Jump to content



Online: Емилия - Завинаги, 2018


Препоръчани коментари

Прекрасна песен, която ми харесва много повече от оригинала, който не мога да търпя заради изпълнението на Марушка.

 

Мариета е написала много хубав текст, с малко думи казва много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам думи за този проект,толкова душа е вкаран в него..

Много жалко за момчето,Емилия добре направи като му посвети тази балада,а изпяването й ме разтърси.Дано имат сили и продължат напред заедно и по-силни от всякога..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването обаче е зверско, страшен глас. Скоро не го беше показвала, особено накрая е уникална.

 

Жалко, че такива песни и такива изпявания са предизвикани от такива лоши събития.

 

Гласа си е глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригинала си е оригинал, и е много добър, но Емилия не отстъпва с нищо! Жалко за момчето... и че повода за тая БРУТАЛНО ЗВЕРСКА песен е такъв!

Браво на Емилия, музика,текст, клип, изпяване..... всичко е изпипано по най-добрия начин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен - изпята не само със страхотен глас, а с много душа и сърце! Това се усеща, когато я слуша човек, мен накрая ме трогна, още като бях разбрал, че толкова младо момче е загинало и то за пореден път при катастрофа (защото и аз съм преминал през това два пъти), не можах да не заплача, а по принцип се стремя да се държа, но.... този път не успях и наистина се трогнах.... Какво да кажа за оригинала на песента - чух го, но нашия е много по-добър. Посред лято - такава балада, това е и невероятен жест, смелост да се продложи, но и много хубав музикален подарък към почитателите на музиката! Видеото пък какво да му се коментира..... то също е толкова красиво и макар да няма някакъв сюжет, ти говори за толкова неща от живота, дори и само нещата, които са написани и ги казва Емилия в началото. Това е видео, което разкрива и казва много неща, пресъздадено чрез думи и животинки, но това е самата материя. Харесва ми! Просто най-красивото видео в поп-фолка за годината, текста е въздействащ, изпяването...... много, много сполучливо! Поредно браво, поредна силна балада за Емилия, поредно бижу в дискографията й!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към проекта е впечатляващ. Дано стане тотален хит и най-после се осъзнаят какви песни трябва да се правят. Скоро и в трендинг да измести Гальо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам обаче днес цял ден в тая тема има повече хора, отколкото в Скандалите. Правете си изводите...

Аз днес влязох специално за да я адмирирам. Наистина я е изплакала песента. Израснала е като пеене.

 

В скандалите много негативизъм. Преди имаше повече смех...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към проекта е впечатляващ. Дано стане тотален хит и най-после се осъзнаят какви песни трябва да се правят. Скоро и в трендинг да измести Гальо.

 

Не съм чула песента, но видях видеото. Прекрасно е. Точно като едно време - без един милион спецефекта, без голотии и глупости, само красива природа, чувства, емоции, пеене.

Не е вярно, че за първи път се пуска балада лятото. Принципно на никой през лятото не му се слушат балади, всички са настроени за парти, купони и забавления. Но помня, че видеоклипа на "Усмихната ме запомни" на Магда излезе през латото на 2006, а през лятото на 2007 имаше две балади, едната беше пак на Емилия, макар че звучеше малко по - бързо - "Отново не дойде". А Жулиета беше пуснала "Ех, живот" през лятото на 2007 година.

Съмнявам се да се усетят, комерсът, парите и деморализацията си казват думата. На мен ми липсват старите клипове, снимани сред природата, сред не толкова скъпи места, снимките на живо, а не от студио, показването на емоции и чувства различни от ревността, завистта и избиването на комплекси....... За съжаление, няма да се върне това златно време.

Пък вие ми се подигравайте, че живея в миналото. Това видео ми сгря тъжното ми сърце, което тъгува за отминалите златни дни на попфолка и истинските песни. :bye2: :cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересът към проекта е впечатляващ. Дано стане тотален хит и най-после се осъзнаят какви песни трябва да се правят. Скоро и в трендинг да измести Гальо.

 

Песента не е направена с цел да бъде хит, така че и да не стане не е проблем. Важното е да се оцени, да се разбере и усети посланието което носи и да докосне хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

[/b][/color]Не е вярно, че за първи път се пуска балада лятото. Принципно на никой през лятото не му се слушат балади, всички са настроени за парти, купони и забавления. Но помня, че видеоклипа на "Усмихната ме запомни" на Магда излезе през латото на 2006, а през лятото на 2007 имаше две балади, едната беше пак на Емилия, макар че звучеше малко по - бързо - "Отново не дойде". А Жулиета беше пуснала "Ех, живот" през лятото на 2007 година.

Може би, не се изразих правилно. Имам предвид, че днес (към 2012-2018) си е направо лукс и невероятна смелост да се предложи балада. Имаме много примери за хитове и добри балади, бума беше 2004-2005, след това 2006 Малина със "Студ", 2006 отново Емилия предложи "Не се обръщай", за на Магда баладата, после 2008 със "Сълза" също беше уникално..... Не, че на хората не им се слушат балади, има уникални, но въпросът е каква точно балада ще пусне изпълнителя. Тук Емилия прави сериозна заявка за голям хит и песен, която да остане във времето и се надявам, че ще успее. Рискът е, че много хора ще си кажат..... "в такъв момент, това е ПР". примерно, виждаме и такива мнения, но въпреки всичко има и друга рискова страна, както каза - сега не на всеки се слуша, но пък интересът към самата песен се забелязва, че го има и ще продължи по мое мнение, защото наистина е качествена, стойностна и такива песни не минават от мода, както се казва. В типичния поп-фолк стил е, което се харесва и няма значение дали е успяла с кавър или не, защото това което се наблюдава, че песните понякога дори да не са кавър, станаха много сходни и хората започнаха да слушат все по-малко, това е и един от проблемите. Мисля, че тази песен ще хване и една доста по-сериозна аудитория и има защо. А за видеото ще се повторя, че просто съм възхитен! От тези прекрасни животни, цветовете, посланието.... дори начинът по който изглежда самата Емилия, тя е красива, но става все повече и повече и тук го доказва.... прекрасна е! Ще се радвам именно такава песен да бъде един от водещите хитове на лятото и даже не смятам, че има нужда скоро да пуска друго нещо. Това е повече от достатъчно за сезона и ако е получат нещата с тази песен, ще затвори устите на всички, че не е редно балада да се пуска през лятото! Напротив - редно е, когато я усетиш ТИ като музикант и щом си решил да я предложиш сега няма какво да те спира! Много, много успех! Наистина думите са малко за такъв проект и една класация например нищо няма да говори, защото това е песен която остава в сърцето, не в плейлиста на диджея! Имахме нужда от това и ние, които слушаме тази музика и я следим!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че по такъв повод, но все пак уникална песен и изпълнение. Аз лично й вярвам. Изплакала е болката си. Едва ли трябва да се търсят конспирации. Слушайте песента, ако ви харесва. Има си въздействие. И има нужда от такива песни и послания. Хората се жегват от вечните теми и емоцията. Това е животът, хубав или лош. Не.”ляв, десен, глей как са прай”. След редица слаби парчета Емилия отново внесе глътка свеж въздух, както го направи със Смелите, Гадните и дуета с Борис. Поздравления и за клипа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че по такъв повод, но все пак уникална песен и изпълнение. Аз лично й вярвам. Изплакала е болката си. Едва ли трябва да се търсят конспирации. Слушайте песента, ако ви харесва. Има си въздействие. И има нужда от такива песни и послания. Хората се жегват от вечните теми и емоцията. Това е животът, хубав или лош. Не.”ляв, десен, глей как са прай”. След редица слаби парчета Емилия отново внесе глътка свеж въздух, както го направи със Смелите, Гадните и дуета с Борис. Поздравления и за клипа!

 

Дребситата във форума няма да ни разберат. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно силна песен. Не разбирам как би могло да има осъдителни коментари. Нали това е смисъла на творчеството - да изразиш себе си и това, което те вълнува, съвсем нормално е човек на изкуството да си изплаче болката по такъв начин. Знам колко е трудно да продължиш след такава загуба, и това е нейния начин да го направи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, ти нали не си чула песента, как говориш за изпяването?

 

 

Намаля ми слуха и вече не слушам музика, не толкова често, колкото преди. :cry2: Но знам Емилия как пее с чувство, личи си и в клипа, болката се вижда в очите и, в жестовете и............знам, че е емоционална, а и четох в коментар накрая какво е изпяването..............Просто знам, че е направила нещо убийствено красиво и емоционално, идващо от душата, сърцето и таланта и. Тези неща се виждат и усещат. И я знам колко е силна в баладите. Тя, Деси и Магда правят суперски балади. Да вземат да спретнат едно баладично трио............ще е нещо велико. :wub_anim: :ba: :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо лошо в това песента да е кавър - толкова са отживели тия дебати относно "кавър-оригинал". Музиката е музика и носи съответната вибрация, в която й държава да звучи. Освен това Емилия не е композитор, за да седне и да излее мъката си чрез ноти. Тя е певица - а изпълнението тук е повече от въздействащо. И още нещо - оригиналът е издаден преди 3 години. Ако толкова ставаше въпрос за бизнес, този кавър можеше да бъде направен още тогава... Допускам, че песента е любима на самата Емилия и затова е избрала нея.

 

Не мисля, че има шансове за кой знае какъв хит. Емилия има много по-запеваеми балади в творчеството си, но дали ще е хит или не, няма абсолютно никакво значение в случая. Както някой каза по-горе, тази песен ще е вечна. Посланието е супер трогващо и много хора, загубили свой близък, ще открият себе си в текста.

 

Не приемам тезата, че в цялата работа има някакъв комерсиализъм. Емилия просто не е такава. Та тя в цялата си кариера един път не ламтя за големи награди.

 

Песента дали е кавър или не, няма значение, както и какво, как и колко добре го пее.

 

Има голямо значение обаче, че Емилия се изпозлва трагедията, която дори не и е съвсем лична, но за която има или по скоро си вменява вина, за да изкара някви дивиденти, пък били те и фенското съчувствеие за да си поразсее въпросната.

 

Изобщо, колкото и хубаво да е изпяла песента, колкото и чувство някой да е вложил в текста, тоя проект е толкова изпълнен с пошлост, колкото не са 30 песни Яница, че гледам сравненията между двете по някъв повод са актуални.

 

Освен това, ще посоча че сме супер лицемери - Татяна беше разкостена, че пуснала поредната си курвенска песен дни след като майка и почина - въпреки че сигурно е събирала прах на бюрото на инженера седмици наред преди да бъде качен клипа, а Емилия, която за няма и два месеца след цялата история, очевадно я експлоатира е няква света вода ненапита .....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупсоти, тя и едно интервю не е дала, написала е 2 поста в социалните мрежи, единият път да се защити, вторият да представи песента. Досега други щяха да са обиколили предаванията да се жалват, тя не се показа и всичко, което се изписа бяха съчинения по картинки. Аз не знам дали щях да се сдържа като нея най-малко да не тегля по една майка на всички драскачи на живо от фейса... Кои сте вие, че ще негодувате след като родителите са се съгласили. И имаш ли представа как действа такава балада на човек, загубил близък, всеки може да се намери в нея и да се разплаче както самата Емилия написа, а това да му послужи поне да си излее мъката. Освен това пее величествено, както никога досега, поп фолкът стана музиката на народа, защото хората се откриваха в подобни песни, в които се пее за най-големите радости и най-страшните нещастия. Може да е експанзивна, да ползва социалните мрежи като начин да изрази себе си и пише понякога прибързано, води се от чувствата си, но има право на това. Ще й позволи иначе Жорж да се прави на интересна с такава трагедия, ако не знаеше, че не е искрена. Понякога направо ви се чудя... Навсякъде виждате само отрицателното и търсите скандали и интриги. Освен това как може да пишеш, че има вина за случилото се, мерете си приказките, не знаеш утре теб какво чака, съдите с толкова лека ръка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...