Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ма ти ми копираш нещата, които аз съм ти казал за теб. :roll1: Злетак.

Естествено! Ти си моя идол! Мисля на твоите години да имам минимум 100к поста тук,какво мислиш? :3fdb8960598fa63e:

Крайно време и Стела да се намеси тук и да те укроти малко,че нещо много си позволяваш да обиждаш потребителите.Не сме длъжни да ви търпим нервните изблици с Джиги,хващайте се под ръчичка и се задоволявайте по храстите! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте се захванали с на Борко шушката? :gun_bandana:

 

Има си, вашите не се ли свиват? Я дайте като спец да проверя и да изкажа компетентно мнение! :3fdb8960598fa63e:

Моята в морето се уголемява! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте се захванали с на Борко шушката? :gun_bandana:

 

Има си, вашите не се ли свиват? Я дайте като спец да проверя и да изкажа компетентно мнение! :3fdb8960598fa63e:

 

Абе свиват се, ама все нещо остава. При Борко е като влезнал навътре направо... Такова симпатично момче... Сигурно е разочаровал доста лакоми дами... Може би затова се преориентирал към 16-18 годишни момченца, които още не се интересуват от размера :1000 (29):

 

Моите снимки по бански се разнасяха по лични съобщения преди няколко месеца. Сигурен съм, че някой услужлив форумец може бързо да съдейства на молбата ти :roll1:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много злобно и гнусно изказване.

 

Тя колкото е ниска, толкова е и злобна. Да не говорим, че и тя има кавърчета, явно не знае милата, то като цял живот чака на готово някой да й даде песен.

Евала на Антониа, разбуни духовете. И тесногръдите скочиха.

А защо не скачаха, като мангалите се подиграваха с паметници и с флага на БГ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кво? Няма нова продукция, която да е слушаема и сте се захванали да правите съчинения за слушалката на Борио. :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Никога не е имало по-ужасна пролет в Планета-Пайнер. А като гледам как тръгва юни месец, положението няма да се подобри.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нем. Ние я изритахме. Общо взето тя имаше доста изцепки по някви места дето ходеха група Десови - турнето на Комиците, МАД концерта и доста и се подиграваха и бъзикаха. Дори някой фенове на Деси повлияха на самата Деси и тя се отдръпна от Петя, след което Петя се залепи за Преслава. Беше отлъчена :feminist_en:

 

Ти да видиш, никога не е късно човек да разбере някоя подробност. :1000 (29):

Аз Петя съм я виждал през годините и тя така и не искаше да каже конкретната причина да зареже Деси и да скочи към Преслава. Имаше период, в който им се кефеше и на двете и явно точно тогава е била необходима една интрига, за да остане само при едната. Въпреки това имам впечатления, че все още таи някакви добри чувства към ДС, макар и не толкова маниакални вече.

 

Блиц и бяха посветили статия. Ето какво пише относно отношенията и с Деса:

 

Петя започва да намира единствено развлечение в любимата си музика - попфолка. По онова време нейният идол обаче е ангелогласната ДесиСлава. Пайнерката й помага да се отърси от проблемите, свързани със здравословното й състояние. Затова без да е преувеличено, може да се каже, че Петя посвещава живота си на Деси Тя не просто колекционира всичко свързано с блондинката, но също така я следва по участията й - където и да са те. Заради ниския си ръст и миловидното си детско излъчване, Киронова бързо става емблематична персона в чалга средите. Още повече че е навсякъде, където е и ДесиСлава, точно като нейна сянка. Изпълнителката на „Мъжете всичко искат” започва да я приема като част от семейството си. Допуска я в покоите си, кани я на лични празници, нерядко й прави и подаръци, както и други жестове. „Деси много я уважаваше и никога не й е обръщала гръб. Какво остава да я пренебрегне спрямо други почитатели. Даже искаше да й намери работа, като я назначи да й помага”, разказват запознати с отношенията на Петя и Деси в миналото. Да, но след дълги години вярност и лоялност, най-неочаквано Киронова обръща гръб на своя идол Изоставя звездата от Раднево без обяснение, а в полезрението й вече е нова любимка в лицето на Преслава. Във фенските среди се твърди, че за този обрат е виновен друг почитател на ДесиСлава. От ревност той спретнал жестока интрига между Петя и блондинката, дори успял да накара съмишленичката си да му завещае огромната си колекция от плакати, материали, касети, дискове и дивидита на Деси. „До ден-днешен този човек отказва да й върне колекцията. Петя не може да го преживее, защото всичко това е един съществен период от живота й”, разказват фенове, запознати със ситуацията.

:roll1:

Изненадан съм, че Светльо би правил такива интриги, и то след като очевидно любовта към Деса му е била временно явление. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, колко съм щастлива, че така и не хукнах да следвам Ванча по градове и паланки с колекции изрезки в торбичка... :mf_surrender:

Щеше да си като изперкалите лелки-шпакли или едни други, дето на 14 години бягаха нощем от вкъщи в София с влака, за да отидат до Айтос за турнето й през 2010 :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щеше да си като изперкалите лелки-шпакли или едни други, дето на 14 години бягаха нощем от вкъщи в София с влака, за да отидат до Айтос за турнето й през 2010 :3fdb8960598fa63e:
Кои са вторите? :3fdb8960598fa63e:

 

Калка, днес пускам анкетата за най-добър текст на Мариета за Преслито! Чакам си плюсче в репутацията! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са вторите? :3fdb8960598fa63e:

 

Калка, днес пускам анкетата за най-добър текст на Мариета за Преслито! Чакам си плюсче в репутацията! :Vishenka_05:

Групичката на Todorov и Ybiec na Lubov.

 

Първо да видя предложенията и мигом ще го сторя! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че турнето на Ваня не беше ли 2012? Защо си написал 2010?

Тогава имаше клубно турне за 10 години на сцена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава имаше клубно турне за 10 години на сцена.
Убиец на любов ли е бил на 14 тогава? :3fdb8960598fa63e:

 

Остаряха и те с Ваня, животът им мина с лелята на фолка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убиец на любов ли е бил на 14 тогава? :3fdb8960598fa63e:

 

Остаряха и те с Ваня, животът им мина с лелята на фолка.

Не, една Кристине, но май не влиза тук, но и той да е бил там някъде :3fdb8960598fa63e:

 

За тях поне има надежда, че могат да се оправят, но лелките са безнадежден случай! Коментирай обвиненията на Фокси, че Ванча си разнасяла плакатите в багажника на джипа и им ги раздавала за всеки концерт от турнетата на Планета :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, една Кристине, но май не влиза тук, но и той да е бил там някъде :3fdb8960598fa63e:

 

За тях поне има надежда, че могат да се оправят, но лелките са безнадежден случай! Коментирай обвиненията на Фокси, че Ванча си разнасяла плакатите в багажника на джипа и им ги раздавала за всеки концерт от турнетата на Планета :3fdb8960598fa63e:

Е, той Фоксът един ден казва, че Ивана е от малкото честни в бранша, на следващия ден, решава, че е пачавра... Като ги знам нейната агитка, надали има нужда Ивана да им раздава каквото и да било, те живеят за нея.

 

 

Тя само да направи още едно турне, хуквам и аз, ама като я знам каква е мързелана! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, той Фоксът един ден казва, че Ивана е от малкото честни в бранша, на следващия ден, решава, че е пачавра... Като ги знам нейната агитка, надали има нужда Ивана да им раздава каквото и да било, те живеят за нея.

Тя само да направи още едно турне, хуквам и аз, ама като я знам каква е мързелана! :gun_bandana:

Тя един клип да заснеме, че мина половин година от последния :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...