Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Никакъв усет няма тази жена! Прав си!

Представи си да чакаме толкова време и накрая да пусне продължение на "Кралете" или "Второто хубаво" - полугола по сутиен да се залива с разни течности :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите имена се предават вече, сякаш клонят към край на кариерата.

Глория и Ивана - с 1 песен в последната година и половина, Малина и Тони Дачева - от 2 години нямат нищо, Камелия, Валя и Нелина - по 1 песен на година колкото да се водят активни изпълнители, да не говоря за Гергана, Силвия, Есил Дюран и др.

 

Това е естествен ход на нещата донякъде, но ако идваха нови имена на тяхно място. Иначе тази музика загива! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите имена се предават вече, сякаш клонят към край на кариерата.

Глория и Ивана - с 1 песен в последната година и половина, Малина и Тони Дачева - от 2 години нямат нищо, Камелия, Валя и Нелина - по 1 песен на година колкото да се водят активни изпълнители, да не говоря за Гергана, Силвия, Есил Дюран и др.

 

Това е естествен ход на нещата донякъде, но ако идваха нови имена на тяхно място. Иначе тази музика загива! :gun_bandana:

 

По-далновидни от "старите" запазиха патрони и за края на кариерата, а утре вечер ще ги видим заедно с поне 1 500 000 души в прайм тайма на БТВ. После, когато тази 4 месечна вакханалия приключи ще излезе и нова песен, с нов клип, ще се завърти навсякъде и готово. Иначе гледаме и кой колко е зает, а там ясно личи кой се е ориентирал към пенсиониране и кой не. Много ми харесваш вчера и днес. Някак най-после махна капаците и забеляза, че чалга не е равно на Преслава. Разбира се, ще гледаш все в канчето на Галена и ще го играеш като някои други хора тук леко пренебрежително подценявайки актуалните успехи на традиционните около 7 имена в този бизнес (както го е казал "кралят Пипо" преди години в едно списание), но ние знаем за този подход отдавна.

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Старите имена се предават вече, сякаш клонят към край на кариерата.

Глория и Ивана - с 1 песен в последната година и половина, Малина и Тони Дачева - от 2 години нямат нищо, Камелия, Валя и Нелина - по 1 песен на година колкото да се водят активни изпълнители, да не говоря за Гергана, Силвия, Есил Дюран и др.

 

Това е естествен ход на нещата донякъде, но ако идваха нови имена на тяхно място. Иначе тази музика загива! :gun_bandana:

Е, някои стари имена още държат стабилно фронта и с бързи, и с бавни парчета... и по-конкретно едно старо име. :whistling:

Но като се замисли човек Емилия, Анелия, Галена и Преслава също вече са стари имена. Първата с почти 20 години кариера, втората с 16, другите две с почти 15... Шокиращо е как след тях има все по-малко успели и дългогодишни нови имена от жените- само Джена, Андреа и Цветелина Янева, а в момента и опит за Джулия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, някои стари имена още държат стабилно фронта и с бързи, и с бавни парчета... и по-конкретно едно старо име. :whistling:

Но като се замисли човек Емилия, Анелия, Галена и Преслава също вече са стари имена. Първата с почти 20 години кариера, втората с 16, другите две с почти 15... Шокиращо е как след тях има все по-малко успели и дългогодишни нови имена от жените- само Джена, Андреа и Цветелина Янева, а в момента и опит за Джулия...

 

Това едно старо име първо да отслабне, а после да реди бързи с бавни. Щото колкото и да ги реди, като няма къде да ги покаже все едно го няма. Нали? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това едно старо име първо да отслабне, а после да реди бързи с бавни. Щото колкото и да ги реди, като няма къде да ги покаже все едно го няма. Нали? :1000 (29):

Какъв е проблема да ги представя по участия и евентуални концерти дори и без да е в ТОП форма, както така или иначе сме я виждали вече по такива събития? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, някои по-далновидни от "старите" запазиха патрони и за края на кариерата, а утре вечер ще ги видим заедно с поне 1 500 000 души в прайм тайма на БТВ. После, когато тази 4 месечна вакханалия приключи ще излезе и нова песен, с нов клип, ще се завърти навсякъде и готово. Иначе гледаме и кой колко е зает, а там ясно личи кой се е ориентирал към пенсиониране и кой не. Много ми харесваш вчера и днес. Някак най-после махна капаците и забеляза, че чалга не е равно на Преслава. Разбира се, ще гледаш все в канчето на Галена и ще го играеш като някои други хора тук леко пренебрежително подценявайки актуалните успехи на традиционните около 7 имена в този бизнес (както го е казал "кралят Пипо" преди години в едно списание), но ние знаем за този подход отдавна.

 

:1000 (19):

Камелия и тя няма успех с актуалната си продукция, изключвам дуета с Гъмзата. Преди това що бози избълва, дето само тя си ги слушаше, и то след 3-годишна пауза. Иначе не знам какво изтъкваш тези формати - бяха интересни преди десетина година като навлизаха, сега масово хората не ги следят толкова, или предимно гледат "Като две капки вода", а не "Гласът.." - аз например тази година нито едно от двете не гледам, безинтересни са ми и предвидими.

 

Последната песен на Ванча е по-добра от всичко, каквото пусна в последните 5 години, значи може ако поискаш да си имаш козове по всяко време, но явно вече яко ги мързи и не им се занимава на повечето.

 

Чалгата в момента се крепи на имена, които бяха актуални и преди 5, и преди 10, а някои като Анелия и преди 15 години. Нищо ново с две думи. Освен това някои доскорошни топ певици като Джена, Андреа, Яница и Цв. Янева тръгнаха към залязване също. Емилия и тя ми се струва, че е надолу, ще я следя в близко бъдеще.

 

Как на хората да не им писне - не само песните са еднакви, а и певиците са същите от преди сто години. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си да чакаме толкова време и накрая да пусне продължение на "Кралете" или "Второто хубаво" - полугола по сутиен да се залива с разни течности :3fdb8960598fa63e:
Че аз даже и без сутиен я искам, заливаща се с каквото дойде, само песента да не е като "Кралете" или "Мога и без теб"!

 

Сега изглежда направо секси, така че да действа вече, какво чака и се снима във всякакви пози по профилите си! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе добре си е чалгата. Който има хитове в дискографията си работи перфектно, има възвръщаемост, има за инвестиции, има търсене, а позьорите си седят у дома.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе добре си е чалгата. Който има хитове в дискографията си работи перфектно, има възвръщаемост, има за инвестиции, има търсене, а позьорите си седят у дома.

Ами тя чалгата от години и десетилетия си е най-печелившия музикален бизнес у нас и поне това си продължава с пълно темпо. Попаджиите още не могат да се мерят с чалгаджиите в това отношение, само 3-4 техни актуални имена да са на това ниво.

Но само с интерес към изпълнител по клубовете не става, това му помага само на самият него да натрупва пари. Трябва си и успешни нови продукти, за да върви този жанр нанякъде. И някои изпълнители си ги имат, де, но трябва повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

.... Веднъж съм ги виждал на живо и нямам представа с какво се е занимавал, но за да взима автографи от чалгарки, може и да е започнал от кенефите и да е израстнал до ПР :D :D :D

Славчооо, Славчоо... изказвания тип "незадоволена злобна швестеруга" и после претендираме за нещо...

 

Нямал идея кой-какво, обаче преди това си съчиняваше истории, разказани уж достоверно, и раздаваше определения... Стегни се, че ставаш за смях. Язък ти за претенциите! Язък ти за самочувствието!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би пък Даниел да е всъщност Светлето, приближената до Емилия пи-арка? :3fdb8960598fa63e:

Сънуваш ли лелча по розови лепенки на зърната и роза в устата, ала Кама? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Славчооо, Славчоо... изказвания тип "незадоволена злобна швестеруга" и после претендираме за нещо...

 

Нямал идея кой-какво, обаче преди това си съчиняваше истории, разказани уж достоверно, и раздаваше определения... Стегни се, че ставаш за смях. Язък ти за претенциите! Язък ти за самочувствието!

Много съм ти бръкнал в 2те гънки последните дни ми се струва. Като стоукър си. Спри да ме следиш :1000 (29):

 

Не съм си съчинявал истории. Просто не искам да намесвам имена. Преди 8-10 години във фен средите така се говореше. За да се говори нещо, все от някъде тръгва. А и самия Светльо лъха на кенеф. Както казах имах възможност веднъж да общувам с него. Лош, злобен, нелоялен човек.

 

Точно ти за незадоволени швестерки недей да пишеш, защото години наред ти капеха лигите по онзи съученик ли, съквартирант ли, какъв ти беше не помня, ама ти помня болните сексуални фантазии. Малко се съобразявай какво пишеш да не те направя за резил с факти и да нямаш очи повече да използваш думата швестер или гей. Виж го ти него... Ако навремето беше ял пацата, а не само да фантазираш за нея, сега нямаше целия свят да ти е "крив и злобен". Аман от стоукъри и чекиджии!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би пък Даниел да е всъщност Светлето, приближената до Емилия пи-арка? :3fdb8960598fa63e:

Не, но може да си играят след 12, защото много се надъха Данито нещо да ми го защитава, ама жестоко е объркал човека, при който ще мине.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сънуваш ли лелча по розови лепенки на зърната и роза в устата, ала Кама? :3fdb8960598fa63e:
Копнея да я видя в този вид! Ако може и по жартиери! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Не, но може да си играят след 12, защото много се надъха Данито нещо да ми го защитава, ама жестоко е объркал човека, при който ще мине.
И Данчо ли е в лявата зона? :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана ако искаме хората вече да я възприемат като секс бомба ала Кама трябва да спрем да й викаме Лелча, Лелята, Леля Ванче и т.н. :D Предлагам вече да преминем на нещо като Секси Иви. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм ти бръкнал в 2те гънки последните дни ми се струва. Като стоукър си. Спри да ме следиш :1000 (29):

 

Не съм си съчинявал истории. Просто не искам да намесвам имена. Преди 8-10 години във фен средите така се говореше. За да се говори нещо, все от някъде тръгва. А и самия Светльо лъха на кенеф. Както казах имах възможност веднъж да общувам с него. Лош, злобен, нелоялен човек.

 

Точно ти за незадоволени швестерки недей да пишеш, защото години наред ти капеха лигите по онзи съученик ли, съквартирант ли, какъв ти беше не помня, ама ти помня болните сексуални фантазии. Малко се съобразявай какво пишеш да не те направя за резил с факти и да нямаш очи повече да използваш думата швестер или гей. Виж го ти него... Ако навремето беше ял пацата, а не само да фантазираш за нея, сега нямаше целия свят да ти е "крив и злобен". Аман от стоукъри и чекиджии!

Ти си този, който се обиждаш от темата... не аз.

А и явно ме бъркаш с някого или отново, уж "достоверните" "фен среди, в които нещо се е говорело", пак са ти объркали спомените...

 

Пък и то се вижда кой е "кривия и злобен" с изказванията си из целия форум в последно време. Манията ти да си "вечна опозиция" те превръща в лакей на най-неподходящите в този форум. Осъзнай се малко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си този, който се обиждаш от темата... не аз.

А и явно ме бъркаш с някого или отново, уж "достоверните" "фен среди, в които нещо се е говорело", пак са ти объркали спомените...

 

Пък и то се вижда кой е "кривия и злобен" с изказванията си из целия форум в последно време. Манията ти да си "вечна опозиция" те превръща в лакей на най-неподходящите в този форум. Осъзнай се малко...

mbrown = Michael Brown = Трима братя, три сестри.

Изобщо не те бъркам. Дълги години и на мен и на брат ми си ни досаждал във ФБ. Мога да изложа кореспонденцията ни нагледно, но това няма да е добре за теб... А и не искам да злепоставям , когото и да е било, затова знай си границата и мярата. Не съм ти Светльо, към него ще се обръщаш така!

 

Това мисля, това казвам, не ме интересуват изводите ви злобен ли съм, не съм ли. Който не съм му приятен, да не ме чете и да не ме цитира, както аз често правя с неприятните за мен индивиди. Тръгнал във всяка тема, сметка да ми държи що съм казал това или онова... Ало... Като си родиш деца, на тях ще им даваш наставления...

 

Манията ми да съм в опозиция е едно, но освен на Деса, на друг лакей няма как да бъда. Още по малко на потребители.Аз съм Десов роб :girl_witch: :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...