Jump to content


Най-добър текст в попфолка


Избираме най-доброто!  

40 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Да проследим кои са най-харесваните текстове в жанра!

Всяко от големите имена в писането (Теньо, Мариета, Росен, Лили Димова и т.н.) ще бъде представяно с отделни анкети, обособени по изпълнители.

Сега избираме най-силен текст на Мариета Ангелова за Преслава.

Всеки изпълнител ще може да се бори с по една песен, дело на всеки от авторите, във финалното гласуване за най-харесван и добър текст във фолка.

Напред ще продължи един текст на Кайовата икона, с автор Мариета. Вие избирате кой!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Финални думи" Най-любимият ми текст на нейна песен.

Гледаш студено, гледам студено. Чак ми се плаче от обида. Всичко приключи - пито-платено, ще си отида, ще си отида. Бързо изтрелвам думи виновни, ала от думите няма смисъл. Светят в очите сълзи издайни и щепнат:"друго, и друго искам".

 

Малко ми стига да те обичам. Много ми трябва да те намразя. В лоши моменти всичко отричам, трохичка гордост да си запазя. :Vishenka_05: Бързо изтрелвам думи виновни, гневно повтарям: "няма смисъл". Ала онези сълзи издайни говорят:"друго, и друго искам".

 

"Не съм ангел"

"Моят нов любовник"Много оригинален текст.

"Пази се от приятелки"

"От добрите момичета"

"Умирам"-Чувствен и въздействащ.

"Kато за финал"-И този е страхотен.

"Жените след мен"

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не съм ангел"

"Моят нов любовник"

"Пази се от приятелки"

"Умирам"

"Ако ще да боли"

 

Тези са ми най-най. Но и от другите изброени има доста добри!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, вие сериозно ли - "Пази се от приятелки"?! :1000 (29):

 

Нали знаете, че това, което изберете, ще мери сили с "Аз съм с теб", "Утре ще е по-добре" и "С кое право"? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, вие сериозно ли - "Пази се от приятелки"?! :1000 (29):

 

Нали знаете, че това, което изберете, ще мери сили с "Аз съм с теб", "Утре ще е по-добре" и "С кое право"? :3fdb8960598fa63e:

Че какво и е на "Пази се от приятелки"? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какво и е на "Пази се от приятелки"? :3fdb8960598fa63e:
Сравнена с изброените три текста - победители в предишните кръгове, е като писана от разгонена ученичка! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравнена с изброените три текста - победители в предишните кръгове, е като писана от разгонена ученичка! :mf_surrender:

Еее сравнена с тях е така. Но има и добра страна, другите ще имат повече шансове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее сравнена с тях е така. Но има и добра страна, другите ще имат повече шансове.
Да, да... После Кайо да ми направи и на мен вуду кукла, ще каже, че аз съм нагласила да спечели подобен текст в кръга с Пресли! :3fdb8960598fa63e:

 

Аз гласувах за наистина интересните - "Финални думи", "Моят нов любовник", "Лей-лей", "Умирам" и "От добрите момичета".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да... После Кайо да ми направи и на мен вуду кукла, ще каже, че аз съм нагласила да спечели подобен текст в кръга с Пресли! :3fdb8960598fa63e:

 

Аз гласувах за наистина интересните - "Финални думи", "Моят нов любовник", "Лей-лей", "Умирам" и "От добрите момичета".

Кайчо не е толкова страшен, не си му чак такава заплаха. Стига му вуду куклата на Галена. Пък и не се знае дали приятелките ще спечели...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам за:

Моят нов любовник, Не съм ангел, Финални думи - страхотни текстове и песни, особено първите две са ми много любими, но заради уникалния текст на Финални думи, тя също!

Дяволско желание и Новата ти - подкрепям заради това, че са ми страшно любими и тези песни, но и хитовостта им. Макар да са с по-лековат текст, също са добре поднесени и съм пристрастен да ги подкрепя.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпи текстове, клише до клише.

На Петя от Толбухин винаги са й били слаби текстовете - един отличителен няма, изтъркано

..и повтаряно.

С големи уговорки гласувах за Не съм ангел, колкото да не е без нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност доста малко от тези текстове ме впечатляват. Гласувах за "Финални думи", "Не съм ангел" (макар и да е превод на сръбска песен), "Пази се от приятелки", "Бързо ли говоря", "Умирам", "Като за финал" и "Пия за тебе". Сега като се замисля, и в "Моят нов любовник" има интересни моменти, може би трябваше и за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...