Jump to content


Online: Мария - Кажи й


Препоръчани коментари

Мара направо ме уби тая година. Активност, качествени песни. Нищо, че не се забелязват много.

 

Иначе много различна музика. И като видях - кавър. ТОва обяснява всичко. Иначе текстът е тъп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна и качествена песен. Едва ли ще я слушам много обаче.

+1

Вокалите в началото са същите като в Отново се родих на Деси Слава и в още една друга песен ги имаше май.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Трябваше да остави “Не я познавам тая жена” да си изживее живота. Според мен това й е най-силната песен тази година. Какво е това постоянно бълване от нея при положение,че нищо не й се забелязва от масата..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария тази година наистина разбива! Чудесни и качествени песни, стилни и хубави клипове и този абсолютно не е изключение! Втората й най-добра песен за годината след "Не я познавам тая жена", но трябваше да я пусне на по-късен етап. Много съм доволен! Оригинала съм го слушал, но не мога да си спомня на кой е, не ми харесва толкова колкото нашата.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е брутална! Тази година при Мария няма слабо, жестока песен!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара наистина цепи с продукция на ниво - като музика, клипове и т.н.т.

 

Обаче Чувал ли си за такива си остава най-доброто за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара наистина цепи с продукция на ниво - като музика, клипове и т.н.т.

 

Обаче Чувал ли си за такива си остава най-доброто за годината.

Съгласен на 100%.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината по време на периода “Гущеров” тотално бях отписал Мария и не вярвах, че някога ще пусне свястна песен, но последните два-три проекта са й доста добри. Само малко да забави темпото иначе няма грешка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва особено, най-малко изпяването. Не може ли просто да изпее нормално по-бавна песен както в "Не те обичам" и да забие... Все импровизации, все чудеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имало е потенциал за доста избухващо парче, но не е доизпипан аранжиментът. Ако след втората минута имаше повторение на отсвира и забързване на ритъма щеше да е много яко. В тоя вариант тъкмо да ми допадне и почна умрелият куплет. :1000 (29): Искам ремикс!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що бърза да забие "Не я познавам тая жена", която е топ...и тоя вокал го употребиха като к*рва на TIR паркинг.

 

Още колко пъти?!

 

Не, "Не я познавам.." е топ. Даже клипа ме кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...