Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В "Пази се от приятелки" почти няма слаби песни. Уникален албум, и доста подценяван.

И единственият нейн, които имам. Страхотен албум, бих си го купил и днес ако Преслава още правеше такива песни. Пълноценен конкурент на Не съм Ангел за върха в дискографията й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Пази се от приятелки" почти няма слаби песни. Уникален албум, и доста подценяван.

Само, че тя го заеба и сама допринесе за този му статут. Особено ме е яд, че не клипира Ако ще да боли. Няма такава песен и такова изпяване...Уникат

 

Да наистина си голям евала за което , прочетох абсулютно всичко което си написал , доста добре и разказа играта. Сигурен съм вече ,че е съжалила за този пост именно заради теб хахах!

Лайкнах ти първата публикация!

Сега пак се разрастна с нова сила скандала... Уж беше приключила, а не спря да мрънка и да се прави на интересна и пак я започнах. Този път никаква жал...

 

Слави Минчев Смешно е да изливате омраза във всички посоки - попфолк, колегите от естрадата, а да ни се обяснявате после колко не можете да мразите. Не вие сте жертвата в случая, а подбудител на омразата. Вече постовете ви започват да излъчват съжаление. Нещо се засенахте от някои истини за по пеещите попфолк певци от вас. Наистина нямате намереие да се спрете, както уж възнамерявахте да направите.... Наистина би било чудесно да се съсредоточите върху музиката и по малко да плямпате...

А за момент наистина си помислих, че съжалявате за разразилата се ситуация... Като певица може да не сте превъзходна, но като актриса май сте ненадмината...

 

Toni Dimitrova Слави Минчев човек, ти наистина ли го мислиш това? Или си търсиш повод да кълвеш! Давай! Значи ми се извини лицемерно преди малко! Аз с какво те обидих? Не ми отговаряй, ти явно си рупор на всички поп-фолк певици! Е, сигурно не съм ти по вкуса, и слава-Богу, имаме си явно огромни разминавания! Как пея, това е моя работа, моля те, не ме слушай! Явно не съм достойна за теб! Има други, за които струвам нещо! Ще преживея думите ти! Бъди здрав, Слави!

 

 

Слави Минчев Бъдете здрава и вие. Зло не мисля нико му, но наистина вече съм крайно възмутен от натъртването колко омразни и злобни сме ние, дръзнали да ви приземим на земята и колко праведна и искрена сте вие... Просто не отива на един успял артист изпълнител подобно махленско поведение, поне не е по моя вкус. Това, че като човек изглеждате злобна и незадоволена от професионалното си развитие, няма да ми попречи да слушам малкото ви наистина добри неща в музикален аспект. Умея да разграничавам едното от другото. Но разочарованието ми от вас като личност ще си остане винаги.

 

Toni Dimitrova Слави Минчев не мога да те надговоря! Изглеждам злобна? А познаваш ли ме или тъй си съдиш? Малкото ми песни със стойност, спри до тук! Толкова е недостойно! Аз не те обидих! Умолявам те, никога не ме слушай! Такива като теб раняват, без да им пука! Не си ми важен!

 

Toni Dimitrova И знаеш ли не мога да те надговоря, защото не мога с обиди, но ти няма как да го разбереш! Давай Слави, едва ли ще се срещнем някога, затова обиждай човек, паднало ти е! Нали не е в очите!

 

Слави:Не обиждам никой. А ако не ви пукаше от написаното и не ви бях важен, нямаше самата вие толкова да се обидите. Въпрос на лично мнение. Смятам , че повече енергия изразходвате в това да влезнете в някой скандал и новинарските сайтове, отколкото да популяризирате музиката си. Броя на лайковете на поста ми растат, а най притеснителното е, че вероятно това са хора от вашите приятели във ФБ. Изглежда все повече хора виждат лошотията ви, срещу която се възроптах...В момента разигравате цирк, с който целите да подбудите съжаление и да ви дойдат на помощ 2та ви фена, които освен 3 обиди в речника си и омраза в душите си, друго нямат... А говорихте , че сте много заета по рано и графика ви бил уау... А вече 4-5 часа тук не спирате с тирадите... В момента вашите колежки от попфолка, които така явно мразите, прибират по 7000 бона хонорари за 50 минути по клубовете... Нямат време за интриги, словоизлияния и манипулации. Това е заетост... А не да се чудите по коя наболяла за обществото тема да налеете масло в огъня... Нека да прекратим. Наистина нишката се загуби...

 

 

Фокси е много прав, че не трябваше да я пускам, като я бях сгащил на къс пас... Нахалница.

 

 

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам нещо такова от леля ти, но първо летен хит и после!

Едни наистина недооценени песен и клип на леля ми! Ако ги беше извадила през 2006, щяха да гърмят масово!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави тя наистина се отказа , тя няма думи вече какво да каже , пада и се на тая злобна комплексарка , на българския народ проблема им е само чалгата и циганите , нали всичко друго им е топ, затова България никога няма да се оправи от хора като тая Тони Д.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едни наистина недооценени песен и клип на леля ми! Ако ги беше извадила през 2006, щяха да гърмят масово!

Много ми е яд, че остана недооценена, според теб защо? На мен ми е от любимите песни на Ивана. Може би към 2010 вече не се харесваха толкова такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е яд, че остана недооценена, според теб защо? На мен ми е от любимите песни на Ивана. Може би към 2010 вече не се харесваха толкова такива песни.
Не че не се харесваха! Помня, че тогава към Ивана имаше доста хейт, тя самата рязко се освини по онова време, никак не се приемаше добре. Това леко се пооправи с албума "Обяснения не давам", две години по-късно и "Остави ме" изигра роля за това. После тя пак си потъна, с "Ало, мамо" и "Всичко е наред" ме обнадежди, после с "Кралете" и "Мога и без теб" пак ме разочарова, а сега с "Твое копие" и новата визия ме надъха да очаквам неочакваното! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо са махнали "По дяволите Рая" от youtube?

Брутална песен, но май и тя не се оцени както подобава.. :/

Още когато правех темите за топ 3 песни на Ванча във всеки период на нейната музикална кариера, установих, че "По дяволите Рая" е премахната, макар да е песен на Даниел Ганев.

Наистина, много е добра, с хубав текст и брилянтно изпяване от госпожа Калудова! Да, не се оцени, поради същата причина, поради която и "Падни на колене" си потъна - излязоха в период, в който на Ивана се гледаше като на старомодна бита карта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че не се харесваха! Помня, че тогава към Ивана имаше доста хейт, тя самата рязко се освини по онова време, никак не се приемаше добре. Това леко се пооправи с албума "Обяснения не давам", две години по-късно и "Остави ме" изигра роля за това. После тя пак си потъна, с "Ало, мамо" и "Всичко е наред" ме обнадежди, после с "Кралете" и "Мога и без теб" пак ме разочарова, а сега с "Твое копие" и новата визия ме надъха да очаквам неочакваното! :3fdb8960598fa63e:

Чакам и аз.. ама като гледам как я мързи и се ядосвам. Лято е, време е за купони, музика и танци! Сега е момента, защото с "Твое копие" върна интереса към себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да ти е златен.. :girl_cry2:

Нещо такова трябва да е новото, да! Само че, с по-хубав клип! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Чакам и аз.. ама като гледам как я мързи и се ядосвам. Лято е, време е за купони, музика и танци! Сега е момента, защото с "Твое копие" върна интереса към себе си.
Никога не е можела да улови точен момент да пусне нещо, нито да разпределя стратегически синглите в годината. Добре, че преди си беше фаворитка на всички, та с по три песни накуп, успяваше да ги реализира все пак, без едната да изяде другата. Какво чака сега, нямам идея. Вдъхновение ли, клип ли, аранжимент ли? Защото откъм външен вид, всички видяхме, че е готова за летни приключения! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо такова трябва да е новото, да! Само че, с по-хубав клип! :3fdb8960598fa63e:

Никога не е можела да улови точен момент да пусне нещо, нито да разпределя стратегически синглите в годината. Добре, че преди си беше фаворитка на всички, та с по три песни накуп, успяваше да ги реализира все пак, без едната да изяде другата. Какво чака сега, нямам идея. Вдъхновение ли, клип ли, аранжимент ли? Защото откъм външен вид, всички видяхме, че е готова за летни приключения! :3fdb8960598fa63e:

Вече казах за трети път,че искам текста да е като "Fuck u better",но никой не ме отразява. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави тя наистина се отказа , тя няма думи вече какво да каже , пада и се на тая злобна комплексарка , на българския народ проблема им е само чалгата и циганите , нали всичко друго им е топ, затова България никога няма да се оправи от хора като тая Тони Д.

Ама как се прави крантата на обидена а не спира да бълва...

 

 

 

Toni Dimitrova Слави Минчев Бъди здрав!

Toni Dimitrova Събирай лайкове, те топлят сигурно, като няма друго!

 

Слави Минчев Госпожо Димитрова, дали кандидатствахте за ВИП Брадър с това "слово" по чалгата 1 ден, след като Васил Найденов се похвали, че ще бъде във ВИП-а срещу 250 000?

 

Лято е, г-жо Димитрова. Нямам нужда от отоплителни средства. Но ви обещавам, щом толкова се интересувате, като дойде зимата, лично ще ви информирам дали ще запаля камината или ще предпочета климатика. А на вас ви желая освен здраве, много творчески успехи, за да нямате време и да помисляте да обиждате стотици хора с изблиците ви на псевдо патриот

 

Toni Dimitrova Слави Минчев не става разговар с теб! Опитах! Няма нужда повече! Мрази ме! И не ми пиши! Няма да те чета!

 

Слави Минчев г-жо, Димитрова, не сте толкова важна и специална, за да ви мразя. Ще ви подминавам безразлично, както винаги е било. А и не виждате често ефир, така че за щастие няма да ми се налага да ви гледам никъде ! Ако отворите малко повече сърцето си и спрете да гледате в чуждото канче, уверявам ви, ще усетите прогрес!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо такова трябва да е новото, да! Само че, с по-хубав клип! :3fdb8960598fa63e:

Никога не е можела да улови точен момент да пусне нещо, нито да разпределя стратегически синглите в годината. Добре, че преди си беше фаворитка на всички, та с по три песни накуп, успяваше да ги реализира все пак, без едната да изяде другата. Какво чака сега, нямам идея. Вдъхновение ли, клип ли, аранжимент ли? Защото откъм външен вид, всички видяхме, че е готова за летни приключения! :3fdb8960598fa63e:

С Глория са доста зле в това отношение. Коментирай и морските снимки на кака Гло по бански... не е ли супер секси? :3fdb8960598fa63e:

Иначе Ивана нали щеше да пуска нещо, аз разбах, че има песен, или не?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Глория са доста зле в това отношение. Коментирай и морските снимки на кака Гло по бански... не е ли супер секси? :3fdb8960598fa63e:

Иначе Ивана нали щеше да пуска нещо, аз разбах, че има песен, или не?

Качете ги тези снимки на Глория, де! Къде да ги видя?

 

Има нова песен Иванела - излязоха снимки от студиото на композитора Артур Надосян, как бачкат нещо. Но... Толкова!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качете ги тези снимки на Глория, де! Къде да ги видя?

 

Има нова песен Иванела - излязоха снимки от студиото на композитора Артур Надосян, как бачкат нещо. Но... Толкова!

https://www.instagram.com/p/BjcbSfWnDVP/?ut...d=1ai4pvc669i5a

https://www.instagram.com/p/BjcZ5DAHOWE/?ut...d=17or5q0n34xot

https://www.instagram.com/p/BjdCnSaHESM/?ut...id=57xg6u8jy57o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...