Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Според мен няма нужда от разграничаване на паузите- 6 месеца, 1 година, 10 години и т.н. Всичко над 6 месеца си е пауза и достатъчно време да те забравят ако си просто един напомпан балон.

И във връзка с тази тема, като фен на вече споменатата Деси Слава се сещам за доста нейни почивки през годините- от 7-8 месеца до към година и нещо без поп-фолк предложения. Пък хората не са я забравили.

 

Но мисля, че въпросът по-скоро трябва да е не кой си е позволявал пауза, а кой може да си позволи пауза. Някои си правят по-дълги почивки и изгърмяват, а други го правят и задържат интереса към себе си. Зависи кой как си е изградил името. И в това отношение Галена наистина не си е позволявала по-дълъг период без някакво предложение като за дискотеките. Не, че е длъжна, но си мисля, че е добре за нея като име да разбие всички негативни теории за себе си и мястото си в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое й е по-активното на Галена от преди? Почти септември е, а има издадени 3 песни (Дай ми любов, Шефката, Маракеш). Предните години за това време:

 

2013 - Ранена птица, Чудна сватба, Истински щастлива, Дай ми, Vatreno, vatreno, Мила моя

2014 - Точно никога, Хавана Тропикана, Body Language

2015 - Пантера, Гергана, пиле шарено, Лале ли си, зюмбюл ли си, В твоите очи, Стара каравана, Te Quiero, Живей

2016 - Да ти олекне, Пей, сърце, Все ми е тая

2017 - Моро му, Изневериш ли ми, The Bo$$

 

Същата активност.

 

От топа никоя няма пауза от година - Алисия, Андреа, Анелия, Галена, Джена, Емилия, Емануела, Деса, Мара... Единствено Цура си позволи, щото не я ебе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли последния хит на Малинаж? :rap:

#summerhitsthroughtheyears

Тая жена уж беше записала сумати песни и накрая ко стана НИЩО!

На година пускаше по една песен тая май ще пропусне :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От топа никоя няма пауза от година - Алисия, Андреа, Анелия, Галена, Джена, Емилия, Емануела, Деса, Мара... Единствено Цура си позволи, щото не я ебе.

 

Разбира се, че никоя от актуалните в топа няма пауза от година и когато зададох въпрос кога й е била 12-месечната почивка на Джена, той беше подминат, защото отговор няма как да се даде. За пореден път се говори на изуст.

 

За сметка на това ми се цитираха имена като Ивана и Камелия, видиш ли те били правили големи паузи. Те от колко време на са в топ 5 на чалгата? Едно 10, ако не и повече години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Впрочем тя не завърши ли вече?

Да, завърши, та уж беше казала, че се завръща към музиката.

 

Песента ми е любима заради якото включване на Гертруди, но не я зачитам за нейна. :3fdb8960598fa63e: :gun_bandana:

Според мен си е дует, Гера участва и в куплетите, и в припева, и в клипа, даже има малка част където пее самостоятелно. Тия над милион гледания на некомерс песен също не са заради Лазар. Така че съм доволен, че поне не остана без проект за 15-годишнината.

 

Нали имаше информация, че е снимала клип - мисля си, че може "Пайнер" да са решили да й го оставят за есента, както доколкото помня беше казала, че е станало с "От този момент".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, завърши, та уж беше казала, че се завръща към музиката.

Според мен си е дует, Гера участва и в куплетите, и в припева, и в клипа, даже има малка част където пее самостоятелно. Така че съм доволен, че поне не остана без проект за 15-годишнината.

 

Нали имаше информация, че е снимала клип - мисля си, че може "Пайнер" да са решили да й го оставят за есента, както доколкото помня беше казала, че е станало с "От този момент".

Дует си е, но песента си е на Лазар. :1000 (29): :1000 (29): Звучи тъпо, но е така. :1000 (29):

 

Има 2 седмици до началото на есента. По-добре наистина септември да пусне песента, защото в момента е някакво умряло време, но пък от друга страна така има шанс да се забележи повече, защото септември всичко живо сигурно ще реши да пуска песни и като нищо ще я затапят Герито. :dontknow: Абе... когато, тогава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое й е по-активното на Галена от преди? Почти септември е, а има издадени 3 песни (Дай ми любов, Шефката, Маракеш). Предните години за това време:

 

2013 - Ранена птица, Чудна сватба, Истински щастлива, Дай ми, Vatreno, vatreno, Мила моя - От всички тези реално залага само на ''Дай ми'. - 1

2014 - Точно никога, Хавана Тропикана, Body Language - 2

2015 - Пантера, Гергана, пиле шарено, Лале ли си, зюмбюл ли си, В твоите очи, Стара каравана, Te Quiero, Живей - Единствената година в която е по-активна, но да не забравяме, че ''Живей'' се появи с албум.

2016 - Да ти олекне, Пей, сърце, Все ми е тая - 2

2017 - Моро му, Изневериш ли ми, The Bo$$ - 2

 

Същата активност.

 

От топа никоя няма пауза от година - Алисия, Андреа, Анелия, Галена, Джена, Емилия, Емануела, Деса, Мара... Единствено Цура си позволи, щото не я ебе.

Забравяш ''Просто шоу'' която излезе няколко дни преди да започне 2018.

Фолклорни песни

Чужд пазар

Изобщо не са издавани.

ft.

''Изневериш ли ми'' беше изтекла от участие с ужасно качество, но не бе издадена.

А ''Истински щастлива'' нали беше подарък от фенове ?

Не знам защо е толкова трудно да се признае, че тази година Галена е по-активна защото проектите не се получават. И Преслава е имала подобни моменти. Анелия. Почти всички певици.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравяш ''Просто шоу'' която излезе няколко дни преди да започне 2018.

Фолклорни песни

Чужд пазар

Изобщо не са издавани.

ft.

''Изневериш ли ми'' беше изтекла от участие с ужасно качество, но не бе издадена.

А ''Истински щастлива'' нали беше подарък от фенове ?

Не знам защо е толкова трудно да се признае, че тази година Галена е по-активна защото проектите не се получават. И Преслава е имала подобни моменти. Анелия. Почти всички певици.

Ок, без фийтове, неиздавани официално, за чужди пазари, фолклорни, и с песните от декември пак няма разлика. Все се върти около 3-4.

 

2013 - Пак ли, Бутилка, Истински щастлива, Дай ми - 4 (С Раздавай се, която беше пусната не по нейно желание, даже 5, но нали не я броим - 4, ако не искаш да броиш и Истинска щастлива - 3)

2014 - Завиждайте, Не ставам втора, Точно никога, Хавана Тропикана - 4

2015 - Криво ще ми е, Пантера, В твоите очи, Стара каравана, Живей - 5 (Не виждам защо, но ако искаш не брой и Живей - без нея - 4)

2016 - Една жена, Да ти олекне, Пей, сърце - 3

2017 - Мина ми, Моро му, The Bo$$ - 3

2018 - Просто шоу, Дай ми любов, Маракеш - 3 (С Шефката, която официално е фийт. - 4)

 

Няма как да се признае нещо, което не е вярно. Не е по-активна от обичайното. Съгласна съм, че като хитовост песните й в последно време нямат същия успех, но като количество няма разлика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...