Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Вчера май имаше към стотина останали като ходих да купя. Човек ще рече, че залата ще се пръска, ама да видим довечера. :1000 (29):

Отивам да купувам тогава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обърках темите. :roll1: :roll1:

Във всички теми ли ще нацвъкаш Пепе... Потресен съм! :gun_bandana: :1000 (29):

 

Сцената май ще е хубава. Поне са увисили някакви квадрати. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във всички теми ли ще нацвъкаш Пепе... Потресен съм! :gun_bandana: :1000 (29):

 

Сцената май ще е хубава. Поне са увисили някакви квадрати. :3fdb8960598fa63e:

Всяка година имат една и съща сцена - как им не омръзна не знам :mf_surrender: Трябва да я направят по-разчупена и с коридори към публиката, по които певиците да се разхождат между хората.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка година имат една и съща сцена - как им не омръзна не знам :mf_surrender: Трябва да я направят по-разчупена и с коридори към публиката, по които певиците да се разхождат между хората.

Как ще се разхождат между хората, като целта е максимално да изрежат кадри от празната зала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във всички теми ли ще нацвъкаш Пепе... Потресен съм! :gun_bandana: :1000 (29):

 

Сцената май ще е хубава. Поне са увисили някакви квадрати. :3fdb8960598fa63e:

Няма, само тука. Кой видял видял. :3fdb8960598fa63e:

Надявам се, че Пепе довечера ще компенсира тъпотата си с микса, който й предложих. :gun_bandana: Иначе жална й майка. :gun_bandana:

 

Ти ще влезеш ли в ролята на Рама репортер? :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще се разхождат между хората, като целта е максимално да изрежат кадри от празната зала?

Ааа тва не е проблем за тях. Най-редовно при монтажите от концерти някоя чалгарка е на сцената и в следващия кадър се окаже в публиката :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа тва не е проблем за тях. Най-редовно при монтажите от концерти някоя чалгарка е на сцената и в следващия кадър се окаже в публиката :1000 (29):

Или площадът в Благоевград се озовава на плажа в Бургас :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоти тяло ще бъде с тоалет от бранда HM от специалните коледни намаления. :girl_witch:

Промоция - гащеризон и чаршаф за 19 лв. в мол Сердика. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще разкърша снага под звуците на този вселенски хит.За песента с Фики ще пропусна хаха.Нямам търпение да я видя вече, искам да видя дали наистина е започнала да влиза във форма.Ще пусна лайв на нейното изпълнение. :Vishenka_05:

И аз ще бъда там. Но ми се струва, че няма да се изкефя на появата на Десислава. Все ми се искаше да изпълнят с Джордан "Ангелите плачат", но май ще представя циганиите... Дано поне чуем някой златен хит като "Птица скитница".

 

Надеждата ми остава в Сопранките. Много ще се изкефя, ако изпълнят песента с Миро. Не ми омръзва тази песен! :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз ще бъда там. Но ми се струва, че няма да се изкефя на появата на Десислава. Все ми се искаше да изпълнят с Джордан "Ангелите плачат", но май ще представя циганиите... Дано поне чуем някой златен хит като "Птица скитница".

 

Надеждата ми остава в Сопранките. Много ще се изкефя, ако изпълнят дуета с Миро. Не ми омръзва тази песен! :Vishenka_05:

Няма да участват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Тоти може да й ядете диарията. Шоуто й струва над 3000 лв!

Може, вече си намери нов тъпкач, който не се занимава с краварство, а с по-доходоносен бизнес. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига пък и ти сега... Може и да ги вместят някъде.

Някой тук беше казал,че са отпаднали. Пък и дори да участваха щяха да са първи и да изпеят нещо народно,а сега нали първа щяла да бъде Емилия? :1000 (29): По-добре,че няма да участват,отсега знам какъв ще е контингента на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може, вече си намери нов тъпкач, който не се занимава с краварство, а с по-доходоносен бизнес. :3fdb8960598fa63e:

Нов ли има? Онзи, с когото ходи по почивки, го заряза отдавна май!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес ли е това нещо, което ще нарекат концерт за РД? :scratch: Обърках темите нещо, но нищо.

 

Е, поне ще видим довечера, за какво се появи, за да се излага в Брадъра Преслава. Концертът ще ни даде нужните отговори...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли парченца несмелена храна в нея? Ако има, може. Аз смилам желязо, цинк, мед, молибден... :vur:

Парчета злесдъвкани кебапчета :D Абе, яко рекламират по Планета некви Харманлийски кебапчета. Да не би те да спонсорират концерта? :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промоция - гащеризон и чаршаф за 19 лв. в мол Сердика. :3fdb8960598fa63e:

Шегата настрана, ама тя наистина си напазарува от намаленията на HM в Парадайз оня ден. :1000 (29):

 

И аз ще бъда там. Но ми се струва, че няма да се изкефя на появата на Десислава. Все ми се искаше да изпълнят с Джордан "Ангелите плачат", но май ще представя циганиите... Дано поне чуем някой златен хит като "Птица скитница".

 

Надеждата ми остава в Сопранките. Много ще се изкефя, ако изпълнят песента с Миро. Не ми омръзва тази песен! :Vishenka_05:

Аз си мисля, че ще ни изненада приятно.Никой не очакваше “Мъжете всичко искат” преди 2 години, а тя ни изненада много приятно /въпреки неадекватното поведение/.Най-вероятно е да чуем “Птица-скитница”+“Много съм добра”.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шегата настрана, ама тя наистина си напазарува от намаленията на HM в Парадайз оня ден. :1000 (29):

Няма лошо. Може за вкъщи и разни спортни облекла.

 

Парчета злесдъвкани кебапчета от изпражненията на фолк певицата Татяна! :ba:

Дано да осее сцената с килим от това :D Е тогава ще закрие концерта наистина. Макар че ехидното Пепи няма да се уплаши от това и ще излезе с цената на всичко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма лошо. Може за вкъщи и разни спортни облекла.

 

 

Дано да осее сцената с килим от това :D Е тогава ще закрие концерта наистина. Макар че ехидното Пепи няма да се уплаши от това и ще излезе с цената на всичко.

 

Между другото имам усещането, че ти наблягаш на кебапчета и пържоли. Вярно ли е?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...