Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ама чак цъфна тук да се разяснява! :mf_surrender:

 

Какво подло същество е, я разкажи?

E той Трима братя, три сестри му е докладвал явно :whistling:

 

Разказах снощи. С ушите и очите си съм видял как се държи към едно момиче (Петя Киринова) на МАД сикрет концерта преди време на концерта на Деси за МАД ТВ. И не беше само той, но не искам да намесвам и други призраци да ми цъфнат тука...

Аз тогава за втори път бях идвал в СФ , бях малък и наивен и мен се опитваше да ме злепостави заради едно сако, с което бях, което и Милко Калайджиев имаше в някакъв клип. Просто е човек, който обича да се подиграва и избира по слаби жертви за тази си цел. Това, което ние коментирахме за него е нищо сравнение с кофите лайна, които е изливал за Ангел Дончев, Петя Киринова, мен и други... Да беше стигнал до този извод за щастието още тогава, докато настройваше Деси срещу един от най големите и фенове...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

E той Трима братя, три сестри му е докладвал явно :whistling:

 

Разказах снощи. С ушите и очите си съм видял как се държи към едно момиче (Петя Киринова) на МАД сикрет концерта преди време на концерта на Деси за МАД ТВ. И не беше само той, но не искам да намесвам и други призраци да ми цъфнат тука...

Аз тогава за втори път бях идвал в СФ , бях малък и наивен и мен се опитваше да ме злепостави заради едно сако, с което бях, което и Милко Калайджиев имаше в някакъв клип. Просто е човек, който обича да се подиграва и избира по слаби жертви за тази си цел. Това, което ние коментирахме за него е нищо сравнение с кофите лайна, които е изливал за Ангел Дончев, Петя Киринова, мен и други... Да беше стигнал до този извод за щастието още тогава, докато настройваше Деси срещу един от най големите и фенове...

Че на кое отгоре се подиграва на хората и ги злепоставя? :mf_surrender:

 

Някакъв плешив Алф, чието най-голямо постижение е, че е бил допуснат до Квазимодо-то на чалгата, да носи закачалките с рокли, шити по модели на Уитни Хюстън в Стара Загора! :3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че на кое отгоре се подиграва на хората и ги злепоставя? :mf_surrender:

 

Някакъв плешив Алф, чието най-голямо постижение е, че е бил допуснат до Квазимодо-то на чалгата, да носи закачалките с рокли, шити по модели на Уитни Хюстън в Стара Загора! :3fdb8960598fa63e:

A че е търкал урината на половината чалгаджийки в Планета Пайнер клубовете малко постижение ли е. Щастлив човек :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванче си има в изобилие и от двете!

Мерси! :Vishenka_05:

Сега не ми изкарвай троянската кранта като светица. Знаем, че тя подмолно докара жанра където е. Ивана е духовната майка на Преси. Е, дъщерята изяде майка си (въпреки колосалните ѝ размери) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега не ми изкарвай троянската кранта като светица. Знаем, че тя подмолно докара жанра където е. Ивана е духовната майка на Преси. Е, дъщерята изяде майка си (въпреки колосалните ѝ размери) :3fdb8960598fa63e:
Света Ванча е класа, не ми я сравнявай с плейбек утайката Преслава!

Отивай в храма, който издигнах в чест на мадоната от Айтос и се самобичувай, задето я засягаш! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод на Тони Димитрова, мисля си, по-добре е да оставите женицата. Поп-фолкът се е крепил на полюсните настроения. Винаги е приеман като необходимото зло. Откакто се шири мнението, че попът е чалга, чалгата започна да се губи като интерес. Следователно, за да има чалга, оставете всички желаещи да плюят.

 

Забелязвате ли, че попът рядко си позволява да каже, че чалгата замира? В годините, в които нямаше поп, бяха бесни и ядливи, а сега си траят. Просто чалгата не се усеща как я изпиват. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е късно Тони Димитрова да си представя офертата за ВИП Брадър, чрез скандал с чалгата, защото Васил Найденов вече се договори за 250 000 лева. А и точно тя да плюе от висока трибуна чалгарите някак не кореспондира с над 10-годишното новогодишно сътрудничество в "Гранд хотел Варна".... с Камелия... :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е късно Тони Димитрова да си представя офертата за ВИП Брадър, чрез скандал с чалгата, защото Васил Найденов вече се договори за 250 000 лева. А и точно тя да плюе от висока трибуна чалгарите някак не кореспондира с над 10-годишното новогодишно сътрудничество в "Гранд хотел Варна".... с Камелия... :girl_witch:
Сериозно ли Кецът се е навил да участва? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли Кецът се е навил да участва? :mf_surrender:

 

Очевидно се е навил, след като Иван и Андрей са го включили в някакво турне с Графа и македонци в България и в Македония.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно се е навил, след като Иван и Андрей са го включили в някакво турне с Графа и македонци в България и в Македония.
Че то е продукт на БТВ, как ще да е подписал и с Нова?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то е продукт на БТВ, как ще да е подписал и с Нова?

Колкото за участието на Райна, на което уж не била отишла (във Видин)...

Що му се връзвате. Това е човека, който няма никога никаква информация от кухнята. Всичко се базира на предположения и откровени лъжи...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото за участието на Райна, на което уж не била отишла (във Видин)...

Що му се връзвате. Това е човека, който няма никога никаква информация от кухнята. Всичко се базира на предположения и откровени лъжи...

 

Снощи обясних подробно, но ако държиш да вляза в профила на Тони Димитрова и да си поговорим, нямаш проблем, чалгарче.... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото за участието на Райна, на което уж не била отишла (във Видин)...

Що му се връзвате. Това е човека, който няма никога никаква информация от кухнята. Всичко се базира на предположения и откровени лъжи...

Винаги съм вярвала, че е приближен на мадам Вескова и мистър Томов... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм вярвала, че е приближен на мадам Вескова и мистър Томов... :3fdb8960598fa63e:

Защото умишлено изкуствено създава такива илюзии с постовете си. Имал е такъв период, но е минал границата с ухажването на Кама в пицарията и навремето и после беше отлъчен... :feminist_en:

 

Кама се усети, че и влияе зле на имиджа. В малко форуми ли му се чудят хората...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото умишлено изкуствено създава такива илюзии с постовете си. Имал е такъв период, но е минал границата с ухажването на Кама в пицарията и навремето и после беше отлъчен... :feminist_en:

 

Кама се усети, че и влияе зле на имиджа. В малко форуми ли му се чудят хората...

 

 

Ще ви разкажа една малка история от миналата година, за да видите за какъв човек иде реч. Миналата година имах случайният късмет, да обикалям с него 3 дни около участието му на панаира във Видин, като осигурявам почти цялата логистика на Синан и бенд, че бях обещал да съдействам на организаторката, защото е силно наш човек.

 

Слави, ти нямаш много мозък да се усетиш, но другите може би имат, за да направят заключенията. Благодаря за което.... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Кеба и Милица Павлович - Интервю

утре в 22 часа, Prva TV

 

Стрийм:

http://bit.ly/2FTQSa6

 

Пуска се с VLC. :)

 

Това трябва е вечерно шоу, като на Слави. Май Иван Иванович някакъв го водеше. Има и бенд на живо. Виждал съм Весна и Дино Мерлин да пеят там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това трябва е вечерно шоу, като на Слави. Май Иван Иванович някакъв го водеше. Има и бенд на живо. Виждал съм Весна и Дино Мерлин да пеят там...

Води се специална програма на Zvezde Granda.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...