Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Снимай трибуните де....

 

Че ние от клипчето на свободно разхождащият се долу на терена Пламен Георгиев видяхме какво има в залата и на трибуните... :whistling:

 

2015-та имаше много повече хора от средата на залата назад...

Снимал съм ги на Емилия. Утре ще ги кача. Учудващо за мен е почти пълно. 4/5 от залата е пълна.

 

Глория изглеждаше страхотно и пя много добре, но много лош избор на песни. И двете непознати за масата

 

Сега Райна се фичи. Едва се търпи. Подава, но никой не пее нито на Зле те чувам нито на бразилка. Пълно безразличие. Беше оставила Зле те чувам за финал.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де бе, дай някакъв линк на чичо Фокс. Не сме всички с USB вход на тила... :1000 (30):

От средана назад е празно. Отпред и встрани двата сектора има хора. Ама то и миналата година бяха толкова.

Ето ти бачкащ от Фейсбук

https://www.facebook.com/sabrina.kyoybashie...11465109099209/

 

С Инстаграм няма да можеш да се оправиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимал съм ги на Емилия. Утре ще ги кача. Учудващо за мен е почти пълно. 4/5 от залата е пълна.

 

Глория изглеждаше страхотно и пя много добре, но много лош избор.

 

Сега Райна се фичи. Едва се търпи. Подава, но никой не пее нито на Зле те чувам нито на бразилка. Пълно безразличие

 

Да пуснеш лайф за деска, ако не е много резил :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимал съм ги на Емилия. Утре ще ги кача. Учудващо за мен е почти пълно. 4/5 от залата е пълна.

 

Глория изглеждаше страхотно и пя много добре, но много лош избор.

 

Сега Райна се фичи. Едва се търпи. Подава, но никой не пее нито на Зле те чувам нито на бразилка. Пълно безразличие

 

А нали уж бразилката беше голям хит. Видя се колко е такъв. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динозаврите Емилия и Глория - плейбек. Пълен резил. Райна започна на плейбек, "Зле те чувам" - на живо. Беше се надъхаха на нея, но едвам успя да накара малко да ѝ попеят.

Почитателите на първите две, ако не ги съсипят от критики значи са ебати тъпите фенове. Ако Десислава не пее на живо няма да ѝ пестя критики. Дано не ме кара да стигам до там...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Динозаврите Емилия и Глория - плейбек. Пълен резил. Райна започна на плейбек, "Зле те чувам" - на живо. Беше се надъхаха на нея, но едвам си успя да накара малко да ѝ попеят.

Почитателите на първите две, ако не ги съсипят от критики значи са ебати тъпите фенове. Ако Десислава не пее на живо няма да ѝ пестя критики. Дано не ме кара да стигам до там...

Глория си беше на живо жената ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо лъжете ?

Амброжка беше лайф и се пееше и на бразилка и много на Зле те чувам. Тя е на почти година.

 

Голям резил за плейбека и за това, че прекалено много даваше на публиката на "Зле те чувам". Но наистина на последните 2 песни си имаше реакция и яко пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота на пълна зала да не могат да накарат хората да реагират

 

После искат хората да им ходят на концертите. Сега е пълна залата,но догодина може да не е заради такива плейбеци. Нали гърбавата Емилия е с много претенции ето я на плейбек .... пача!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срамота на пълна зала да не могат да накарат хората да реагират

Ами дотук все непознати песни на легенди или безсрамен плейбек на хитове... Пайнер и стадиона Васил Левски да напълнят пак са склонни да се прецакат по подобни начини.

 

Според мен с напредването на концерта ще се оправи положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория си беше на живо жената ..

Абе, нали съм в залата. Пълен плейбек.

За сравнение с "краварката", както я наричате тук Татяна - сега жената пее на живо, пък нека е треторазрядна. Заслужава адмирации. От мен браво!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...