Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Утре на свежа глава ще и разбия психиката. Ще ви направя шоуто. По устата от мен не е. Ще я съсипя, обещавам тържествено :gun_bandana: :Vishenka_05:

 

Ще чакаме! Нямам търпение! :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама аз съм и грозен. Това как го оправяме?

 

Чакам да минат 40 дни на Феди и тогава ще го сменя.

Компенсираш с интелект. А този Светльо ми изглежда мега нагло и тъпо парче. Но все пак... Емилия... :mf_surrender:

 

 

Оплешивял е от препаратите за тоалетни :girl_witch: :girl_witch: :girl_witch:

 

Много гнусна твар е, да

Бъзикаш ли се, че е бачкал в тоалетни? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Компенсираш с интелект. А този Светльо ми изглежда мега нагло и тъпо парче. Но все пак... Емилия... :mf_surrender:

 

Чакайте, за един Светослав, дето й беше нещо като дясната ръка ли говорите? Май по едно време се беше писал във Фейса Светослав Влюбенов - нещо като мениджър й се водеше. Плешив е, но изглежда доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще чакаме! Нямам търпение! :clap:

 

Вече подготвям словата. Ще се постарая да бъде култово и да влязе в ХотАрена, че всички да и се смеят... А и започна да ми липсва медийното внимание на Господарите :whistling:

 

Компенсираш с интелект. А този Светльо ми изглежда мега нагло и тъпо парче. Но все пак... Емилия... :mf_surrender:

Бъзикаш ли се, че е бачкал в тоалетни? :3fdb8960598fa63e:

Такъв е. Безскрупулен и готов на всичко за малко внимание от чалгаджийките...

 

Така се говореше. Че чистил кенефите на Пайнер. Веднъж съм ги виждал на живо и нямам представа с какво се е занимавал, но за да взима автографи от чалгарки, може и да е започнал от кенефите и да е израстнал до ПР :D :D :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте, за един Светослав, дето й беше нещо като дясната ръка ли говорите? Май по едно време се беше писал във Фейса Светослав Влюбенов - нещо като мениджър й се водеше. Плешив е, но изглежда доста добре.
Много си занижил критериите, леля... :mf_surrender:

 

 

Такъв е. Безскрупулен и готов на всичко за малко внимание от чалгаджийките...

 

Така се говореше. Че чистил кенефите на Пайнер. Веднъж съм ги виждал на живо и нямам представа с какво се е занимавал, но за да взима автографи от чалгарки, може и да е започнал от кенефите и да е израстнал до ПР :D :D :D

То не че много е прогресирал, де - където е кенефът, там ти и Емилия! Все едно и също! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт, но една хубава нова песньовка от вечната маман, ще свърши чудна работа в тази чалга суша! :Vishenka_05:

Дано,стига да не е нещо от рода на "Много си готин".Само едно нещо не мога да простя на маман и това,че е избрала забутания Пловдив за град за живеене.Дано поне като си купува цигари им пълни хазната,че иначе милите досега да са умрели от глад. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано,стига да не е нещо от рода на "Много си готин".Само едно нещо не мога да простя на маман и това,че е избрала забутания Пловдив за град за живеене.Дано поне като си купува цигари им пълни хазната,че иначе милите досега да са умрели от глад. :whistling:
Няма да е като "Много си готин". :3fdb8960598fa63e:

 

Тя пуши като комин, което е ужасно! И вече идва и в София, където е Теодора.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си занижил критериите, леля... :mf_surrender:

 

Май твоите хвърчат в небесата. Извинявай, но за този мъж да кажеш, че е зле..

 

svetlio.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да е като "Много си готин". :3fdb8960598fa63e:

 

Тя пуши като комин, което е ужасно! И вече идва и в София, където е Теодора.

Ох,а какви цигари пуши,че да си взимам и аз от тях като нейн истински фен. :3fdb8960598fa63e: Добре че се е осъзнала,сигурно й е омръзнало да я хапят комарите от гнусния им и непочистен Гребен канал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано,стига да не е нещо от рода на "Много си готин".Само едно нещо не мога да простя на маман и това,че е избрала забутания Пловдив за град за живеене.Дано поне като си купува цигари им пълни хазната,че иначе милите досега да са умрели от глад. :whistling:

 

Отчаян вопъл да ми се привлече вниманието. За пореден път. Ниска топка си беше, такъв си и остана. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отчаян вопъл да ми се привлече вниманието. За пореден път. Ниска топка си беше, такъв си и остана. :3fdb8960598fa63e:

Мило,животът ми не се върти около теб.Съжалявам,но не свързвам Пловдив с теб колкото и да ти се иска.Отивай да се пръскаш против комари. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си занижил критериите, леля... :mf_surrender:

То не че много е прогресирал, де - където е кенефът, там ти и Емилия! Все едно и също! :3fdb8960598fa63e:

 

Ударих ти едно рамо в темата за Емка. Нека да си поделим хейта, който е отправен към всеки, който дръзне да коментира трагедията :Vishenka_05:

 

Обожавам да съм опозиция, дори и с риск да си навлека гнева на форума :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило,животът ми не се върти около теб.Съжалявам,но не свързвам Пловдив с теб колкото и да ти се иска.Отивай да се пръскаш против комари. :girl_witch:

 

Да, де тия намеци за цигарите и пълненето на хазната ХИЧ не са препратка към друг наш разговор. Не се прави на залюхана мадама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, де тия намеци за цигарите и пълненето на хазната ХИЧ не са препратка към друг наш разговор. Не се прави на залюхана мадама.

Отдавна не ти обръщам внимание нито на глупавите постове,нито нищо.Крайно време е и ти да спреш да ми обръщаш внимание както беше обещал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ударих ти едно рамо в темата за Емка. Нека да си поделим хейта, който е отправен към всеки, който дръзне да коментира трагедията :Vishenka_05:

 

Обожавам да съм опозиция, дори и с риск да си навлека гнева на форума :1000 (29):

И аз все търся да съм контра! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах,че на Борис Дали му е по-голям! Джиги се е оказал прав като каза че му бил малък!
Е, тук се е свил от водата.

Свободните съчинения на Джуги по темата не зачитай, къде ще ти види той на Борчо папагалчето! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тук се е свил от водата.

Свободните съчинения на Джуги по темата не зачитай, къде ще ти види той на Борчо папагалчето! :3fdb8960598fa63e:

Ужас,станал е на стафида.Трябва някой да му го разпъне. :girl_witch:

Е,лично Джиги не,той е девствен.Уж някаква негова колежка се била изкукала с Борисчо и му казала :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не ти обръщам внимание нито на глупавите постове,нито нищо.Крайно време е и ти да спреш да ми обръщаш внимание както беше обещал.

 

Ще ти обръщам внимание, както и когато аз намеря за уместно.

 

Пускаш провокативни намеци и фитили със свиркащи си човечета до тях (сещай се защо..), а после като те погнат, ревеш да не ти обръщали внимание. Хайде, изясни се сам със себе си най-накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас,станал е на стафида.Трябва някой да му го разпъне. :girl_witch:

Е,лично Джиги не,той е девствен.Уж някаква негова колежка се била изкукала с Борисчо и му казала :3fdb8960598fa63e:

Че той други колежки, освен кравите, има ли?

 

Добре е Борис и там, задоволително. Е, при Тони нещата са по-обемни, де... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ти обръщам внимание, както и когато аз намеря за уместно.

 

Пускаш провокативни намеци и фитили със свиркащи си човечета до тях (сещай се защо..), а после като те погнат, ревеш да не ти обръщали внимание. Хайде, изясни се сам със себе си най-накрая.

Както казах отдааавна не си ми интересен поради куп причини.Това че никой не ти обръща внимание тук и си мислиш,че всеки мой пост е създаден за теб не е мой проблем.Истинските мъже си спазват обещанията.. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май твоите хвърчат в небесата. Извинявай, но за този мъж да кажеш, че е зле..

 

svetlio.jpg

 

Не се залъгвай по снимката. Професионална е. Пипал си е носа на фотошоп. На живо излъчва енергия на незадоволена швестерка с манталитет на махленска интригантка. Комбинацията, която най мразя...

Прилича ми на Алф в лицето! :3fdb8960598fa63e:

 

Ето тези двамката сакам!

 

660_86a637632983aa070526d39cd3bf9618.jpg

 

toni_storaro_38.jpg

 

 

Къде е шушаната на Борко... :girl_cry2:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах отдааавна не си ми интерес поради куп причини.Това че никой не ти обръща внимание тук и си мислиш,че всеки мой пост е създаден за теб не е мой проблем.Истинските мъже си спазват обещанията.. :girl_witch:

 

Ма ти ми копираш нещата, които аз съм ти казал за теб. :roll1: Злетак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...