Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

А, да, по-големи сме били с 10 години, го казва сякаш те са на 9 и трябва да им прощаваме за техния хейт и заяждания.

Купете им ново беберонче за Коледа да посмучкат, че едва ли друго ще успеят... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее луди ли са ? Защо така гадно са отрязали участието на Галена ? Нито биса и го има, нито сладките гафчета с Цветелина ? Много голяма разлика има приема в залата и това което излъчват по Планета....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее луди ли са ? Защо така гадно са отрязали участието на Галена ? Нито биса и го има, нито сладките гафчета с Цветелина ? Много голяма разлика има приема в залата и това което излъчват по Планета....

С "Маракеш" изпълнението става твърде дълго (близо 20 минути). Те едва се навиха да излъчат "Шефката" под натиск от заплахи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С "Маракеш" изпълнението става твърде дълго (близо 20 минути). Те едва се навиха да излъчат "Шефката" под натиск от заплахи.

 

То защото тяхното ефирно време е толко ценно и скъпо... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: А в Ютюб какво им е оправданието да го няма ? :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С "Маракеш" изпълнението става твърде дълго (близо 20 минути). Те едва се навиха да излъчат "Шефката" под натиск от заплахи.

 

хахахахахха, натиска и заплахите идват от други хора ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни ми бяха 4-те биса на Преслава и си пуснах специално клипа да видя...

Това, че изпя 4 песни след 1-минутно просене на един РЕАЛЕН бис, не значи, че бисовете са 4. Беше си 1 - преди "Лъжа е" и от там тя си подхвана да пее 3-4 песни, за които се сети. Никъде между тези песни нямаше бисове, защото просто те тръгваха като автоматично една след друга.

А това накрая "не ми пляскайте" и "мога и още" беше много тъжно...

Да!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Би било сюблимно! :Vishenka_05: Разбира се, само ако беше направила микс от "Благодаря ти, Господи", "Долу-горе" и "Тая малката"! :3fdb8960598fa63e:

Бленувам за Благодаря ти, Господи на концерт! С който ще кючек да го миксира - може и с Албански валс!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четем ли коментари под 3 част от концерта в тубата как Пресли е смазала Галош? Екзалтирани ли сме, че Галена вече не е над Емануела, Анелия и Джена :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четем ли коментари под 3 част от концерта в тубата как Пресли е смазала Галош? Екзалтирани ли сме, че Галена вече не е над Емануела, Анелия и Джена :1000 (6):

 

:roll1: :roll1:

 

Няма как да сме екзалтирани при положение, че изглежда отново си почнал да бараш непозволени субстанции.

 

 

Анелия беше жив леш на този концерт, уж големият й хит - тотален балон, а тя и по принцип е толкова зле с главата, че не вълнува никой истински. Ако към днешна дата имаше награди, считай че положението при нея щеше да е..........такова, каквото беше на последната анкета на Пайнер - тотал щета. Галена, Преслава, Деси Слава, Емануела - всички бяха над нея по вот. Няма да е по-различно и сега.

 

 

Джена с кое е над Галена? "Феноменален" ги навира в кучи гъз по популярност последните песни и на двете.

 

Преди малко гледах Галена в концертния брой на "Автограф". Тук по default, се внушава, че се приела много зле, а като подава към публиката на "Дай ми любов", в залата всички пеят с пълно гърло. Ма не знам, може да е монтаж..... :cheers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

 

Няма как да сме екзалтирани при положение, че изглежда отново си почнал да бараш непозволени субстанции.

Анелия беше жив леш на този концерт, уж големият й хит - тотален балон, а тя и по принцип е толкова зле с главата, че не вълнува никой истински. Ако към днешна дата имаше награди, считай че положението при нея щеше да е..........такова, каквото беше на последната анкета на Пайнер - тотал щета. Галена, Преслава, Деси Слава, Емануела - всички бяха над нея по вот. Няма да е по-различно и сега.

Джена с кое е над Галена? "Феноменален" ги навира в кучи гъз по популярност последните песни и на двете.

 

Преди малко гледах Галена в концертния брой на "Автограф". Тук по default, се внушава, че се приела много зле, а като подава към публиката на "Дай ми любов", в залата всички пеят с пълно гърло. Ма не знам, може да е монтаж..... :cheers:

 

 

Ама защо използваш концерта за това коя с какви позиции е през цялата година. Анелия и когато бе Певица на годината бе невзрачно приета. Сефте. И все пак забива по едни от най тоталните хитове последните години. Пък нека не и се радват мангалите и олигофрените на тъпите пайнерски концерти.

Гот ми е, Дай ми всичко, Генерал, Зоопарк, Бръм, Моят мъж - и всичко това за последните 3 години!!! А и като поведение на сцената е светлинни години пред Галена, както ясно се видя и на концерта. Всяко движение и е нокаут.

 

Джена тази година е с 2 тотални самостоятелни хита - Хулиган и Яко ми е. Яко ми е нямаше първите дни гледания от порядъка на 200-300 ка, но както виждаме ги задържа. Във времето ще се докаже като не по малък хит от Феноменален, дори и да изостане малко като гледания. Вчера на фирменото ни парти във Веселото село в Борисова градина Яко ми е беше химна. После в Плаза - Яко ми е 3 пъти!!! Джена или СМЪРТ! Сам си избери! :pokey: Диагноза ти също и се получи добре, макар и да не бе тотален хит. Песните и са различни една от друга.

 

А Галена си остава с кючека Феноменален... И сезонните Дай ми и Маракеш...

 

 

Топ 5 за 2018:

1.Преслава

2.Емануела

3.Джена

4.Анелия

5.Галена/Цура/Емилия

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как по точно се става номер едно за 2018 с един мегахит?

 

И забележи - "пък нека не се радват мангалите и олигофрените на тъпите пайнерски концерти".

Значи, когато се радват и пеят "Да гори в любов" мангалите и олигофрените на тъпите пайнерски концерти, правим заключението, че песента е мегахит. Но, когато заспиват на уж мегахита "Зоопарк.", НЕКА да не го зачитаме. :whistling: Нека си ги нагласяме нещата в тоя живот, както ни изнася, само Галена да е най-зле. Нещо от този сорт се получава. :3fdb8960598fa63e:

 

Да питам - къде изобщо й се радват хората на въпросната песен, освен избухването в първите 2-3 месеца по клубовете? Навън не съм я чул никъде, на концерта -жив леш, иначе е мегахит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как по точно се става номер едно за 2018 с един мегахит?

Един мегахит, но то какъв - 11 милиона за 3 месеца. Тотален рекорд в чалгата! Подкрепен с един стабилен хит в лицето на Обратно в играта. Подкепен с безапелационния вот в полза на Преслава в анкетата в страницата на Планета във ФБ. Подкрепен с пробива и в Македония с версията си на Шушана. Подкрепен от интереса на сръбския и колега Кеба. Подкрепен с медийния интерес около раждането и. И макар най маловажно - приема и на концерта беше на съвсем друго измерение от всички останали певици. Все едно и бяха подгряващи колежките и...

 

 

Нима ти навремето заради един дует (Пей сърце) не изкарваше Галена най силна за 2016... А и Анелия , и Деса бяха с много по големи заслуги!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За годината

 

1. От София до Банско

2. Да гори в любов

3. Грешка беше

4. Топ и Зоопарк

5. Шефката

 

4 и 5 може да се разместят

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена: Всички скандираха моето име!

Хахахах пък и нагла от всичкото нагоре. Сигурно си е отишла по време на изпълнението на Преслава :3fdb8960598fa63e:

Заминала си е насрана за пореден път,че е подгрявала преди да излезе истинската звезда на вечерта! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...