Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сашко извика Фокса за съпорт. Ся той ще ни я запее. :3fdb8960598fa63e:

 

Ако това го броите за хит, то ние преслините можем спокойно да сложим От добрите момичета, Червена точка, Мъж на хоризонта, Пази се от фр и Нищо друго в списъка на вечните хитове на Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Майка ти извиках за съпорт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи кутловите чалга лафове на тая година са:

 

- "Пара не тебе не ти трябва, а мене скъпото ме радва"

 

- "Ех как пълниш ми душата, като изкарваш ми парата"

 

- "- Идеален ли съм, чух? - Май ще гушкаш Мечо Пух"

 

- "За 400 дойче марки можете да пипнете хоботчето на слончето"

 

- "Мъжете - в краката, ей там са ми любими"

 

- "Аз не пръскам да ти кажа, само лъскам"

 

........... и разбира се - най-ясният, кратък и точен лаф

 

"АЗ НЕ ЗНАЕХ, НйЕ!" " :3fdb8960598fa63e:

 

 

Аз друг голям мохабет освен “Аз съм най бруталната дама “ не признавам!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Само за минута" беше голям хит. Аз например мога да си я запея и още я слушам. Ако не я бяха изтрили заради напускането на Кама щеше да има поне 10-15 милиона гледания.

Добре, не ми давай клипче в което показваш, че нямате търпение Кама да свърши, покажи такова със слабия прием за който говориш. :3fdb8960598fa63e:

Не мога да намеря клип на Кама от турне 06 в тубата. Но пък попаднах на тези. Гледай, какво мъртвило само. И тва са от различни периоди, не е да кажеш от един по-слаб. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен преди минути си я пуснах и останах много впечатлен. Карлос за пореден път с добър проект, а Славена отново показва, че ако преди 5-10 години някой я беше бутнал в Пайнер и й беше напомпал кариерата с хиледарки можеше да е една от най-големите звезди.

Има нещо много приятно в някои фрази от песента им, нещо като ретро нотка. За пореден път не-ТОП имена правят най-добрите песни за сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Още едно доказателство, че дори по телевизията не си гледал наградите за 2006, нито миксовете на Кама за РД. Пич, Кама спасяваше концертите с по 2 песни и всеки тук може да ти го каже. Излагаш се пред цял форум много нелепо, защото не знаеш какво качваш и кога е било. Но нищо, давай още. Развеселяваш с дебилизъм...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Броим го много ясно.

 

Тия на Преса, дето си изброил, всички до една бяха хитове. За вечни - не знам, но хитове бяха.

Знаят всички, че са били хитове. :3fdb8960598fa63e:

 

След като фен на Кама не може да запее нейна песен, която твърди, че е била хит, но пък се сеща за песните на Преслава, няма как - броим ги за вечни. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаят всички, че са били хитове. :3fdb8960598fa63e:

 

След като фен на Кама не може да запее нейна песен, която твърди, че е била хит, но пък се сеща за песните на Преслава, няма как - броим ги за вечни. :3fdb8960598fa63e:

 

През 2014 не слушах особено много чалга, но помня, че песента беше хит, звучеше готино и мачкаше с гледания. Не съм длъжен да помня всички песни в попфолка, те са хиляди. Какво се хващаш за мен? Другите могат да я запеят.

 

Хейтът ти по Камелия си личи, че вече го правиш нарочно, за да дразниш, и е тенденциозен. Не мога да си обясня какво толкова ти е направила, да не й завиждаш за фигурата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаят всички, че са били хитове. :3fdb8960598fa63e:

 

След като фен на Кама не може да запее нейна песен, която твърди, че е била хит, но пък се сеща за песните на Преслава, няма как - броим ги за вечни. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти имаш ли въобще идея какво представлява Кама на сцена? Че по глуповатите ти писания съдя, че и след 2010-та нищо не знаеш за чалгата. Почти не се сещам за концерт, в който да не е била сред топ изпълненията на вечерта. А обикновено успява да открадне шоуто. Нала видиш какво е без нея след 2014-та? Скука и празни зали. А когато нещо понапълниха Наско Ментата ги навря където трябва....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря клип на Кама от турне 06 в тубата. Но пък попаднах на тези. Гледай, какво мъртвило само. И тва са от различни периоди, не е да кажеш от един по-слаб. :3fdb8960598fa63e:

То и аз мога да ти извадя мъртвила и на Преса и на Ивана.

Наистина, предлагам да сменим темата, защото не е интересно, това за слабите приеми на Камелия го твърдиш само ти в момента. Разбирам, че не си й фен, не я харесвай, кажи, че не те кефи и толкова. Но не отричай неща, които всички знаем как са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми спри да влизаш, като не ти е приятно бе! Аман от твоите нервности. Язък, че си красив за 100 манекена, много напрягаш обстановката.

 

Ако не си забелязал пиша доста рядко , няма да влизам в спор с хора които са на нервна криза заради любимката им която потъва!

Не ме коментирай , не ме познаваш , но няма проблем можеш да ме видиш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2014 не слушах особено много чалга, но помня, че песента беше хит, звучеше готино и мачкаше с гледания. Не съм длъжен да помня всички песни в попфолка, те са хиляди. Какво се хващаш за мен? Другите могат да я запеят.

 

Хейтът ти по Камелия си личи, че вече го правиш нарочно, за да дразниш, и е тенденциозен. Не мога да си обясня какво толкова ти е направила, да не й завиждаш за фигурата?

Хващам се за теб, защото си й фен. Това е показателно, имайки предвид, че аз не познавам някой, който да е фен на Кама. :1000 (29):

Иначе нищо не ми е направила ама е смешно Фокса да я изкарва най-великата чалгарка. Как не му писна толкова години. Манипулация, хвалби, пропаганда, промиване на мозъци... поне да беше някоя талантлива. :mf_surrender:

 

Ти имаш ли въобще идея какво представлява Кама на сцена? Че по глуповатите ти писания съдя, че и след 2010-та нищо не знаеш за чалгата. Почти не се сещам за концерт, в който да не е била сред топ изпълненията на вечерта. А обикновено успява да открадне шоуто. Нала видиш какво е без нея след 2014-та? Скука и празни зали. А когато нещо понапълниха Наско Ментата ги навря където трябва....

Кама има силни приеми на обичайните песни - Луда по тебе, Защо повярвах, Залеза, Ти си и тва е. Дадох клипчета, на които се вижда, че като "пее" нещо друго, публиката я приема слабо. Това какво говори? Че името й никога не е предизвиквало истерията, която са предизвиквали имената на Ивана и Преслава.

Само в сънищата си Камелия може да получи толкова фенска обич. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Камелия разби дори на оня концерт със "Щипни ме", което беше чисто нова песен, и хората чуваха за пръв път, но даже преди 2рия куплет се виждаше ясно как припява цялата зала. Така че отскоро влезлия в ролята на Кама трол може да земе да се гръмне, не си интересен дори без да те сравняваме със класики в жанра като буквеника.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Камелия разби дори на оня концерт със "Щипни ме", което беше чисто нова песен, и хората чуваха за пръв път, но даже преди 2рия куплет се виждаше ясно как припява цялата зала. Така че отскоро влезлия в ролята на Кама трол може да земе да се гръмне, не си интересен дори без да те сравняваме със класики в жанра като буквеника.

 

Защо лъжете :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не си забелязал пиша доста рядко , няма да влизам в спор с хора които са на нервна криза заради любимката им която потъва!

Не ме коментирай , не ме познаваш , но няма проблем можеш да ме видиш!

Каква нерна криза те гони? Потъващия кораб е с нови 150К за последните 24 часа. Ако всички потъваха така.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква нерна криза те гони? Потъващия кораб е с нови 150К за последните 24 часа. Ако всички потъваха така.... :whistling:

 

Кое фючеринга ли? А самостоятелният хит? Едва ли има такъв тая година!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое фючеринга ли? А самостоятелният хит? Едва ли има такъв тая година!

Годината не е свършила, не бързай да се радваш.

И това е дует. Последният на Преслава вече се забрави...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината не е свършила, не бързай да се радваш.

И това е дует. Последният на Преслава вече се забрави...

 

Последния дует на Преслава много добре знаеш ,че не е направена да е тоталният хит или дуета на 2018, но виж Преслава пак има хит тая година в лицето на “Обратно в играта” , Галена и това няма дори не помня коя и е последната песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последния дует на Преслава много добре знаеш ,че не е направена да е тоталният хит или дуета на 2018, но виж Преслава пак има хит тая година в лицето на “Обратно в играта” , Галена и това няма дори не помня коя и е последната песен!

А кой е казал, че дуета на Тони и Галена е направен с цел да бъде хита на годината? Записали са я за да си направят кефа. И въпреки това си стана хит. Поне към момента е такава. Не помниш или не искаш да се сетиш? Има разлика. :1000 (29): Отиди на дискотека и ще чуеш не една, а цели 5-6 песни на Галена. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преслава, и Галена в момента са далеч от това, което бяха в пиковите си години. Въпреки това виждаме, че хората по навик още цъкат на техните имена в анкети. Това ще успокои ли и двете страни? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой е казал, че дуета на Тони и Галена е направен с цел да бъде хита на годината? Записали са я за да си направят кефа. И въпреки това си стана хит. Поне към момента е такава. Не помниш или не искаш да се сетиш? Има разлика. :1000 (29): Отиди на дискотека и ще чуеш не една, а цели 5-6 песни на Галена. ;)

 

Всяка седмица съм на дискотека и виждам , че “Шефката” е хит , но песента не я приписвайте на Галена , защото ако е така дай да кажем , че “Шушана” е на Преслава , която има над 10 млн гледания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка седмица съм на дискотека и виждам , че “Шефката” е хит , но песента не я приписвайте на Галена , защото ако е така дай да кажем , че “Шушана” е на Преслава , която има над 10 млн гледания!

Коментирай

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...