Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Изглежда доста пълно, всъщност. Мисля, че паузата от 1 година миналата година добре се отрази. И от доста места гледах на живо, хората се засъбуждаха :D Диваци

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница на живо ли беше, не успях да преценя, но наистина приема и беше много силен, но сега се появи Теда и обра и тя овациите.

 

Засега Теда и Яница са номер 1,Илиян и Ваня след тях, а петоеката закрива Джордан.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че основни играчи в жанра пеят на плейбек, защото билетите са купени на килограм от ДПС и раздадени на произволни хора безплатно. Певиците са наясно с това и просто няма защо да си дават зор за случайници.

 

Вие друго обяснение имате ли?

 

Както се продаваха по 100-200 билета на седмица и изведнъж залата пълна. Как става тоя номер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди беше приета бурно но песните, които пее са видимо непознати на публиката... И май е на плейбек. Дори на София до Банско не и се получи... На Топ най много и пеят...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе нищо не опрадвава плейбека на динозварите, които имат песни емблеми, а се излагат. Ваня и Яница пеят на живо, те не можаха...

 

Ох, за какво има толкова дълъг микс тая, как псоле да ходят нормални хора...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както се продаваха по 100-200 билета на седмица и изведнъж залата пълна. Как става тоя номер?

Нали разбрахме как - с покани и помощ от ДПС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До този момент концерта е пълен провал. Големи имена на плейбек, както и почти всички останали, слаби приеми. И като добавим запълнената с покани зала е достатъчно показателно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че основни играчи в жанра пеят на плейбек, защото билетите са купени на килограм от ДПС и раздадени на произволни хора безплатно. Певиците са наясно с това и просто няма защо да си дават зор за случайници.

 

Вие друго обяснение имате ли?

 

Както се продаваха по 100-200 билета на седмица и изведнъж залата пълна. Как става тоя номер?

Аферин, машаллах, ашк олсун!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо й е толкова дълъг микса на тази, пак питам!!! Това не е нормално, естествено, че никоя национална телевзия няма да го излъчи... Това е 4-та песен, еби му майката. Ивана не пееше толкова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инфото за ДПС не беше ли за 2500 билета? Дори и евентуално да е вярно залата е мнооого по-пълна. Минимум 7000-8000, мисля че имат повече и от първия концерт в Арена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инфото за ДПС не беше ли за 2500 билета? Дори и евентуално да е вярно залата е мнооого по-пълна. Минимум 7000-8000, мисля че имат повече и от първия концерт в Арена.

Половината зала не беше пусната за продажба. За кво говорим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...