Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Сега гледам изпълнението на Преслава. :roll1:

 

Публиката пее супер силно "Да гори в любов" обаче почти никой не се кефи. Kато снимат залата, не виждам хората да избухват, да танцуват, да откачат. Седят като изтокани и пеят.

 

Я вижте тука за какво откачане става въпрос:

 

 

Приемът на "Не се изтриваш" очаквах да е по-лош от описанията тук, а той никак не е зле.

 

Перушината по ръцете й е потресаваща, уж беше почнала да се облича на ниво, а това тук ... :mf_surrender:

 

Гласът й на "Да гори" и "Не се изтриваш" звучи много повехнал. След това на акапелата обаче е абсолютен ТОП, сякаш успя да се разгрее.

 

Бисът беше страхотен, личи си, че хората я обичат. Като говори, знае какво да каже и не досажда с излишни речи като основната си конкурентка.

 

Ако ме целуне, съм склонен отново да й стана фен, обаче ме е страх да не ми изкара окото с този нос. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни ми бяха 4-те биса на Преслава и си пуснах специално клипа да видя...

Това, че изпя 4 песни след 1-минутно просене на един РЕАЛЕН бис, не значи, че бисовете са 4. Беше си 1 - преди "Лъжа е" и от там тя си подхвана да пее 3-4 песни, за които се сети. Никъде между тези песни нямаше бисове, защото просто те тръгваха като автоматично една след друга.

А това накрая "не ми пляскайте" и "мога и още" беше много тъжно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е уникална! 3 планирани песни + 4 златни хита на бис - цял концерт в концерта. :D Без особени усилия размаза всички плейбекчийки с кухи лъскави шоута. И не, нямам предвид само Галя, примерно Емилия също се изложи много - 1000 човека изкарала на сцената, лъскаво, шикозно, а 0% пеене на живо. Смядовката поне си направи труда да изпее 1 от 3-те си песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни ми бяха 4-те биса на Преслава и си пуснах специално клипа да видя...

Това, че изпя 4 песни след 1-минутно просене на един РЕАЛЕН бис, не значи, че бисовете са 4. Беше си 1 - преди "Лъжа е" и от там тя си подхвана да пее 3-4 песни, за които се сети. Никъде между тези песни нямаше бисове, защото просто те тръгваха като автоматично една след друга.

А това накрая "не ми пляскайте" и "мога и още" беше много тъжно...

Тъжно беше за всички останали пръдли, за нашата най-вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни ми бяха 4-те биса на Преслава и си пуснах специално клипа да видя...

Това, че изпя 4 песни след 1-минутно просене на един РЕАЛЕН бис, не значи, че бисовете са 4. Беше си 1 - преди "Лъжа е" и от там тя си подхвана да пее 3-4 песни, за които се сети. Никъде между тези песни нямаше бисове, защото просто те тръгваха като автоматично една след друга.

А това накрая "не ми пляскайте" и "мога и още" беше много тъжно...

Какво пък тъжно има? Тъжен е плейбека и тоталната излагация на гласища като Емилия, Глория и Деси Слава (не им се случва за първи път).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво пък тъжно има? Тъжен е плейбека и тоталната излагация на гласища като Емилия, Глория и Деси Слава (не им се случва за първи път).

 

Не по-малко тъжен е плейбека по участията на Преслава. Особено когато ти и феновете ти имате претенции, че си най-голямата звезда на фолка и си ненадминат талант и глас. Тъжно е когато винаги и с всички средства я оправдавате, дори когато се е издънила за нещо. Тъжно е да принизявате нарочно други изпълнители само и само любимката да е винаги номер едно, защото ако случайно някоя я мине ще си вземете съседни стаи в психиатрията.

 

Не отричам излагацията на изброените от теб, но защо не те чух да коментираш плейбеците на Преслава по участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не по-малко тъжен е плейбека по участията на Преслава. Особено когато ти и феновете ти имате претенции, че си най-голямата звезда на фолка и си ненадминат талант и глас. Тъжно е когато винаги и с всички средства я оправдавате, дори когато се е издънила за нещо. Тъжно е да принизявате нарочно други изпълнители само и само любимката да е винаги номер едно, защото ако случайно някоя я мине ще си вземете съседни стаи в психиатрията.

 

Не отричам излагацията на изброените от теб, но защо не те чух да коментираш плейбеците на Преслава по участия?

Ами хитра е жената. Знае че един концерт събира в пъти повече публика, внимание и медиен отзвук и е нормално да вложи усилия да се представи максимално добре. Още повече че им остана само по един концерт годишно. За разлика от някои други, които уж все пеят на живо на участия, а им пречи да си отворят устата за 10 минути на голям концерт. И не, не оправдавам плейбека по участия, но определено бих предпочел ако има такъв да е на участие, отколкото на концерт.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, като гледам какво е останало от гласа й ("Да гори" и "Изтриваш"), мисля, че е по-добре наистина да си остане с плейбека по участия. Ако трябва по 3-4 пъти в седмица да се дере на живо, съвсем нищо няма да остане от таланта й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз, като гледам какво е останало от гласа й ("Да гори" и "Изтриваш"), мисля, че е по-добре наистина да си остане с плейбека по участия. Ако трябва по 3-4 пъти в седмица да се дере на живо, съвсем нищо няма да остане от таланта й.

Не знам, може да е от самите песни. Особено "Не се изтриваш" е много накъсана и наблъскана и се пее с усилия. Виж после на акапелните изпълнения колко добре звучи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче, тъжно е и че с Конди влагате толкова много енергия и време за плюене по Преслава. И то в толкова силен за нея период. Честно ти казвам, мисля да преустановя влизането във форума само заради вас.

Заяждане с Преслава във фейса, писане на злобни мейли до някви жълти сайтове, нон стоп хейт във форума...

Разбирам да има ирония, заяждане на моменти, подмятания ... ама тва вашето не се трае вече.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на Преси е пораздран, но гледайки видеото от концерта, с тъга установявам, че така и не се намери някоя да се доближи до нея като сценично присъствие, самочувствие на сцената и излъчване на звезда. А толкова ми се искаше да бъде бутната...

 

При Галя нещата не изглеждат дотам сериозни, особено с някакви глупави речи, като че ли не стъпва с този замах, който има Пресата. Анелия и тя една неадекватна, Емануела по-става, но така и не пропя на живо, а Джена неубедителна, че и тя с плейбеци. Нито една не изкара от златния ръкав едно стабилно ретро парче, ама не като Деса да го блее, ами да забие сериозно, та да видим какво е останало. Нямат акъл и това е. Една "Утешителна награда" можеше и да свърши работа, или "Само мене нямаш", или "Да те бях ранила"/ "Да видя какво е". Но едно си баба знае, едно си бае. Както вече казах, ще гледаме още дълго широки ехидни усмивки на лидерки, които да закриват!

 

Антифенка съм на Преслава, но не мога да се правя на глуха и сляпа! А мадам Калуд, която дори не се яви, ме вбесява още повече. При толкова слаб концерт, едно хубаво "Шампанско", заедно с "Като на 17" и "Твое копие", щеше да покаже, че не е чак толкова загубена! Луузърка! :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хитра е жената. Знае че един концерт събира в пъти повече публика, внимание и медиен отзвук и е нормално да вложи усилия да се представи максимално добре.

Хитра? Нали е светиня, не притежаваща лукавост и задни мисли?

И коя голяма певица не пее цяла година, за да се представи добре в десетте си минути от един концерт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче, тъжно е и че с Конди влагате толкова много енергия и време за плюене по Преслава. И то в толкова силен за нея период. Честно ти казвам, мисля да преустановя влизането във форума само заради вас.

Заяждане с Преслава във фейса, писане на злобни мейли до някви жълти сайтове, нон стоп хейт във форума...

Разбирам да има ирония, заяждане на моменти, подмятания ... ама тва вашето не се трае вече.

 

Прав ти път, не ни трябваш. :cv:

 

Денис е на същото мнение. :aj:

 

Щял да спре да влиза заради нас, ще го накривиш на някой сякаш. Прати ни Симона, да я оправим и нея. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на Преси е пораздран, но гледайки видеото от концерта, с тъга установявам, че така и не се намери някоя да се доближи до нея като сценично присъствие, самочувствие на сцената и излъчване на звезда. А толкова ми се искаше да бъде бутната...

 

При Галя нещата не изглеждат дотам сериозни, особено с някакви глупави речи, като че ли не стъпва с този замах, който има Пресата. Анелия и тя една неадекватна, Емануела по-става, но така и не пропя на живо, а Джена неубедителна, че и тя с плейбеци. Нито една не изкара от златния ръкав едно стабилно ретро парче, ама не като Деса да го блее, ами да забие сериозно, та да видим какво е останало. Нямат акъл и това е. Една "Утешителна награда" можеше и да свърши работа, или "Само мене нямаш", или "Да те бях ранила"/ "Да видя какво е". Но едно си баба знае, едно си бае. Както вече казах, ще гледаме още дълго широки ехидни усмивки на лидерки, които да закриват!

 

Антифенка съм на Преслава, но не мога да се правя на глуха и сляпа! А мадам Калуд, която дори не се яви, ме вбесява още повече. При толкова слаб концерт, едно хубаво "Шампанско", заедно с "Като на 17" и "Твое копие", щеше да покаже, че не е чак толкова загубена! Луузърка! :unsure:

Мадам Калуд щеше да е в топ 3 по прием. Публиката чакаше да избухне на някой. Ама като й е толкова акъла. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Калуд щеше да е в топ 3 по прием. Публиката чакаше да избухне на някой. Ама като й е толкова акъла. :mf_surrender:
И аз така мисля, още повече, че щеше да забие мощно и трите песни "пълен лайв". Акъл явно няма, старческо оглупяване само!

Калудо, Калудо... А едно време всички ти трепереха! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче, тъжно е и че с Конди влагате толкова много енергия и време за плюене по Преслава. И то в толкова силен за нея период. Честно ти казвам, мисля да преустановя влизането във форума само заради вас.

Заяждане с Преслава във фейса, писане на злобни мейли до някви жълти сайтове, нон стоп хейт във форума...

Разбирам да има ирония, заяждане на моменти, подмятания ... ама тва вашето не се трае вече.

Махай се, услуга правиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, още повече, че щеше да забие мощно и трите песни "пълен лайв". Акъл явно няма, старческо оглупяване само!

Калудо, Калудо... А едно време всички ти трепереха! :gun_bandana:

Тези времена безвъзвратно отминаха, лелче.

Не ме е яд, че от Пайнер системно я прецакваха през 2007-2008, яд ме е че после сама се заби с хиляди грешни ходове и стратегии. Тя реално (за мен), ако не броим краткото пробуждане през 2015, от поне 4-5 години няма активна кариера. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Махай се, услуга правиш!
Е, хайде сега... Дайте да останем четирима човека тук! :mf_surrender:

 

Може ли да погледнем към небето и за мъничко са сме по-добри?! :Vishenka_05:

 

 

Кои песни на леля Кюфтана харесваш, Джудженка?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче, тъжно е и че с Конди влагате толкова много енергия и време за плюене по Преслава. И то в толкова силен за нея период. Честно ти казвам, мисля да преустановя влизането във форума само заради вас.

Заяждане с Преслава във фейса, писане на злобни мейли до някви жълти сайтове, нон стоп хейт във форума...

Разбирам да има ирония, заяждане на моменти, подмятания ... ама тва вашето не се трае вече.

 

А защо не каза нищо за Фаст, когато си призна, че правил мизерии на Галена? Тогава не каза, че искаш да напускаш. Нищо не каза и когато тук пожелаха да я видят в ковчег и се подиграваха за баща й. Дразните се когато ви изнася на вас. Много сте избирателни щом става дума за Галена и Преслава. Какво очакваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези времена безвъзвратно отминаха, лелче.

Не ме е яд, че от Пайнер системно я прецакваха през 2007-2008, яд ме е че после сама се заби с хиляди грешни ходове и стратегии. Тя реално (за мен), ако не броим краткото пробуждане през 2015, от поне 4-5 години няма активна кариера. :mf_surrender:

През 2008 беше жестоко прецакана, Калинка! И ние знаем заради чий претенции!

 

Макар наистина да си прав за липсата на активна и сериозна кариера вече, пак щеше да е в топ 5 по прием на сборния концерт на уж актуалните. Смятай какво е да си мега Кюфтана! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...