента трябва да бъдат броени за турне, има толкова хора, че общо взето освен стоиш прав. гледаш и пееш... Камелия пък така ми се иска да я вида на концерта, би ги убила. Ето така се прави, с харизма и як хит! Евала и на двете!

 

 

Абсолютно е така. Камелия мачка така, както не е правила от години насам. Слага в малкия си джоб хитмейкърките Анелия и Емануела, даже ми е смешно изобщо да ги сравнявам.

Преслава е крачка назад заради плейбека, надявам се да й разредят участията и да са повече на живо. Едно вдигане на хонорара, максимум 2 участия в седмицата, още хитове и концерт, така ги виждам нещата за нея. Дано не се върне в удобната позиция на много участия, много плейбек и песни на конвейр.

 

П.П. Тази година обаче най-масовият хит в българската музика няма да е в чалгата. "Чужди усмивки" за моя изненада още не е писнала. Дано изненадат чалгарките в следващите 2 месеца.

А някой хора я обявяваха за провал :whistling:

 

Вчера в Порте 2 пъти и 2-те песни. За сметка на това Шефката не я пуснаха ;D

 

Алисия беше гост, толкова фраш Порте не го бях виждал. Съдираха се на всичките й песни. Вижте сторитата от Порте..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава се събуди с "Пада звезда" и оттогава няма слаба песен (освен сръбския дует, но там е разбираемо). Галена пък в същия период тръгна надолу и разликата между тях, които се беше оформила през 2013-2016, се стопи. Даже мисля, че Преса доминира.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Името ти" си остава най-яката песен за сезона, нормално е да предизвиква интерес. Дано Камс да не се бави много за следващата. Когато има успешни песни пуска следващите по-бързо, по мои наблюдения.

Следващия хит ще е от Биолчев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия беше гост, толкова фраш Порте не го бях виждал. Съдираха се на всичките й песни. Вижте сторитата от Порте..
И аз го забелязах, дори на нетолкова популярни песни като “В кого да се влюбя”
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление спрямо Алисия и аз съм като Янева. Знам, че прави модерни парчета и че има хубава визия... че събира одобрение по участия, но някак не мога да я възприема и това е. Причината е главно, че има много слаб глас, който не може да трогне нито на запис, нито на живо, нито никак - оттам не мога да възприема нейна песен с малки изключения, като "Двойно повече" ми е любима. Има значително израстване от периода на "Палиш", обаче ми е много изкуствено наложена като име и не мисля, че някой ѝ се кефи специално и точно като певчески данни. Да, не е пошла и вулгарна - има изчистена и модерна визия, повече поп парчета дори, приятни клипове, но... не знам какъв фурор може да предизвика точно тя, не знам с какво и защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм казвал, че гледанията на Дай ми любов са прецакани, защото не се показва, а в дискотеките я пеят с глас. Дано я изпее на концерта (или поне част от нея) да видите как цялата зала ще я пее. Тая песен е по-голям хит от Маракеш със сигурност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...