Jump to content



17 години Планета ТВ


Препоръчани коментари

Стелче, тъжно е и че с Конди влагате толкова много енергия и време за плюене по Преслава. И то в толкова силен за нея период. Честно ти казвам, мисля да преустановя влизането във форума само заради вас.

Заяждане с Преслава във фейса, писане на злобни мейли до някви жълти сайтове, нон стоп хейт във форума...

Разбирам да има ирония, заяждане на моменти, подмятания ... ама тва вашето не се трае вече.

Дори да не го признават, тях вътрешно ги е яд на собствената си любимка че не мачка така както Преслава, и си го изкарват на нея защото е удобна жертва. После Пресовите сме били такива и онакива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2008 беше жестоко прецакана, Калинка! И ние знаем заради чий претенции!

 

Макар наистина да си прав за липсата на активна и сериозна кариера вече, пак щеше да е в топ 5 по прием на сборния концерт на уж актуалните. Смятай какво е да си мега Кюфтана! :Vishenka_05:

И не знам защо реши точно като влезе във форма, да се дистанцира от кариерата. Лишена от логика е леличката ни, както винаги. :Vishenka_05:

 

Трябваше да се появи на концерта с отлепена мигла и полузатворено око и да каже: Колеги, нали трябваше и аз да съм на плейбек, бе? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами хитра е жената. Знае че един концерт събира в пъти повече публика, внимание и медиен отзвук и е нормално да вложи усилия да се представи максимално добре. Още повече че им остана само по един концерт годишно. За разлика от някои други, които уж все пеят на живо на участия, а им пречи да си отворят устата за 10 минути на голям концерт. И не, не оправдавам плейбека по участия, но определено бих предпочел ако има такъв да е на участие, отколкото на концерт.

 

Това не е до хитрост. Неуважение е към феновете дето ти ходят по участията. Каква певица си ако чакаш един път в годината да отидеш на концерт за да се покажеш? Мен лично ме дразни това в Преслава. Особено, когато се сетя какъв глас вадеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да се появи на концерта с отлепена мигла и полузатворено око и да каже: Колеги, нали трябваше и аз да съм на плейбек, бе? :3fdb8960598fa63e: [/b]
Би било сюблимно! :Vishenka_05: Разбира се, само ако беше направила микс от "Благодаря ти, Господи", "Долу-горе" и "Тая малката"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, хайде сега... Дайте да останем четирима човека тук! :mf_surrender:

 

И какво сме виновни ние, че нервите не му издържат?

 

Щял да напуска понеже много се плюело по Преслава, това звучи несериозно. Проблемът е в него, по известните личности цял живот се плюе.

 

Стела му е отговорила много на място. Като смачкват Галена, не ще да напуска, ама като напиша статия за Преслава до ХотАрена и стана тъжно положението. Лицемер!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато аз писах до клюкарските сайтове преди години, Галеновите ме изкарваха психично болен, обсебен и тн. а сега те правят същото. :mf_surrender:

 

Положението е отчайващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересни ми бяха 4-те биса на Преслава и си пуснах специално клипа да видя...

Това, че изпя 4 песни след 1-минутно просене на един РЕАЛЕН бис, не значи, че бисовете са 4. Беше си 1 - преди "Лъжа е" и от там тя си подхвана да пее 3-4 песни, за които се сети. Никъде между тези песни нямаше бисове, защото просто те тръгваха като автоматично една след друга.

А това накрая "не ми пляскайте" и "мога и още" беше много тъжно...

Абсолютно изпросен. Пък и ясно се чува как 5-6 човека от агитката и се дерат, докато не започнат още 5-6 и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато аз писах до клюкарските сайтове преди години, Галеновите ме изкарваха психично болен, обсебен и тн. а сега те правят същото. :mf_surrender:

 

Теб Галена не те е обиждала.

 

Преслава лайква коментари с обиди по мой адрес, показва се като простачка. Аз съм лично засегнат в случая, на теб Галя нищо не ти е направила.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб Галена не те е обиждала.

 

Преслава лайква коментари с обиди по мой адрес, показва се като простачка. Аз съм лично засегнат в случая, на теб Галя нищо не ти е направила.

Не те е обидила директно, а ти си сам си го навлече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава нали веднъж беше казала, че видяла как Галена лайква коментар с нехубави думи за първата и й станало много болно, обидно. И на мен така ми стана, нормална човешка реакция. Тогава Преслава изрази недоволството си, защо аз да нямам право да изразя моето сега?

 

И затва я наклепах яко. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава нали веднъж беше казала, че видяла как Галена лайква коментар с нехубави думи за първата и й станало много болно, обидно. И на мен така ми стана, нормална човешка реакция. Тогава Преслава изрази недоволството си, защо аз да нямам право да изразя моето сега?

 

И затва я наклепах яко. :happyppl:

Това разбирам, но не разбирам защо да не признаем, че тази година Преси надскочи категорично Галя, така както се случи с Галя над Преса през 2014, 2012, 2015...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си толкова голям експерт на тема правопис, защо не захапа и Емануела? :whistling:

В нейния пост имаше много по-фрапиращи грешки.

 

То имаше два акцента в коментара ми - правописа и лицемерния популизъм. И двете неща бяха дразнещи, но второто повече.

 

Захапах Преси заради теб главно и заради другите ти съфенове, които дразнехте нарочно цяло лято и есента мен и Стела. Приеми го като личен поздрав за вас и най-вече теб. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се бяхте спрели навреме с натрапването на "Шефката", никой нямаше да ви каже нищо.

 

Лъжа. Вие почнахте с непризнаването на истината и принизяването на песента/Галена още в първите седмици след премиерата. Ние почнахме да ви отвръщаме, вие - на нас и така неусетно превърнахме песента в тема №1 на Рамания за 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се бяхте спрели навреме с натрапването на "Шефката", никой нямаше да ви каже нищо.

 

Какво натрапване? Тук е свободен форум за поп - фолк. Има забрани да се пише за определени песни ли? Вас ли да питам за коя да пиша? Ами мен като не ме кефи нещо го подминавам и не чета. А вие едва ли не искате да забраните на хората да пишат за нещата, които им харесват. Освен това ние не сме обиждали никой, както вие направихте, дори няколко пъти казахме, че на моменти сме прекалили. Спряхме да "натрапваме" песента, но вие не спряхте да я коментирате, това не го ли виждаш? Не виждаш ли как месеци наред бяхме съвсем целенасочено дразнени от определени хора на тази тема? А колко пъти се стигна до лични нападки към нас заради "Шефката"? Пишем за песен, получаваме обиди вместо аргументи. Ами така всеки може. За да е честно обаче трябва да обориш хората с доказателства, а не само да мрънкаш. Аз приемам критика, но не и обиди и заплахи. Един ще напускал форума, друг не знам си какво... Ами добре! Защо когато ние спряхме, другите всеки ден продължават да споменават "Шефката", Галена, мен или Кондомчо. Аз не съм сляпа и мога да видя, че това се прави с цел. Сега ти ми излизаш с номера "ако бяхте спрели...", ами направихме го, и?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не каза нищо за Фаст, когато си призна, че правил мизерии на Галена? Тогава не каза, че искаш да напускаш. Нищо не каза и когато тук пожелаха да я видят в ковчег и се подиграваха за баща й. Дразните се когато ви изнася на вас. Много сте избирателни щом става дума за Галена и Преслава. Какво очакваш?

 

Първо, вие с Кондома сте с едно поне 10 години по-големи и от Фаст, и от мен, и от Калин. Второ, феновете на Преслава дори да пуснат по някой хаплив коментар за Галена, то това не представлява цялото им форумно пребиваване. Вие с Кондома пишете постоянно или за Шефката, или храчите по Преслава. Отделно, че на Калин и Фаст подмятанията за Галена са по-скоро детски изблици докато вашето си е чиста злоба.

 

Кондома пуска злобен коментар в страницата на Преслава с цел провокация, на която очаква отговор. След който отговор да избълва още глупости. И понеже Преслава не го отрази, той се хвана за някакъв лайк от нейн фен, който я е подкрепил, за да напише тая простотия до хот арена, представяйки се даже за нейн фен.

Като толкова иска да упражнява професията учител, то нека прави забележка на нас във форума. Хем ще ни е от полза, хем няма да се излага, губейки си времето в абсурдни, ненужни и глупави прояви.

Хем умишлено си го търси, хем после вдига олелия. И тва цялото в комбинация с непрестанните му заяждания във форума на тема Преслава. Как въобще може да отделя толкова време на нещо, което не харесва ? Тва не мога да разбера. Ми заеби го и коментирай теми, които те вълнуват. Напоследък оставам с впечатление, че е тук основно за да дразни, а не за да води дискусии. Поне така изглежда отстрани.

 

От една година кариерата на Преслава е във възход. И не виждам на каква база е заслужила тоя тенденциозен хейт... не сме 2012-2013. Или 2015-та, когато взима незаслужени награди... жената роди, върна се на сцената, изкара хит, представи се добре на концерта...

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови да внимават,че да получат един урок по правопис от Павелчо. :3fdb8960598fa63e:

 

Мислех го това btw. Да заповяда, обаче ако смята да прави нещо, дано да се е подготвил с много сериозни връзки в полицията. Медиите ще умрат за материал, в който мъжът на Преслава се саморазправя с интернет потребител, който й е казал да пише грамотно. Даже започвам да си мечтая да ма набие. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, вие с Кондома сте с едно поне 10 години по-големи и от Фаст, и от мен, и от Калин. Второ, феновете на Преслава дори да пуснат по някой хаплив коментар за Галена, то това не представлява цялото им форумно пребиваване. Вие с Кондома пишете постоянно или за Шефката, или храчите по Преслава. Отделно, че на Калин и Фаст подмятанията за Галена са по-скоро детски изблици докато вашето си е чиста злоба.

 

Кондома пуска злобен коментар в страницата на Преслава с цел провокация, на която очаква отговор. След който отговор да избълва още глупости. И понеже Преслава не го отрази, той се хвана за някакъв лайк от нейн фен, който я е подкрепил, за да напише тая простотия до хот арена, представяйки се даже за нейн фен.

Като толкова иска да упражнява професията учител, то нека прави забележка на нас във форума. Хем ще ни е от полза, хем няма да се излага, губейки си времето в абсурдни, ненужни и глупави прояви.

Хем умишлено си го търси, хем после вдига олелия. И тва цялото в комбинация с непрестанните му заяждания във форума на тема Преслава. Как въобще може да отделя толкова време на нещо, което не харесва ? Тва не мога да разбера. Ми заеби го и коментирай теми, които те вълнуват. Напоследък оставам с впечатление, че е тук основно за да дразни, а не за да води дискусии. Поне така изглежда отстрани.

 

От една година кариерата на Преслава е във възход. И не виждам на каква база е заслужила тоя тенденциозен хейт... не сме 2012-2013. Или 2015-та, когато взима незаслужени награди... жената роди, върна се на сцената, изкара хит, представи се добре на концерта...

 

Обясних защо съм го направил. Това беше моята ответна реакция към любимия ми модератор Фаст. Отделно не харесвам тази жена като човек, обяснявал съм десетки пъти защо. Много хора са отвратени от нея. Отделно бях прав за всичко, което написах в коментара си. Няма да ми вмениш вина, нито ще изпитам някаква гузност.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех го това btw. Да заповяда, обаче ако смята да прави нещо, дано да се е подготвил с много сериозни връзки в полицията. Медиите ще умрат за материал, в който мъжът на Преслава се саморазправя с интернет потребител, който й е казал да пише грамотно. Даже започвам да си мечтая да ма набие. :girl_cry2:

Мислиш ли че точно Преса или Павел няма такива връзки? Дори да нямат Преси ще отвърже кесията,за да защити любимия си и нищо да не се разбере,така както направи Андреа и никой не разбра,че шофьора й искаше да бие Весо коня. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли че точно Преса или Павел няма такива връзки? Дори да нямат Преси ще отвърже кесията,за да защити любимия си и нищо да не се разбере,така както направи Андреа и никой не разбра,че шофьора й искаше да бие Весо коня. :girl_witch:

 

Мисля, че не живеем в 1994, когато мутри пребиваха и рекетираха хора за "Добър ден".

 

Нека се пробват.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не живеем в 1994, когато мутри пребиваха и рекетираха хора за "Добър ден".

 

Нека се пробват.

Той този Павел не е ли някаква селска мутра? Не очаквай голям акъл от такива,че да знаят в коя година сме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, вие с Кондома сте с едно поне 10 години по-големи и от Фаст, и от мен, и от Калин.

Не са ли те учили, че на по-големите имаш уважение??? Я се засрами, нехранимайко! :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...