Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това наистина е една от най-добрите песни за годината, супер зарибявката. Гледам, че в отсъствието на актуални Пайнерски хитове е влязла дори в Трендинг, браво, браво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина е една от най-добрите песни за годината, супер зарибявката. Гледам, че в отсъствието на актуални Пайнерски хитове е влязла дори в Трендинг, браво, браво.

 

И мен ми харесва. Славена е сладурана. Дано се уреди в Пайнер. Пее момичето

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ми харесва. Славена е сладурана. Дано се уреди в Пайнер. Пее момичето

Трябваше още преди 10 години да се уреди, но и днес може. Макар че ако ще ходи в Пайнер без пари... няма смисъл, там не продуцират. :1000 (29):

 

Ето това й беше голям хит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам "Разпродажба на мечти" на Славена и до днес остава нейната ми любима песен! "Черен гарван", "Колко лоша бях", "Жиголо", "Сипвай бавно", "Ще потретя", "На светло", "Опасни играчки" - по нейна музика също са брутално добри песни.... Има и глас, и хубави песни, талантливо момиче е определено и си личи, че е можеща и има всички качества да бъде в Пайнер. Дано наистина се ориентира там. Албумчето което пусна преди години е добро.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време си мисля едно нещо. Кога стана нормално Анелия и Галена да спасяват сезона с цигански чалгии покрай Тони Стораро, Азис и други подобни представители на малцинствата? За Мара сме свикнали, че тя е някак маргинал и от 15 години циганее в колаборации с орк. "Кристали". Някак хейта на Преса с "Шушана" и "За да те забравя" бе правилно заклеймен, но не и залитанията на Анелия и Галена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време си мисля едно нещо. Кога стана нормално Анелия и Галена да спасяват сезона с цигански чалгии покрай Тони Стораро, Азис и други подобни представители на малцинствата? За Мара сме свикнали, че тя е някак маргинал и от 15 години циганее в колаборации с орк. "Кристали". Някак хейта на Преса с "Шушана" и "За да те забравя" бе правилно заклеймен, но не и залитанията на Анелия и Галена...

Какви песни правеше едно време Анелия, а какво дъно е към ден днешен ...

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От доста време си мисля едно нещо. Кога стана нормално Анелия и Галена да спасяват сезона с цигански чалгии покрай Тони Стораро, Азис и други подобни представители на малцинствата? За Мара сме свикнали, че тя е някак маргинал и от 15 години циганее в колаборации с орк. "Кристали". Някак хейта на Преса с "Шушана" и "За да те забравя" бе правилно заклеймен, но не и залитанията на Анелия и Галена...

Миналата година същите тези хора плюха турските и циганските тракове с милиони и се утешаваха с това, че в бг има много цигани и турци, а днес щом Галена е част от тази мангалщина, всичко е 6 и попфолка бил спасен.

Но тези фенски мъки показват единствено суровата действителност, когато топ певици и лидерки се молят да се утъркат у мангалите за д усетят някой хит...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рокса се отърка у Румен, но поне и тя е мангалка и няма претенции за голяма кариера.

Нито пък феновете и имат каквито и да е претенции, а е най големия хит за 2017 след Шушана на Преси

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия проект за последното деситилетие (песен+клип+хитовост+новаторство) :Vishenka_05:

Не се чудете защо чалгата вече не е фактор...No Andrea, No Evolution!

За предното десетилетие е Жадувам. И днес не могат да доближат нивото на тези 2 проекта. А някои докараха до фалит заводи за вафли, за да се опитат... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За предното десетилетие е Жадувам. И днес не могат да доближат нивото на тези 2 проекта. А някои докараха до фалит заводи за вафли, за да се опитат... :1000 (29):

Галя ако иска силен клип, който да се запомни..просто трябва да не участва в него. Тя и милион да хвърли по него, като й видиш селската изкуствена мутра и убива всички вложени средства. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрия проект за последното деситилетие (песен+клип+хитовост+новаторство) :Vishenka_05:

Не се чудете защо чалгата вече не е фактор...No Andrea, No Evolution!

студиен клип с много ефекти.Къде е сниман , в мазето на Пайнер ?

 

 

 

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Галена мачка конкуренцията с този клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя ако иска силен клип, който да се запомни..просто трябва да не участва в него. Тя и милион да хвърли по него, като й видиш селската изкуствена мутра и убива всички вложени средства. :1000 (29):

 

Я, тихо! Ти нямаш грам вкус! :gun_bandana:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излизам от нас, тръгвам до магазина и що да чуя. От бул. БЪЛГАРИЯ в някоя кола гърми микс от Татяневи песни. Плащам си на касата и касиерката си припява 'Аз съм най бруталната дама'

Чакаме ли новия и хит след като детронира сума и лидерки. Това е нейната година. В попфолка 2018 ще бъде запомнена като годината на Татяна :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излизам от нас, тръгвам до магазина и що да чуя. От бул. БЪЛГАРИЯ в някоя кола гърми микс от Татяневи песни. Плащам си на касата и касиерката си припява 'Аз съм най бруталната дама'

Чакаме ли новия и хит след като детронира сума и лидерки. Това е нейната година. В попфолка 2018 ще бъде запомнена като годината на Татяна :Vishenka_05:

И аз съм на бул. България и чух с ушите си. Ще почна клипове да правя.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой вече не припява чалга. Нито гърми нещо от колите. Нито децата пред блока пускат от телефоните си чалга. Спрете да мечтаете - Криско, Гери Никол, Тита и Дара владеят децата. Изумен съм от това което се случи на "Несебър мези". Криско събра 20 000 души, а концертът на руската звезда Тимати или както му е там името бе отложен, щото няма хора. Вчера, не оня ден изумлението ми продължи на панаира при нас. Отивам на луна парк с щерката и така популярната в коридорите на Пайнер Сашка "Ангелчето" и собственикът на луна парка, някои си Спас Спасов от Лом ни дава жетони, за да повизим детето на колички виенски колела, лебеди и т.н. След като си разменихме поздрави и ни се похвали, че за 4 дни е изкарал 120 000 лева директно каза на Сашка.:

 

- Догодина искам и аз да участвам в правенето на музикалната програма на панаира. Каните само чалгаджии (българи и сърби), а за моите клиенти нищо.

 

Гледаме се ние опулено и се чудим какви клиенти може да има циганин от Лом въпреки, че е странно възпитан, запознат с пазара и културен за циганин от Лом. Започваме да му говорим за Азис, Тони Стораро, Щилиян, Джаго, Марко и Снежина, Роксана, Софка и т.н. а той ни се изсмя на ентусиазъма и казва:

 

- Не ми трябват цигани за моя бизнес. Те не са платежоспособни като тинейджърите, които са луди по Криско, Гери Никол, Тита, Дара и харчат като луди при мен.

 

Честно ви казвам, направо ни застреля с тези 2 изречения. И Сашка започна да му обяснява, че работи не само с визираните, но и със Скандау, Димчоу, Павел и Венци и т.н. Чак тогава вече се усмихна, щото и той не вярваше, че хора, които му водят чалгари на панаирите ще му докарат и попаджии. Който ще да вярва, но аз още не мога да осъзная колко се е променил пазара в последните години. Едно е в чалга клубовете, съвсем друго на терен по такива масови мероприятия. А попаджиите продължават всяко лято с турнета, "Кока кола" все така им е спонсор, а новите поколения тинейджъри са убедени, че щом тези правят големи концерти, то те са звездите, а не чалгарите. Май ще се окаже, че догодина за чалгата съвсем ще отеснее панаира ни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...