Jump to content



Online: Гергана - Само за теб


gogo

Препоръчани коментари

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как да не е комерсиална, това не е балада...

 

Напротив - чист поп, бърза и енергична, лятна готина песен. Заслужава въртене по The Voice , City, Box и BG Music Channel примерно , изцяло, чисто поп, вкл. и клипа, изпяване, текст - всичко. Изцяло ново за Гергана, поздравления.

 

Нощната разходка ме кефи.

 

Абе тая песен ми допадна много. Дори визите и в клипа са много готини, а не просто позиране на плейнове, версачита, мошиновци и не знам си какви.

 

Кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятно и неангажиращо. Няма да за завъртят за съжаление по дискотеките, където в момента се целят повечето от жанра.

Обаче е точно типа песни "Дара", "Невена Пейкова", които спукват от въртене по "нечалга" радиата. За съжаление Гергана я представя на грешната публика и няма да бъде оценена. Иначе тя е изключително приятна като излъчване и поведение, но с тази песен май няма да има успеха, който заслужава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На първо слушане бях в потрес, защото се очакваше нещо по-силно за поредното завръщане. Куплетите са ОК, но двете думи в припева, които се повтарят са голям проблем. Липсва ударност. Иначе така като гледам гледанията, Герчу ако беше пуснала една идея по-комерсиална песен с по-добър текст, можеше да скочи на 150 хилки за 24 часа. Мисля, че за толкова неактивен изпълнител, в момента гледанията са много добри, не е като да няма интерес.

Клипът ми харесва, липсваше този семпъл и обикновен стил на обличане в клипове, че аман от рокли, палта, прашки и бодита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А й съдейки по описанието на клипа в YouTUBE, песента е в памет на автора на музиката и текста, което също дава да се разбере, че едва ли Гергана се цели в хит с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи 70 хиляди за денонощие.

Не е зле, предвид факта че от 2 години и половина нямаше самостоятелна песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направи 70 хиляди за денонощие.

Не е зле, предвид факта че от 2 години и половина нямаше самостоятелна песен.

 

Наистина никак не е зле, изненадан съм.

 

Песента е поредната приятна композиция, която ще остане масово незабелязана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана е сладур. Песента е приятна, но нещо липсва, някаква тяга и градация. Приятно клипче и дотам.

Гера беше супер енергична на сцена и в клипове, танцуваща. Също така пееше и на живо нелошо, не е от бездарните, макар и да не е нещо особено или гласище.

Мислех, че щеше да се завърне с нещо на нивото на "От този момент" или по-добро дори, но дано е другия път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана е сладур. Песента е приятна, но нещо липсва, някаква тяга и градация. Приятно клипче и дотам.

Гера беше супер енергична на сцена и в клипове, танцуваща. Също така пееше и на живо нелошо, не е от бездарните, макар и да не е нещо особено или гласище.

Мислех, че щеше да се завърне с нещо на нивото на "От този момент" или по-добро дори, но дано е другия път.

Радвам се да прочета такъв хубав коментар, че от този на кралица Янева се депресирах. :crybaby: С харизма и приятен глас, Гергана с право си беше от топ-звездите 5 години. Неслучайно сума ти фирми я избираха за рекламно лице на продуктите си. Само мощен глас не е гаранция за успех - една Валентина Кристи и куп други пеещи ромки като нея какво постигнаха? Най-много един албум, пълнеж в "Пайнер" и дотам. Не е и до русите букли, защо една Андреа не постигна подобен на Герганиния бум, след като дебютира само 3 години по-късно, с финанси и подкрепата на Иларионов, в години в които "Пламета" все още беше средство за налагане? Явно в Гергана наистина има нещо, за да е била сред любимците на публиката цяла петилетка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна за слушане песен. Радвам се, че някой има смелост да издава и такива, въпреки, че е ясно, че е обречена на провал във времето, в което живеем.

Само припева е скучен.

И Гери излъчва ефна доброта и невинност. Дано пожъне успех Гергана. Писна ми от коври във фолк...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...