Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Били сте зверски нагли тогава! :gun_bandana: Преслита такива!

А тя на наградите: Галена реве и е освиркана от освирепяла публика, Преси до нея с ехидна усмивка: Другата година ще й я вземем, обещавам! :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз казах кое на Стораро предпочитам. Да не говорим колко много негови песни ти не си чувал даже. Докато аз съм чувала всичко на Камелия, впечатляват единствено текстовете на Теньо Гогов, които са 6-7. Другото е много постно и блудкаво, пято-пято, та чак втръснало!

 

Та не отговори на въпросите - по-голям глас ли има Камча от Стораро?

По-голям музикант ли е?

Къде е Башурка в топ 10 на чалгата, който си написал?

Ее не е по-голям глас от Стораро, тя и от Нелина не е , но за да си топ звезда не се иска само това.

Радвам се, че все пак.призна коя е по-голямата звезда.

Башурка не е в.топ 10, но и Стораро не е там.. За мен тя е по-можеща, с по-хубави песни и по интересни проекти от неговите.

 

Иначе за да те успокоя, ето това ми харесва :*

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тя на наградите: Галена реве и е освиркана от освирепяла публика, Преси до нея с ехидна усмивка: Другата година ще й я вземем, обещавам! :roll1: :roll1: :roll1:
Добре, че 2012 и 2013 Ана го е набутала четвъртит на Добричката мумия! :gun_bandana:

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее не е по-голям глас от Стораро, тя и от Нелина не е , но за да си топ звезда не се иска само това.

Радвам се, че все пак.призна коя е по-голямата звезда.

Башурка не е в.топ 10, но и Стораро не е там.. За мен тя е по-можеща, с по-хубави песни и по интересни проекти от неговите.

 

Иначе за да те успокоя, ето това ми харесва :*

 

Аз не съм длъжна да харесвам само топ звезди! :3fdb8960598fa63e:

Ивана, Десислава и Анелия са ми достатъчни! Пеят уникално, не са космати отдолу и въздействат невероятно с хубави проекти вече бая годинки. :whistling:

За мен пък Тони Стораро е много можещ, много хитов, много гласовит и с много по-добра дискография от прехвалваната Башур на десетилетието, както и от вечната мис Плейбой! Приеми, че с теб слушаме и възприемаме музиката по коренно различен начин! Да, Вескова е по-голяма звезда и по-лустросан продукт (за съжаление, такова е положението в България). Но който и музикант да попиташ, всеки ще изтъкне приимуществата на Стораро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм длъжна да харесвам само топ звезди! :3fdb8960598fa63e:

Ивана, Десислава и Анелия са ми достатъчни! Пеят уникално, не са космати отдолу и въздействат невероятно с хубави проекти вече бая годинки. :whistling:

За мен пък Тони Стораро е много можещ, много хитов, много гласовит и с много по-добра дискография от прехвалваната Башур на десетилетието! Приеми, че с теб слушаме и възприемаме музиката по коренно различен начин!

Янева - всички сме космати от долу ! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева - всички сме космати от долу ! :whistling:
Но не всички сме като То от семейство Адамс там... :1000 (29):

 

От Кама кога такава тежка балада, с подобно изпяване и текст? :1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но не всички сме като То от семейство Адамс там... :1000 (29):

 

От Кама кога такава тежка балада, с подобно изпяване и текст? :1000 (19):

 

Като не се бръснем - всички!

 

От Стораро, кога такъв продукт на световно ниво?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не се бръснем - всички!
Има лазерна епилация... :3fdb8960598fa63e:

 

От Кама кога такъв аранжимент, с живи цигулки, с гост музиканти от всички Балкански държави?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стораро последните 10 години е 300 пъти по-голям от Кама. След Азис, той властва най-много в дискотеките. Има много и трайни хитове. За участия не съм сигурен, но мисля че са доста и прави страшен купон. Всичките закъсали чалгарки опират до него за дуети, а и двете му лайнца все пак той ги направи известни.

 

Иначе не го харесвам изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама в дует с огромна Балканска звезда - кога? Защото тя пее само с някакви треторазрядни в техните си държави... :3fdb8960598fa63e:

 

Къв е тоя? В ютуб е по-зле с гледанията и от Биляна...

Голяма звезда!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв е тоя? В ютуб е по-зле с гледанията и от Биляна...

Голяма звезда!!!

Да, който и грък да попиташ, всички го знаят и уважават. Докато, ако им кажеш името на дуетния партньор на Вескова и Башурка - Сакис Кукос, ще ти се изсмеят. Гърците обичат истинската музика и пеещите изпълнители!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, който и грък да попиташ, всички го знаят и уважават. Докато, ако им кажеш името на дуетния партньор на Вескова и Башурка - Сакис Кукос, ще ти се изсмеят. Гърците обичат истинската музика и пеещите изпълнители!

Тоя не е толкова голям. Слушам гръцко.

Василис Карас е звезда, тоя няма хитове от тоя калибър, за ква цвезда говорим?

Мазонакис, Вертис, Михайлис, Деспина, Кети, Пеги, Паула..това са звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога такъв прием от Стораро???

Кога такъв хит?

Стораро и Мелас имат и концерт в НДК, само двамата, докато Камче там е била просто част от многото. Впрочем, прощавай, тя никога не е имала своя представителна изява на голяма сцена. Тунчер и Зафирис пяха и с огромен бенд, за какъвто Кама е сънувала.

А Стораро е имал концерт и с най-голямата звезда на турската сцена - Сердар Ортач.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В коя.зала? В оная дето събира 1000 човека :D?

 

Но хит, като Луда по теб, Защо повярвах и Ти си - няма :)

Като направи самостоятелен концерт Стораро тогава ще говоршм, вечно дуети, вечно с някой.друг. Толкова ли няма топки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В коя.зала? В оная дето събира 1000 човека :D?

 

Но хит, като Луда по теб, Защо повярвах и Ти си - няма :)

Като направи самостоятелен концерт Стораро тогава ще говоршм, вечно дуети, вечно с някой.друг. Толкова ли няма топки?

"Милиони звезди" се върти повече по ретро партита от пискливото гласче на Камейсън.

А концертът не е на Зафирис Мелас, та Стораро да го подгрява. Двамата си имаха равни части, пяха с бенда, който е сформиран от Тони, като закриха с дуети. А уж най-голямата (според теб) и първа в топ 10 на чалгата, защо няма свой концерт, придружен от пеене с бенд? Защото Глория и Ивана имат. Стораро и той, Анче - също. Камелия защо толкова няма топки?

 

И защо се излагаш - концертът на Стораро и Зафири беше в зала 1 на НДК! Какви 1000 места?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я си лягайте по леглата!!

 

Му еб*а, му еб*а - както казваше Ясин Бенамар Заруки, който ме натисна да се целуваме пред приятелката си само 2 часа, след като се бяхме запознали.

 

Стораро е велик изпълнител със страхотен глас. Има уникални хитове през годините. В последно време обаче прекали с циганиите - това няма как да се отрече. Но е разбираемо, защото господата от малцинството се оказаха луди гледачи на youtube - съответно се печелят кинти от това. По сватбите им, където Тони пее, също вървят такива кючеци.

 

Разбира се, че Стораро е по-голям глас от Камелия, но не и по-голяма звезда като статут в жанра и влияние в обществото. То защо изобщо сравняваме изпълнители от различни полове?

 

Иначе Янева, като си пада по някой изпълнител, го защитава до кръв, понатрапва го и разгорещено гледа да убеди опонента в правотата на гледната си точка. Янева, трябваше да станеш един политик, брааат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я си лягайте по леглата!!

 

Му еб*а, му еб*а - както казваше Ясин Бенамар Заруки, който ме натисна да се целуваме пред приятелката си само 2 часа, след като се бяхме запознали.

 

Стораро е велик изпълнител със страхотен глас. Има уникални хитове през годините. В последно време обаче прекали с циганиите - това няма как да се отрече. Но е разбираемо, защото господата от малцинството се оказаха луди гледачи на youtube - съответно се печелят кинти от това. По сватбите им, където Тони пее, също вървят такива кючеци.

 

Разбира се, че Стораро е по-голям глас от Камелия, но не и по-голяма звезда като статут в жанра и влияние в обществото. То защо изобщо сравняваме изпълнители от различни полове?

 

Иначе Янева, като си пада по някой изпълнител, го защитава до кръв, понатрапва го и разгорещено гледа да убеди опонента в правотата на гледната си точка. Янева, трябваше да станеш един политик, брааат!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Защо да не сравняване изпълнители от различен пол? Виж, че двамата са изправени един срещу друг в дуелите тази седмица. И което е по-тъжното, бездарната ще победи! :girl_cry2:

А и по гръб не падам!!! :3fdb8960598fa63e: Като питбул съм - захапя ли веднъж, не пускам!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...