Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Реакцията при първите акорди:

 

 

С тая песен Брена става по-влиятелна от президента на Югославия по онова време. Химн!

 

Тази песен когато е излязала президента е бил вече 9 години в земята.

Тази е била по-голям химн. От Вардара па до Триглава :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолкът колкото и да не ни се иска залязва. Тепърва ще виждаме все по-безхитови години.

Падението е от много време. Тенденцията все надолу. Нормално е. Не предлагат нищо освен въздух под налягане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен когато е излязала президента е бил вече 9 години в земята.

Тази е била по-голям химн. От Вардара па до Триглава :3fdb8960598fa63e:

 

А кой е управлявал държавата след Тито?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. Добрата новина е, че скоро вече няма да има българи :Vishenka_05:

 

Раманяци ще спасят България! От утре всички да почват да правят деца. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз, надъхва ме."Не се изтриваш" ми омръзна вече, но тази и "Обратно в играта" не са.

 

Трябваше да се казва"Гушка ли те друга?" :Vishenka_05: Това е най-яката част от песента по която хората луднаха .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мисля, че те мернах във Vision?

 

Не е нужно да мислиш даже. Отваряш снимките от 20-ти и виждиш, че са ме заснели точно когато се олях с водка и се хиля като дебил, защото тогава DJ-я представи един... приятел, все едно е Президентът на САЩ, а не организатор на турнета на чалгари в САЩ и Канада.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кой е управлявал държавата след Тито?

 

Имало е председатели които са се сменяли на определен период от всички тогашни 5 републики, които очевидно са довели до крах на империята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т.е. ще станат хетеро?

 

Тоест само хетеро могат да имат деца ли?

 

Тоти :Vishenka_05: истинска кралица ! билетите бяха на цена от 35 до 50лв.. Дори Преса и Галена не струват толкова !

Кралицата на краварките. Лъха на село и обор. Билетите да не мислиш, че заради нея са стрували толкова? Добре че е бил Сердар там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В топа всички са на плейбек. Поредното доказателство, че Тоти е в А отбора!

Татяна сериозно застраши колежките си! С няколко хода уби конкуренцията

 

Снощи фолкпевицата Татяна пя на препълненения площад „Спартак“ в град Кърджали, а поводът е поредното признание, което изпълнителката на хита „Мамасита“ получи тази година,

 tatiana-seriozno-zastrashi-kolejkite-si-s-niakolko-hoda-ubi-konkurenciiata-5.jpg

 

Тя бе избрана сред българските си колежки да подгрява концерта на турската звезда Сердар Ортач. От най-успешната музикална компания „Пайнер“ счетоха, че именно тя е най-заслужилата да открие мероприятие, на което основното перо е от такъв висок калибър.

 

 

 

2018 се оказва пикова за Татяна в няколко аспекта. С всяка своя поява, независимо дали става дума за концерт или пускане на нов проект, тя затвърждава позициите си в жанра все по-стабилно. Последните й песни се откроиха като хитове за текущата година и определено слага в джоб колежките си.

 

Паралелно с всички ангажименти тя е и изпълнителката, която полага най-много усилия за да поддържа външния си вид и своята фигура винаги във форма. Тя е и прецедент – по-опитните имена в „Пайнер“ се оплакват, че по-младите им колежки се лансират повече от ръководството на самата фирма, докато Татяна доказа точно обратното – че може да е много по-актуална дори и от най-новите лица в димитровградската музикална империя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес от една кола бяха надули "Шефката" на макс. Хит, голям хит. Хит на лято 2018! И продължава да си трупа гледания. :Vishenka_05:

 

Между другото точно преди 2 часа един тираджия я беше надул в близост до магистрала Тракия.

 

Брук, пристани ма! Пристани да ми четеш мислите и да ни се случват едни и същи неща. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото точно преди 2 часа един тираджия я беше надул в близост до магистрала Тракия.

 

Брук, пристани ма! Пристани да ми четеш мислите и да ни се случват едни и същи неща. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

Ми ни мога да пристана, ни могааа... Пристани ти! Що аз? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

planetaofficial Топ 10

 

Галена 4 песни(3,4,7,10)

Фики 3 песни(1,2,3)

Анелия 2 песни(6,9)

Теди.А(5), Деси Слава(7), Цветелина Янева(4) и Галин(8) с по 1 песен

 

*Пей сърце за по-малко от 100К ще е на второ място.

*Преслава(1) и Джена(8) участват като фийт и Азис(2,4), Силвър(5) и Sergio(10) които не са в пайнер.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...