Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То е ясно, че Шумен е на светлинни години пред Видин, какво спорите за глупости :mf_surrender: Даже на времето Шумен е бил по-голям от Варна. Единственото предимство на Видин е излазът на Дунав.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ей, вие там на изток (без Варна и Добрич) и особено жителите на вечно мрънкащата Източна Румелия (най-вече нахалниците от Пловдив и сенките им от Пазарджик). Това е чалга форум, обсъжда се чалга и факта, че в лето 2018 по необясними дори за мен причини Видин удари в земята с нощен живот не само Шумен, но и 90% от България. Разбирам, че медиите са ви напълнили тиквите с клишета от рода, че тук е най-бедния район в ЕС, но това се прави, за да не се пише как София е най-пропадналата столица в същия ЕС, а не защото имат нещо против Видин. Кризисен PR на европреЦедателстващите от шопско е това, нищо повече. Те в София не са глупави и знаят, че Видин е град на 30 века, основан от келтите и е бил дори столица на България. Замъкът на тогавашните царе още си е тук и е здрав целия. Разбирате ли вие от Източна Румелия? Замък, български, цял при това, а не два дувара на кръст останали от византийците, които ми представяте за бивша крепост, ама не знаете дали е била такава.

 

Какво да правим сега, като без студентите... Шумен, Русе, В. Търново, Плевен, Ст. Загора, Пловдив и Благоевград се оказаха почти без покани за концерти в клубовете си, а при нас са се наредили на опашка до септември? Какво ми се правят на разсеяни живущите в тези градчета и са взели да завиждат на нас във Видин? Що мислите, че изведнъж и при вас взеха лятото да правят панаири с кебапи, скара и бира? Ами защото градчетата ви са празни, децата са на село, а младежите са по морето не за да се пекат, а да изкапат по някой лев. Така единствената клиентела остава тази на скарата и сръбското. Логично е да ви правят някакви бледи подобия на "Видинския панаир", а не да ви канят лачена чалга и чалгаризиран поп, предвождан от Криско. Идете, хапнете топли кюфтенца. Не е толкова лошо и гнусно, колкото го представяте тук с цел да не ви помислят за селяни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че Шумен е на светлинни години пред Видин, какво спорите за глупости :mf_surrender: Даже на времето Шумен е бил по-голям от Варна. Единственото предимство на Видин е излазът на Дунав.

Фокси незнам как живеете там 97518222 км до морето. 24745 км до Сотлицата :)

 

–––––––––––––––––––––

0c3e5016fcd38d5e725c078a9bf20d77.jpg

 

Северозападна България е най-бедният регион в целия Европейски съюз, тук заплатите са най-ниски, безработицата- най-висока, демографските процеси са негативни, инвестиции липсват, младите бягат...

 

Северозападна България отново е най-бедният регион в ЕС

 

Северозападна България остава най-бедният район в целия Европейски съюз, показват данните за брутния вътрешен продукт на глава от населението по региони за 2015 г. на Европейската статистическа служба Евростат, публикувани на 30 март.

 

Българинът от Северозапада (включва областите Видин, Враца Монтана, Ловеч и Плевен) може да си купи само 29% от това, което може да си позволи средният европеец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А простакесата Фекали дръзна да ми се отваря в инстаграм. Учудвам се на търпението си и на това как се опитвам да й обясня, че се излага. Може би само от псувни разбира!

Какво е нахалствала Дианата...

 

 

Изкушавам се да си направя регистрация в инстаграма , за за я разчекна :1000 (29):

 

 

 

Между другото чалгата е толкова западнала, че е в реда на нещата да съществува само в най западналия регион - Видин. Само там още им се радвате

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото чалгата е толкова западнала, че е в реда на нещата да съществува само в най западналия регион - Видин. Само там още им се радвате

 

Между другото, дали проблемът не е в новите хонорари от началото на 2018 година? Що ми се струва, че този театър, който ми играят тук няколко лица живущи далеч от морето и София не е породен от факта, че бизнесът в техните "проспериращи" градчета не може да си ги позволи, а в най-западналият район в ЕС това не е проблем в лето 2018-то?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела излезе като положителна героиня, а Рена - не.

 

Заради такива слепци като теб. Как може човек, който се напива на мотика, влиза в тоалетната при обвързан мъж, който познава от няколко дни, извършва дейности, свързани с пъшкане и охкане, подлежащи само на догадки, и заспива на пода сред коремните си сокове, след което се налага да я извадят, покриват, за да не се вижда, и да къпят и преобличат, да е по-положителен герой от някой, който е объркал две отличия? Ноо пайнерките имат здрави договори, и нормално - половината не се излъчи. Но Рени е човек с обществена позиция и мнение и застана зад него с тези разкрития - удобна или не, тя не се притесни и да изобличи Пайнер на времето. Интервютата и, и те са свободни за гледане - на толкова разнообразни теми Емануела не е говорила в живота си, камоли в интервюта. Тя ако не ходи да реве как са я оставили на олтара, ще праща психопадски смс-и на новите жени на бившите си, гласящи "Слушала ли си песента ми "По-красива ще е без коса"? Мисля, че много ще ти отива, а аз лично ще се погрижа за прическата ти!", да ги преследва по нощите с колата и да ги нарича "орани ниви". Браковете и мъжете спрях да и ги броя, но то си и е в кръвта. Да забременееш на 15 и да вдигаш сватба - да ви имам идолите. Преслава и тя, както казват, спя с Гъмов, но не бе падението на Емануела.

Те от брадъра и не криеха тенденциозното си отношение към Рени. Виждал съм как се ангажират лично да отговарят на коментари, питащи с какво се е изложила Рени, и те дават линкове, чак и "заповядайте" казват. Но зад нея не стоят една камара важни хора от империи като Пайнер и няма договори със сума ти клаузи, и се възползваха да си вдигат рейтинга. Пеенето и и разговорите за чужди страни и култури не бяха толкова скандални и не бяха излъчени. Но ако се беше напипа тя, щеше да дадат и най-малкия детайл. За всичко при Рени се пита "Тя има деца, как не я е срам?", а Емануела излезе положителен герой. Лошо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол е паднала на около 30 хиляди дневни гледания. :3fdb8960598fa63e:

 

Хаха, яко. Еми мисля, че това категорично доказва, че изпълнителите са спрели да купуват гледания. То не може предната й песен да издъни 20 млн. за отрицателно време и след няма и година да има почти 40 млн, а следващата (която не е чак толкова лоша btw) на третата седмица след премиерата да прави по-малко трафик от "Хулиган" на Джена.

 

Преслава прецака майчинстеото на Деси Слава - ЦЪК

 

 

...Другата оборотна певица от фирмата – Галена, врътна кофти номер на шефа си. Тя реши, че ще работи само 3 дни в седмицата – четвъртък, петък и събота. През останалото време искала да бъде със семейството си и да възпитава сама синовете си. Така тя се разписва с едва 12 участия на месец, което е нищожно за топ изпълнителка като нея.

 

:1000 (29):

 

На Галенче 'ич не й дреме, тя диктува правилата в тая селска фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол е паднала на около 30 хиляди дневни гледания. :3fdb8960598fa63e:

 

Галена като падна на 30ка с Гимилов не ти беше смешно :3fdb8960598fa63e:

Хаха, яко. Еми мисля, че това категорично доказва, че изпълнителите са спрели да купуват гледания. То не може предната й песен да издъни 20 млн. за отрицателно време и след няма и година да има почти 40 млн, а следващата (която не е чак толкова лоша btw) на третата седмица след премиерата да прави по-малко трафик от "Хулиган" на Джена.

...Другата оборотна певица от фирмата – Галена, врътна кофти номер на шефа си. Тя реши, че ще работи само 3 дни в седмицата – четвъртък, петък и събота. През останалото време искала да бъде със семейството си и да възпитава сама синовете си. Така тя се разписва с едва 12 участия на месец, което е нищожно за топ изпълнителка като нея.

 

:1000 (29):

 

На Галенче 'ич не й дреме, тя диктува правилата в тая селска фирма.

предното беше хита на годината и гърмя една година отвсякъде. Това не е лошо но и не впечатлява. Не мисля че Гери-Никол е купувала гледания. Това да не са копмлексираните пайнерки...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

предното беше хита на годината и гърмя една година отвсякъде. Това не е лошо но и не впечатлява. Не мисля че Гери-Никол е купувала гледания. Това да не са копмлексираните пайнерки...

 

Просто е мноооого странно как стожерите на youtube трафика за кратко време загубиха 50-60 а някои 70% от силата си. Говорим за любимците на народа и тийновете като Гери, Тита, Галена, Галин. Ще каже човек, че българите изведнъж до един се депресираха и спряха да слушат музика.

 

Иначе на Гери-Никол песента я чувам да звучи на няколко места вече, не си личи хората да не я харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто е мноооого странно как стожерите на youtube трафика за кратко време загубиха 50-60 а някои 70% от силата си. Говорим за любимците на народа и тийновете като Гери, Тита, Галена, Галин. Ще каже човек, че българите изведнъж до един се депресираха и спряха да слушат музика.

 

Иначе на Гери-Никол песента я чувам да звучи на няколко места вече, не си личи хората да не я харесват.

Сигурно са свършили парите за наркотици и на трезво не могат да ги изтърпят. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена като падна на 30ка с Гимилов не ти беше смешно :3fdb8960598fa63e:

Галенчето не е стартирала с 560к дневни гледания, за да може един месец по късно да прави 30ка и предната й песен няма 40 милиона. ;)

 

И да, Гивмилов го въртят повече от Над закона из дискотеките, странно, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенчето не е стартирала с 560к дневни гледания, за да може един месец по късно да прави 30ка и предната й песен няма 40 милиона. ;)

 

И да, Гивмилов го въртят повече от Над закона из дискотеките, странно, нали?

 

Странно-нестранно и наща е купувала като луда и е спряла при издаването на Моро му. Виж, че "Просто шоу" беше луд хит, а не може да направи 10 мила. Това, ако беше излезло през 2016 при тогавашните цифри, досега щеше е с 20 млн.

 

Дай ми любов е още по-голямо доказателство - хубава и хитова песен, а циклиии. За дуета със Стораро да не говорим..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж, че "Просто шоу" беше луд хит, а не може да направи 10 мила. Това, ако беше излезло през 2016 при тогавашните цифри, досега щеше е с 20 млн.

Да, тая песен като я пуснат и всички откачат, баси ненормалния хит. Никаква идея защо е с толкова малко гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тая песен като я пуснат и всички откачат, баси ненормалния хит. Никаква идея защо е с толкова малко гледания.

 

Щото.. е ясно защо.

 

През цялото време до пролетта-лятото на 2017 са ни правили на малоумници и са създавали един балон, от който няма смисъл и сега се спука.

 

Ти си бил малък през 2012, но от тогава почна това обсебване от тубата в Рамания - е тогава бесните хитове като "Докрай", "Проба-грешка", "Лудата дойде", "Спри ме", "Пробвай се" не минаваха 3-4 млн. в годината, в която бяха актуални. И ние се радвахме като малки деца. И изведнъж няколко години по-късно почнаха да правят по 20-25 млн. гледания. Българите само намаляваме, не сме се увеличили 10 пъти за 4 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери-Никол е паднала на около 30 хиляди дневни гледания. :3fdb8960598fa63e:

Песента е ужасна, никакъв хитов потенциал. Не знам какво си е въобразявала. И в клипа е като пластмасова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Създавали са вашите балони. Деса си докара милионите с не повече от 80-100ка на ден освен премиерните 2-3дни. Вашите правиха по 300 ка дневни първите седмици а до 3 месеца падаха под 100ка седмично.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има го и момента че не се предлага почти нищо интересно и новите парчета на гери никол и галена се въртят по инерция. Криско и Слави счупиха с гледания. Не беше толкова отдавна. Тото сега мачка с гледания. Просто няма как да са все едни и същи. При Слави гледанията са подплатени с десетки хиляди коментари и стотици хиляди лайкове. Ще има пак парчета с мега гледания. Да сменят малко плочите...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...