Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Момчета, какво мислите за новия секс символ в поп-фолка - Аднан Бийтс? :Vishenka_05:

 

https://www.instagram.com/p/BlwW2WBDpdC/?taken-by=adnanbeats

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Момчета, какво мислите за новия секс символ в поп-фолка - Аднан Бийтс? :Vishenka_05:

 

https://www.instagram.com/p/BlwW2WBDpdC/?taken-by=adnanbeats

Минал та е заминал покрай секс символите :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей такива песни и клипове искам от нашите чалгари. Откакто я чух за първи път преди няколко дни, не съм я спрял. Акустичният кавър също е уникален. Дано Галена се сети да я кавърдиса - някой спомена за дует с Азис - ще звучи страшно от тях. :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тази година имаме само един проект, който и като песен, и като клип е на доста високо ниво. Тези дни се замислих, че Цветелина притежава един доста стойностен и дори донякъде успешен продукт, просто като име и фенска маса я няма никаква вече. Иначе е с 5 милиона гледания и доста въртене по дискотеките, поне по мои впечатления. След 10 години кариера е доста добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура май има купени гледания.

YouTube Artists | България | 18 април - 14 август

q9RFNPB.png

 

Язък че няма собствена страница.

Ако тази статистика е от 18 април натам, значи не е прихваната първата седмица, когато интереса към парчето беше най-голям. Не съм го следил изкъсо, но може би има още към милионче отгоре от България. И съответно милионче и нещо от чужбина е възможно, има доста българи зад граница.

Няма смисъл от купуване на толкова малко гледания, и то от певица, която има пари да си позволи мноооого повече... но кой знае... Но мисля, че видяхме, че в повечето случаи купените ги хващат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тази статистика е от 18 април натам, значи не е прихваната първата седмица, когато интереса към парчето беше най-голям. Не съм го следил изкъсо, но може би има още към милионче отгоре от България. И съответно милионче и нещо от чужбина е възможно, има доста българи зад граница.

Няма смисъл от купуване на толкова малко гледания, и то от певица, която има пари да си позволи мноооого повече... но кой знае... Но мисля, че видяхме, че в повечето случаи купените ги хващат.

от 11 април до 11 август

2UbZtMy.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

от 11 април до 11 август

2UbZtMy.png

Така е по-добре. :1000 (29): Значи към милионче и половина от чужбина. Не е толкова много, ставали сме свидетели и на далеч по-шокиращи случаи.

Мисля си, че Цветелина никога не е купувала гледания, дори и на песните с повече. Ако си служеше с такива методи отдавна щеше да ни е заблудила, че е най-вървежната с някакви цифри от порядъка на над 30 милиона, но очевидно цели реална кариера.

Както и да е, мисълта ми беше, че нейният проект е най-добрия в цялостност за годината, като комбинация песен+клип. А доскоро имахме по десетки такива...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е по-добре. :1000 (29): Значи към милионче и половина от чужбина. Не е толкова много, ставали сме свидетели и на далеч по-шокиращи случаи.

Мисля си, че Цветелина никога не е купувала гледания, дори и на песните с повече. Ако си служеше с такива методи отдавна щеше да ни е заблудила, че е най-вървежната с някакви цифри от порядъка на над 30 милиона, но очевидно цели реална кариера.

Както и да е, мисълта ми беше, че нейният проект е най-добрия в цялостност за годината, като комбинация песен+клип. А доскоро имахме по десетки такива...

На "Да те бях зярязала' беше купила и беше в Холандския трендинг. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Да те бях зярязала' беше купила и беше в Холандския трендинг. :1000 (29):

Ами слушат я в Холандия жената. :1000 (29):

Има нещо гнило в някои случаи, наистина. Но някак не си представям имена като нея да купуват на някакви сезонни предложения като "Да те бях зарязала", а скъпи и дългоочаквани проекти като онзи с Ищар да ги оставят с 2 милиона. Именно на този дует хората биха повярвали на купени десетки милиони, защото говорим за голяма чуждестранна звезда.

И не само при Цветелина има такива странни несъответствия, което ме кара да вярвам, че някои не купуват, а просто са изкарали късмет да се появяват повече отстрани... или може би някой друг да им купи? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Честито" я въртяха наистина по морето, но и тя като "Маракеш" някак си минава и заминава между другото. Едно време имаше много силна реакция на нейни песни, особено на "Влез", че и "За контакти", "Брой ме" въртяха, "Мога пак", "Безопасна", "Счупени неща"...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цурето щеше да мачка с гледания през 2010-2011, ако имаше канал на Планета. Но после като гръмна скандала с Пеевски и КТБ, всичко замина.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно на Янева съм чувал Видимо изневерил, доста я въртяха.

Естествено, че и тя купува. Толкова е безлична клетата, че без накупени 1-2 милиона ще прави по 300-400 хил.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цурето щеше да мачка с гледания през 2010-2011, ако имаше канал на Планета. Но после като гръмна скандала с Пеевски и КТБ, всичко замина.

Вината за тази тъпотия е изцяло на винаги изоставащите с няколко години Пайнер. YouTube е фактор със стотици милиони гледания още от 2008. А те чакаха чак до 2013, пробутвайки на публиката някакво PlanetaPlay или там както се казваше. Представяте ли си колко гледания можеха да имат към днешна дата "Новата ти", "Като за финал", "Знам диагнозата", "Дай ми всичко", "Влез", "Брой ме", "Да те прежаля", "Да видя какво е", "Да те бях ранила", "Тупалка" и т.н?

 

"Шефката на Пайнер"

 

17 август: 183К

18 август: 190К

 

Нямам оплаквания. :3fdb8960598fa63e:

И тези гледания са над месец след излизането на песента, въпреки опцията на хората да слушат някоя от другите сто версии и въпреки паралелният друг сингъл на Галена, на който уж се залагаше. :1000 (29): С хита и на това лято е хитрушата. НО все още има много какво да направи, за да си повъзвърне позициите на лидерка. Нека поне поддръжниците на Галена да бъдем с по-реална преценка от тези на Преслава в годините, в които тя беше в това положение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно на Янева съм чувал Видимо изневерил, доста я въртяха.

Естествено, че и тя купува. Толкова е безлична клетата, че без накупени 1-2 милиона ще прави по 300-400 хил.

Безлична и безгласна. В този форум минава за някаква свръхпевица, но истината е съвсем друга. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тези гледания са над месец след излизането на песента, въпреки опцията на хората да слушат някоя от другите сто версии и въпреки паралелният друг сингъл на Галена, на който уж се залагаше. :1000 (29): С хита и на това лято е хитрушата. НО все още има много какво да направи, за да си повъзвърне позициите на лидерка. Нека поне поддръжниците на Галена да бъдем с по-реална преценка от тези на Преслава в годините, в които тя беше в това положение.

 

Нямам проблем в преценката си и дори бях един от първите й фенове, който забеляза спада и наддаде вой още преди повече от година, като излезе #TheBoss.

 

Но е факт, че Шефката се превръща в хита на сезона. Дано да й просветне най-накрая какво им се слуша на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безлична и безгласна. В този форум минава за някаква свръхпевица, но истината е съвсем друга. :mf_surrender:
За студийна певица е ок, на живо издиша и се затруднява да пее стабилно повече от 5 - 10 минути. Но не е и абсолютно бездарна като Андреа, Емануела, Малина и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За студийна певица е ок, на живо издиша и се затруднява да пее стабилно повече от 5 - 10 минути. Но не е и абсолютно бездарна като Андреа, Емануела, Малина и т.н.

 

Мани може да е проста като гъз, обаче не е абсолютно бездарна. Мисля, че просто я мързи да пее на живо и я кара през просото. Тя е нагла.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам проблем в преценката си и дори бях един от първите й фенове, който забеляза спада и наддаде вой още преди повече от година, като излезе #TheBoss.

 

Но е факт, че Шефката се превръща в хита на сезона. Дано да й просветне най-накрая какво им се слуша на хората.

 

О не, да не пуска повече кючеци, не искам нейна ера като Гореща следа. :1000 (29): Да пуска като Спри ме, Пак ли, Дай ми, В твоите очи, Кой... Достатъчно комерсиални и все пак стойностни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тези гледания са над месец след излизането на песента, въпреки опцията на хората да слушат някоя от другите сто версии и въпреки паралелният друг сингъл на Галена, на който уж се залагаше. :1000 (29): С хита и на това лято е хитрушата. НО все още има много какво да направи, за да си повъзвърне позициите на лидерка. Нека поне поддръжниците на Галена да бъдем с по-реална преценка от тези на Преслава в годините, в които тя беше в това положение.

Как ще коментираш факта, че кариерата на Преслава се задържа на челни позици дълги години от подхранвани лъжи, илюзии, измислени награди и непрестанно бутане? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...