Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой да попита Галена дали води Шефката дуетна - тя и за самостоятелна да я възприема, що я писаха така тогава?

 

Откъде да знам бе, да не съм го писал аз това. Ние какво? Нямаме си глави на раменете, за да си направим сметката, че е дует ли? Ще чакаме някой да ни казва или пише какво е. Много стадно мислене е това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем как работи един feat. и че много изпълнители са използвали други за да има повече интерес. Нима навремето не се бяха наредили на опашка всяка втора да кани Азис в песните си? Точно, че ако не беше името на Галена, нямаше да има същия успех. Лорена не случайно пусна този feat.

Лорена беше казала в едно интервю, че Галена я е подтикнала да направи песен и съответно по-нейна инициатива се е включила в парчето! :1000 (19):

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде да знам бе, да не съм го писал аз това. Ние какво? Нямаме си глави на раменете, за да си направим сметката, че е дует ли? Ще чакаме някой да ни казва или пише какво е. Много стадно мислене е това.

Може да ви опровергае жената. Сигурно има обяснение.

 

Това сега ft. или дует е?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, вие не осъзнавате нещата, не аз. Да не мислиш, че гледанията на Лорена не са заради Галена? Нов изпълнител с дебют и толкова гледания. Хич не е заради Галена... :girl_witch:

Видяхме колко милиона носи на дебютантките в канала на Алекс Пи. И 100 ка не събра момичето...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай Не я познавам тая жена...

 

Сега тук се води по-интересна дискусия. Мария може да почака, не съм я чул още, както трябва.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вашата дума срещи думата на Diapason Records. :3fdb8960598fa63e:

 

Не ме интересуват Diapason Records и какво им се иска на тях. Фактите са други. Те можеше изобщо да не пишат името на Галена в песента, това означава ли че я няма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересуват Diapason Records и какво им се иска на тях. Фактите са други. Те можеше изобщо да не пишат името на Галена в песента, това означава ли че я няма?

 

Забележи как пропуска моите цитати към него, като няма какво да каже или не са му удобни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележи как пропуска моите цитати към него, като няма какво да каже или не са му удобни. :3fdb8960598fa63e:

 

Сега се чуди какво да каже, после ще ти отговори, почти съм сигурна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме интересуват Diapason Records и какво им се иска на тях. Фактите са други. Те можеше изобщо да не пишат името на Галена в песента, това означава ли че я няма?

Щом Пайнер нямат права, значи и Галена няма официални такива. Точка по въпроса. Нямате аргументи, разберете го... Десислава не е писана в Дай ми лед, но пее. Да я смятаме за 4ти дует с Азис.

Издишате на всички фронтове. Знаете, че срещу мен е дификълт :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да защитавам гадния Галош, но песента е дует. FT. е, защото с Тони са в различни компании. Същото беше и с "Кой". Следващите песни на Галена и Фики са си изписани като дует.

 

Добре, че Тонката я е поканил, иначе тая щеше още да е без хит. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом всеки ще изтъква някоя и аз отново ще изтъкна моята- защо за миналата година се водеше, че ДС е нямала хит преди Ангелите плачат? Щом вече можем да водим и някои feat-ове за дуети (нещо, което отдавна трябваше да сме започнали да правим) "Аз бях тук" официално си е дует- Деси има осем стиха + участие в клипа. Другите се бият за дискотеките, а тя изкарва четири хитови балади в период от две години. И ако добавим "Болка в минути"- пет хитови балади, откакто е в Пайнер. Ето ви една истинска Певица на годината! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Пайнер нямат права, значи и Галена няма официални такива. Точка по въпроса. Нямате аргументи, разберете го... Десислава не е писана в Дай ми лед, но пее. Да я смятаме за 4ти дует с Азис.

Издишате на всички фронтове. Знаете, че срещу мен е дификълт :3fdb8960598fa63e:

 

Престани да си правиш сам комплименти, бе пич. Не разбра ли, че не е класно.

 

Галена ft. Фики - "Кой"

 

Цялата ви аргументация току-що потъна в тоалетната чиния. Айде, мисли нови доводи сега. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и това не е дует нали? Не е дуета на годината.... Как можахме така да се заблудим :gun_bandana:

Фики не беше още в Пайнер официално и затова го изоисаха така. Дует е и е техен. Пайнер имат права. И двамата участват в песента и клипа по равно. Дует отвсякъде

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да защитавам гадния Галош, но песента е дует. FT. е, защото с Тони са в различни компании. Същото беше и с "Кой". Следващите песни на Галена и Фики са си изписани като дует.

 

Добре, че Тонката я е поканил, иначе тая щеше още да е без хит. :3fdb8960598fa63e:

Логиката ти отпада поради наличието на туй нЯщо:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики не беше още в Пайнер официално и затова го изоисаха така. Дует е и е техен. Пайнер имат права. И двамата участват в песента и клипа по равно. Дует отвсякъде

 

Тя и Галена не е в Diapason официално. Дует е и е техен. Diapason имат права. И двамата участват в песента. Галена е изявила желание да не се снима в клипа - това е нейно право. Дует отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...